دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - 2 Oct 2023
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ / ۰۵:۰۵
کد مطلب: 3616
۰

جزئیات پذیرش دانشجوی ارشد مهندسی و مدیریت اجرایی دانشگاه امیرکبیر

جزئیات پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت اجرایی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و زمان برگزاری آزمون اعلام شد. به گزارش  مهر، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت اجرایی (MBE) جذب می کند. این دانشگاه در تیر ماه، همزمان در سه منطقه بندرعباس، ماهشهر و تهران اقدام به برگزاری آزمون ورودی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور می کند. داوطلبان جهت اطلاع از آخرین اطلاعیه ها، روز توزیع کارت، روز مصاحبه و اسامی پذیرفته شدگان نهایی و افراد تکمیل ظرفیت احتمالی باید به طور مرتب به پایگاه الکترونیکی این دانشگاه مراجعه کنند. مشخصات دوره مدت دوره حداکثر سه سال است و مدرک رسمی کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت اجرایی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعطا می شود.
 
شرایط ورود
 
حداقل مدرک کارشناسی مورد قبول وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان وآموزشی پزشکی الزامی است و داوطلبان نیاز است تا در آزمون ورودی پذیرفته شوند. پرداخت شهریه براساس مصوبه هیئت امنای دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.
 
مشخصات آزمون
در مرحله نخست، آزمون کتبی توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. در مرحله بعد، مصاحبه و بررسی پرونده پذیرفته شدگان آزمون کتبی (بررسی شرایط داوطلب در این مرحله منوط به ارائه مدارک درخواستی که متعاقباعلام خواهد شد) در روز مصاحبه است.
 
مسئولیت صحت تمام مدارک و تطبیق آنها با مشخصات افراد به عهده داوطلب است و در صورت مشاهده هرگونه تخطی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از پذیرفتن داوطلب معذور است.
 
نحوه ثبت نام واریز فیش ثبت نام به مبلغ 50 هزار تومان به نام درآمدهای اختصاصی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی از شرایط ثبت نام است. (مبالغ واریز شده به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد)
 
تبصره
در صورت شرکت در هر دو آزمون داخلی و واحد بین الملل فیش واریزی به مبلغ 75 هزار تومان خواهد بود و داوطلبان باید از 30 خردادماه تا 15 تیرماه از طریق سایت دانشگاه ثبت نام کنند.
 
زمان برگزاری آزمون روز پنجشنبه 23 تیرماه ساعت 10 صبح خواهد بود.
 
محتوای آزمون کتبی
 
به گزارش مهر، آمادگی و استعداد تحصیلی (GMAT) و ریاضیات عمومی 2 و1 و زبان انگلیسی از مواد امتحانی آزمون است. این آزمون به صورت تستی (چهارگزینه ای) و با درنظر گرفتن نمره خواهد بود.
 
همراه داشتن تلفن همراه (حتی به صورت خاموش) در جلسه آزمون ممنوع است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

فتحی آشتیانی: نباید دانشجویی بدون کنکور وارد رشته روانشناسی شود
انواع قلدری در مدرسه و نشانه‌های آن در کودکان را بشناسید
آئین معارفه رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره برگزار شد+تصاویر
کلینیک روانشناسی چیست؟
آداب حرف زدن با تلفن که باید بلد باشیم
با این تمرین‌ها از شر آلزایمر خلاص شوید
روانشناسی شاد بودن چیست و چطور شاد باشیم؟
مواجهه درمانی: اصول، کاربردها و مزایا
اهمیت حضور مشفقانه درمانگر در روان‌درمانی
مدیریت مورد در آموزش و پرورش
افکار منفی از کجا می آیند؟ خودگویی چیست ؟
روان‌درد علت خودکشی است!
قلب فقط کارش خونرسانی نیست؛ رزق و روزیتون رو هم میرسونه! خوش قلب باشید