شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ - 23 Sep 2023
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۷ تير ۱۳۹۰ / ۱۵:۱۸
کد مطلب: 3786
۳۶
۸۰

بیمارستان رازی تنها بیمارستان تخصصی پوست در ایران و خاورمیانه

بیمارستان رازی تنها بیمارستان تخصصی پوست در ایران و خاورمیانه
اين بيمارستان يا كرسي بيماريهاي پوستي دانشگاه علوم پزشكي تهران يكي از قديمي ترين مراكز آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تهران محسوب مي گردد.
رئیس تنها بیمارستان تک تخصصی پوست در ایران و خاورمیانه با اشاره به قدمت 80 ساله این مرکز درمانی که محل مراجعه مردم از اقصی نقاط است گفت: مراجعات به بیمارستان رازی به قدری زیاد است که بعضا شماره نوبت این بیمارستان در ایستگاه راه آهن تهران فروخته می شد.
دکتر نفیسه اسماعیلی در گفتگو با مهر، به تشریح سابقه تاسیس بیمارستان پوست رازی و مشکلات این مرکز درمانی در بخش دولتی اشاره کرد و گفت: بیمارستان رازی بعد از سینا، دومین بیمارستان قدیمی تهران است که بیش از 80 سال قدمت ساخت دارد.


تنها بیمارستان دارای بخش بستری
وی افزود: این بیمارستان زمانی به عنوان بیمارستان جنرال فعالیت می کرد و به تدریج و در طول 30 سال اخیر فقط به صورت تخصصی و تک تخصصی در ایران و خاورمیانه فعالیت می کند. اسماعیلی با اشاره به میزان مراجعات روزانه مردم به بیمارستان رازی، گفت: این مرکز درمانی تنها بیمارستان بخش خصوصی و دولتی است که بخش بستری دارد. با توجه به اینکه بخش بستری پوست به شدت هزینه بر است و مریض باید حداقل یک ماه تا 45 روز بستری شود، برای بیمارستانها صرفه اقتصادی ندارد که بخواهند بیمار پوستی را بستری کنند. رئیس بیمارستان رازی با اعلام اینکه یک بیمارستان برای بستری بیمار پوستی حداکثر 3 روز خدمات هتلینگ در نظر می گیرد، افزود: در بیمارستان رازی دو بخش بستری زنان و مردان با ظرفیت 80 تخت وجود دارد که همیشه 60 تا 70 درصد از ظرفیت این تختها اشغال است.

بهترین های اساتید پوست در رازی
وی با دشوار دانستن بیماریهای پوستی و مراقبتهای سخت درمانی که می بایست توسط کادر درمانی صورت بگیرد، تصریح کرد: در این بیمارستان بهترین اساتید پوست و مو کشور حضور دائم و فعال دارند. به طوریکه می توان ادعا کرد همه نخبه های پوست و موی ایران اینجا جمع هستند و بهترین مشاوره های تشخیصی در این بیمارستان ارائه می شود. اسماعیلی با اشاره به اینکه 25 نفر پزشک به طور ثابت در شیفتهای مختلف مشغول فعالیت در این بیمارستان هستند، افزود: بیمارستان رازی دارای 6 درمانگاه تخصصی، 3 اتاق عمل سرپایی و یک اتاق عمل لیزر است. رئیس بیمارستان رازی، میزان مراجعات به این مرکز درمانی را حدود هزار نفر در روز اعلام کرد و افزود: علاوه بر این تعدادی در حدود 250 تا 400 نفر نیز بدون نوبت ویزیت و معاینه می شوند. زیرا تعدادی از مراجعان به این بیمارستان از راه دور می آیند و برای ماندن در تهران مشکلات زیادی دارند. برای همین تلاش می کنیم با افزایش ساعت کار تعدادی از اساتید، این تعداد از بیماران نیز در همان روز ویزیت شوند. البته برای پاسخگویی به حجم زیاد بیمارانی که به این مرکز درمانی مراجعه می کنند با کمبود نیرو مواجه هستیم. در واقع چالش اصلی که بیمارستان هم اکنون با آن مواجه است، جذب تعدادی متخصص است که بتوانند بیماران بدون نوبت را ویزیت کنند. چون وقت اساتید نمی بایست فقط صرف معاینه بیماران شود بلکه می خواهیم از دانش و تجربه آنها برای آموزش نیروها و برگزاری کلاسهای مشاوره و... استفاده موثر ببریم.

