پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - 11 Aug 2022
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ / ۲۱:۴۳
کد مطلب: 35914
۱

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پیام نور 13 اسفند

آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور روز پنجشنبه ( 13 اسفند ماه) برگزار می شود و داوطلبان می توانند از 10 اسفند ماه کارت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند.
 

به گزارش ایرنا، این آزمون نوبت شانزدهم دوره های فراگیر کارشناسی ارشد است.
کارت شرکت در آزمون تمامی داوطلبان از روز دوشنبه 10 اسفند ماه برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار خواهد گرفت.

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده با مراجعه به سایت و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در صورتی که داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت در بندهای 1، 2، 4، 5، 6، 9، 10، 11، 12و 15 (شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، مؤسسه فارغ التحصیلی، معدل مقطع کارشناسی، معدل مقطع کاردانی «دانشجویان یا فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته»، و کدرشته محلهای انتخابی) مشاهده کردند، لازم است برای اصلاح به سایت سنجش مراجعه کنند.

داوطلبان برای اصلاح مورد یا موارد مذکور حداکثر تا تاریخ 13 اسفند منحصراً به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

در صورتیکه داوطلب نسبت به بندهای 3 و 8 (جنس و معلولیت) تفاوتی مشاهده کرد ضروری است پیش از آزمون مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول منتشر شده) مراجعه و نسبت به رفع آن اقدام کنند.

چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند در غیر این صورت فرد به عنوان متخلف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سهمیه ثبت نامی (بند 7) کارت شرکت در آزمون داوطلب وجود دارد (برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان، سپاه پاسداران (سازمان بسیج مستضعفین) و یا وزارت جهاد کشاورزی) لازم است فرد برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود تا تاریخ 15 اسفند به ارگان مربوطه مراجعه کنند.

نماینده سازمان سنجش در روزهای سه شنبه 11 و چهارشنبه 12 اسفند صبح از ساعت 8 الی 12 و بعدازظهر از ساعت 14 الی 17 در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.

آزمون ساعت 8.30 صبح روز پنجشنبه 13 اسفند ماه آغاز می شود و در ورودی حوزه های امتحانی رأس ساعت 8 بسته خواهد شد و داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور سال 1395 در روزهای 13 تا 20 اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان باید آن را تکمیل کنند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

نامه روسای شش انجمن علمی حوزه سلامت روان به رئیس مجلس
سلامت روانِ پزشکان جدید در خطر است
هشدار دانشمندان: مغز انسان برای بیداری در نیمه شب ساخته نشده است
۷ درسی که آدم‌ها یک عمر طول می‌کشد تا بیاموزند!
شما صاحب کدام شخصیت آب‌وهوایی هستید؛ بیزار از باران یا عاشق تابستان؟
آینده ای روشن با انتخابی آگاهانه
اختلال پدوفیلیا چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟
زنان اثرگذار در تاریخ روانشناسی
جدایی یک رویداد نیست یک فرایند است
چگونه از کودک‌مان در برابر پدوفیلی‌ها محافظت کنیم؟
افراد دارای خالکوبی و پیرسینگ، مشکلات کودکی بسیاری داشته‌اند!
درمان وسواس فکری بدون دارو
چه سكوتی دنیا را فرا می‌گرفت اگر هركس به اندازه عملش صحبت می‌كرد