پنجشنبه ۳ تير ۱۴۰۰ - 24 Jun 2021
تاریخ انتشار :
جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰ / ۱۶:۰۶
کد مطلب: 3555
۰

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دوره های مجازی دانشگاه گیلان

دانشگاه گیلان اقدام به راه اندازی و پذیرش دانشجو در هفت رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد به صورت آموزش الکترونیکی می کند.
به گزارش مهر، با توجه به برنامه های دانشگاه گیلان مبنی بر توسعه تحصیلات تکمیلی، این دانشگاه بخشی از پذیرش دانشجو در دوره های کارشناسی ارشد را به صورت آموزش الکترونیکی انجام می دهد.
 
در حال حاضر، مجوز راه اندازی هفت رشته مجازی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانشگاه گیلان صادر شده است که این رشته ها در سال جاری راه اندازی و پذیرش دانشجو در آنها صورت می پذیرد.
 
رشته های ادبیات فارسی و ریاضی در دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 90 درج شده و علاقمندان این رشته ها می توانند انتخاب کنند.
 
مجوز پذیرش دانشجو به صورت الکترونیکی در رشته های مهندسی فنآوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر - نرم افزار، مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی، مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی و مهندسی برق - مخابرات از دفتر گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم اخذ شده است که در تکمیل ظرفیت برای سال جاری اقدام به پذیرش دانشجو خواهد شد.
 
همچنین، در سال جاری رشته های بین الملل دانشگاه گیلان نیز افزایش یافته و به 25 رشته گرایش در مقطع کارشناسی ارشد رسید.
 
رشته های مهندسی مکانیک در گرایش های تبدیل انرژی و طراحی کاربردی، مهندسی کشاورزی گرایش بیوتکنولوژی، ریاضی در گرایش های محض و کاربردی، شیمی در گرایش های آلی - معدنی - تجزیه - فیزیک ، حسابداری، طراحی شهری و مهندسی فضای سبز از رشته های جدیدی است که در مقطع کارشناسی ارشد در پردیس بین الملل دانشگاه گیلان پذیرش دانشجو در آنها انجام می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

خانواده درمانی (زوج درمانی)  چیست؟
نگرانی چیست؟
روانشناسی کودک چیست و چرا اهمیت دارد؟
نشخوار فکری چیست؟ راه‏‌های مقابله با آن کدامند؟
عادت های روزمره را چطور تغییر دهیم؟
استرس بالا احتمال "سندرم قلب شکسته" را افزایش می دهد
طلاق در کمین چه کسانی است؟
چرا بیماری‌های ذهنی مطالعه را دشوار می‌کنند؟
پاسخ به پنج سوال کلیدی درباره وسواس
رابطه اثربخش در مشاوره
والدین به تفاوت های ذهنی بچه ها احترام بگذارند
حرف و عمل ما چه زمانی هم‌خوانی دارد
تونل هابه ما آموختند که حتی دردل سنگ هم راهی برای عبور هست، تونل ها راست میگویند ؛ راه است ، حتی از دلِ سنگ! " آنجا كه راه نیست ، خداوند راه را می گشاید... "