پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - 1 Jun 2023
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ / ۱۲:۵۶
کد مطلب: 35735
۱
مرکز مطالعات وزارت ورزش و جوانان بررسی می کند؛

بررسی تاثیر روابط آزاد جنسی بر گرایش جوانان به ازدواج و خیانتهای زناشویی

بررسی تاثیر روابط آزاد جنسی بر گرایش جوانان به ازدواج و خیانتهای زناشویی
به گزارش مهر، مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی، اولویت‌های حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی حوزه‌های ورزش و جوانان را اعلام کرد. طبق شرح وظایف و سیاست های مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی در راستای حمایت از فعالیت‌های پژوهشی و مطالعاتی و اقتصادی بودن یافته‌های علمی پژوهشی، هر ساله عناوین اولویت های مرتبط با ورزش و جوانان، با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده اعلام می‌شود که برای سال ۱۳۹۵ نیز این اعلام صورت گرفته است.

براساس این گزارش در حوزه جوانان حدود ۲۱۶ عنوان در ۱۶ سرفصل: آموزش و پژوهش، اخلاق و تربیت، ازدواج و طلاق، اشتغال و مهارت‌آموزی، اوقات فراغت؛ مصرف و سبک زندگی، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم، جرایم و آسیب‌های اجتماعی، جمعیت و مهاجرت، حقوق و مسئولیتها؛مشارکت‌ اجتماعی و سیاسی، خانواده و روابط نسلی، خلاقیت و ابتکار، سیاستگذاری؛ برنامه‌ریزی و تأمین رفاه، سلامت، فضای مجازی؛ رسانه و ارتباطات، مسکن و هویت، تدوین و اعلام شده است.

بررسي دلايل خيانتهای زناشويی در بين زوجين جوان، تأثير روابط قبل از ازدواج بر پايداري زندگي زناشويی، بررسي دلايل گرايش به زندگي مجردی در بين جوانان و پيامدهای آن، بررسی تأثير روابط آزاد جنسی قبل از ازدواج در ميزان گرايش به ازدواج در بين جوانان و بررسی عوامل موثر بر نگرش و گرايش جوانان به ارتباط با جنس مخالف از جمله عناوین پژوهشی پیشنهادی است.

دانشجویان و سایر علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به سایت مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی کلید واژه پایان‌نامه‌ها، به آدرس www.csrs.msy.gov.ir مراجعه کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن وجود داشته باشد هرگز رهایتان نخواهند کرد، آنها یک دلیل برای ماندن خواهند یافت.