فروش شماره بیمارستان در ایستگاه راه آهن
اسماعیلی، یکی دیگر از چالشها و مشکلات تنها بیمارستان تک تخصصی خاورمیانه را وجود "لاین خلاف" دانست و گفت: افرادی هستند که صبح زود برای گرفتن شماره به این بیمارستان مراجعه می کنند و بعد از اینکه نوبت دهی به پایان می رسد، شماره هزار و 240 تومانی را به چند برابر قیمت به بیمارانی می فروشند که نتوانسته شماره بگیرند. به طوریکه به ما خبر می رسید که شماره های بیمارستان در ایستگاه راه آهن به قیمت 10 هزار تومان به فروش می رسد! ضمن اینکه شنیده ایم برخی از پزشکان عمومی با گماردن افرادی در اطراف بیمارستان، از این افراد می خواهند با شناسایی بیمارانی که نمی توانند شماره بگیرند، آنها را به مطب های آنان ارجاع دهند. وی با اعلام اینکه سرریز بیمارانی که نمی توانند در طول روز شماره بگیرند به حدود 500 نفر می رسد، افزود: این وضعیت باعث شده که بعضی از متخصصین ما بعضا تا 110 مریض را معاینه کنند. اسماعیلی، بیمارستان رازی را نقطه آخر برای تشخیص و درمان بیماریهای پوست دانست و گفت: با توجه به اینکه بیماریهای پوست مزمن هستند و روند درمان و بهبود بیماری زمان بر است ، بیماران از روند درمان خود قانع نشده و در نهایت به این بیمارستان می آیند.

پذیرش تا شب
رئیس بیمارستان رازی با اشاره به موفق نبودن طرح نوبت تلفنی در این بیمارستان، افزود: الان روی سیستم نوبت اینترنتی کار می کنیم. چون در نوبت دهی تلفنی، برخی افراد از آمدن به بیمارستان منصرف می شدند و چون از قبل نوبتها تعیین شده و ظرفیت ما تکمیل می شد، بعضا بیمارانی بودند که حضور داشتند اما به دلیل نداشتن نوبت نمی توانستند ویزیت بشوند. به همین خاطر تصمیم گرفتیم که روی نوبت دهی اینترنتی کار کنیم. به طوریکه بیماران با پرداخت ویزیت و ثبت نام به صورت اینترنتی، مجاب می شوند که مراجعه کنند. اسماعیلی با اعلام اینکه پذیرش بیمار در این بیمارستان از ساعت 8 تا 11 و 30 دقیقه در نوبت صبح و از ساعت 14 تا 21 در نوبت بعد از ظهر است، در ارتباط با وضعیت فیزیکی ساختمان بیمارستان گفت: از 20 سال قبل صحبت بود که زمین بیمارستان رازی به دلیل قدیمی بودن و مشکلاتی که دارد به شهرداری فروخته شود و این بیمارستان به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شود. این کار تقریبا انجام شده بود که شنیدیم شورای شهر تهران با این کار مخالفت کرده است. زیرا با توجه به قدمت بسیار زیاد این بیمارستان، اعضای شورا معتقد بودند که این بنا می بایست حفظ شود. به این ترتیب و بعد از روی کار آمدن دکتر لاریجانی در مسند ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران ، این طرح کن لم یکن تلقی شد و قرار بر این شد با کمک خیرین سلامت، نسبت به نوسازی بخشهای قدیمی و فرسوده بیمارستان رازی اقدام شود.


ساختمان جدید بیمارستان
رئیس بیمارستان رازی که از حدود 5 سال قبل در این سمت حضور دارد، افزود: کارشناسیهای انجام شده نشان می دهد که بیش از 15 میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی بیمارستان نیاز داریم. بر همین اساس از خیرین کمک گرفتیم و کار بازسازی بخشهای قدیمی و فرسوده بیمارستان را آغاز کردیم. وی با بیان اینکه در بازسازی بیمارستان رازی از اسکلت فلزی پیچ و مهره ای استفاده شده است، ادامه داد: ابتدا قرار بود ساختمان جدید در 6 طبقه با 8 هزار مترمربع بنا احداث شود که سپس تصمیم گرفتیم تعداد طبقات را به 8 طبقه و 12 هزارمترمربع بنا افزایش دهیم.
اسماعیلی با تاکید بر اینکه اعتبار خاصی به منظور احداث ساختمان جدید بیمارستان پیش بینی نشده است، افزود: تا کنون حدود 1.5 میلیارد تومان هزینه شده و پیش بینی می شود در صورت تامین اعتبار لازم، تا 5 سال آینده ساختمان جدید بیمارستان رازی به بهره برداری برسد. وی در پایان این گفتگو با اشاره به کمکهای مالی خیرین در تامین هزینه های بازسازی بیمارستان رازی، گفت: قرار بر این است که 40 درصد توسط خیرین و 60 درصد از بودجه دولتی برای احداث بنای جدید بیمارستان هزینه شود.  
 
این بیمارستان در تهران واقع شده و بیمارستانی دانشگاهی – آموزشی است که در سال 1312با ظرفیت 122 تخت ثابت, تأسیس, و در حال حاضر 100تخت دایر دارد.
تخصصهای موجود در این بیمارستان عبارتند از : پوست،جراحی،جراحی ترمیمی
 
نشانی: تهران، خيابان وحدت اسلامي، پايين تر از ميدان وحدت، كوچه رازي، بيمارستان فوق تخصصي پوست رازي
منبع
Iran, Islamic Republic of
باسلامو تشکر از سایت خوب و پر بار شمادر صورت امکان لطفا آدرس اینترنتی سیستم نوبددهی بیمارستان رازی را برای من بفرستید.با تشکر
سحر سلیمانی
Iran, Islamic Republic of
سلام لطفا در صورت امکان قیمت لیزر قسمتهای مختلف بدن رو برام بفرستین
مریم بهار
Iran, Islamic Republic of
با سلام و خسته نباشید به همه پرسنل بخش لیزرموهای زائد.من دو سال پیش موهای زائد صورتمو توی این بخش لیزر کردم خیلیم ازشون راضیم چون قبلن جای دیگه ام رفته بودم تموم صورتم تاول میزده و زخم میشد اما اینجا فقط یه سوزش مختصر نیم ساعتی و یکمی قرمزی داره در کل خیلی خیلی ازشون راضیم و به همه پیشنهاد میکنم اصلا واسه لیزر به مطبای شخصی نرن و فقط و فقط به این بیمارستان مراجعه کنن.با سپاس بی نهایت
سمیه احمدی
Iran, Islamic Republic of
من یه خال برجسته توو صورتم دارم که خیلی اذیتم میکنه چندین بار اومدم بیمارستان و خواستم که چند نمونه بهم نشون بدن که این عمل رو انجام دادن ولی متاسفانه همکاری نداشتن فکرکنم این حق بیماره که حداقل چند نمونه کار ببینه اگه امکان داره چندتا از کاراتون رو واسم بفرستید همینطور نام پزشک رو ممنون میشم
سمانه
Iran, Islamic Republic of
لطفا هزینه ی لیزر قسمت های مختلف بدن رو برام بفرستید.ممنون
تهرانی
Iran, Islamic Republic of
لطفا هزینه لیزر نواحی مختلف بدن رو برای من ایمیل کنین
باسلام لطفا آدرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان رازی را برای بنده بفرستید.
سونیا شاهی
باسلام لطفا آدرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان رازی را برای بنده بفرستید.
علی اصغر امیری
Iran, Islamic Republic of
باسلام لطفا ادرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان رازی رااگرزحمتی نیست برای من بفرستید
ساحل
Iran, Islamic Republic of
باسلام لطفا آدرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان رازی را برای بنده بفرستید.
بخش لیزر به یه مدیریت اساسی احتیاج داره جون کمتر از پالس هایی که با بیماران حساب میشه زده میشه.
Iran, Islamic Republic of
باسلام لطفا آدرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان رازی را برای بنده بفرستید.از گلستان شهرستان گنبدهستم یه نوبت می خواستم
المیرا فرهمند اصل
با سلام لطفا آدرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان رازی را برای بنده بفرستید
میردار
Iran, Islamic Republic of
با سلام
هزینه های لیزر موهای زائد بدن را بصورت تفکیک شده در صورت امکان برایم بفرستید
با تشکر
علي اصغر ميرزايي
با سلام و خسته نباشيد، لطفاً آدرس اينترنتي نوبت دهي بيمارستان رازي را برايم ارسال نماييد.
با تشكر
لیلا
لطفا ادرس اینترنتی نوبت دهی بیمارستان رازی را در سایت بیاورید با تشکر
hasti
میشه تعرفه های لیزرتون را به صورت جداگانه برای هر قسمت بدن بگید ؟
ادرس اینترنتی سیستم نوبت دهیتونو میخوام لطفآ ؟
elahe
Iran, Islamic Republic of
salam..mamnun misham age gheymate leyzere mohaye zaed baraye ghesmathaye mokhtalef badano baram befrestid.....
paniz
Iran, Islamic Republic of
ﺳﻼﻡ ﻣﻴﺸﻪ ﻟﻄﻔﺎ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻳﻦ ﻛﻪ ﺑﺎ ﻟﻴﺰﺭ ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ ﭘﻮﺳﺖ ﻣﺮﻏﻲ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﻴﺸﻪ؟ﻣﻴﺸﻪ؟ﻭﻣﻴﺸﻪ ﻗﻴﻤﺖ ﻟﻴﺰﺭ ﺳﺎﻕ ﭘﺎ ﻭ ﺑﺎﺯﻭ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﻡ ﺍﻳﻤﻴﻞ ﻛﻨﻴﺪ ﻣﺮﺳﻲ
موسوی
میشه لطف کنید برای شهرهای دور از تهران نوبت دهی تلفنی داشته باشید .موسوی از بوشهر
م ف
Iran, Islamic Republic of
لطفا هزینه بوتاکس و مارک بوتاکس خوب رو برای بنده بفرستید.
شاملو
Iran, Islamic Republic of
با سلام من لىزر ابرو دارم ميشه بهم بگين شما إنجام ميدهيد در چند جلسه أيا پاك ميشه هزينش چقدر ميشه
راضیه
با سلام و خسته نباشيد، لطفاً آدرس اينترنتي نوبت دهي بيمارستان رازي را برايم ارسال نماييد.
با تشکر
الهام
Iran, Islamic Republic of
سلام .لطفا طریقه نوبت دهی اینترنتی وقیمت لیرز رابرایم ارسال کنید با تشکر
سارا
United Kingdom
مطب دکترهای متخصص و اساتید برجسته پوست رازی را بخواهیم چگونه باید بیابیم برای بوتاکس و جوان سازی یک دکتر خوب از دکترهای بیمارستان رازی که بیرون مطب دارند میخواهم و آیا در ب رازی عمل بوتاکس زیبایی پوست انجام میشه یا نه
zahra
United States
با سلام
میشه تعرفه های لیزرتون را به صورت جداگانه برای هر قسمت بدن بگید ؟
ادرس اینترنتی سیستم نوبت دهیتونو میخوام لطفآ ؟
رز
با سلام هزينه كشيدن پوست صورت(انتهاي ابرو )چقدر مي شود
سمانه رنجپور
Iran, Islamic Republic of
سلام لطفا لیست قیمت لیزر موهای زائد در بیمارستان رازی را به ایمیلم بفرستید باتشکر


-----------------

میگنا: سلام . شرمنده ما ارتباطی با هیچ بیمارستان نداریم . تقاضاتونو در سایت بیمارستان مطرح نمائید لطفا
رقيه تيموري
ُسلام، خدا قوت و تشكر از شما لطفاً سيستم نوبت دهي اينترنتي و هزينه هاي ليزر صورت و گردن را برايم بفرستيد. با تشكر فراوان.
جلیلی
می‌خواستم از پرسنل زحمت کش بیمارستان تشکر کنمم
معصومه مومنی
باسلام وخسته نباشی به پرسنل زحمت کش ودلسوز لطفا ادرس وقت اینترنتی را برایم میل کنید
الهه
با تشکر از زحمات فراوان و بی وقفه شما عزیزان آدرس اینترتی برای تعیین وقت قبلی را می خواستم
عین اله حسن زاده دارابی
United States
روش نوبت گرفتن را لطفا مرقوم فرمائید .
مهدیه
سلام ادرس نوبت دهی اینترنتی و تعرفه لیزر موهای زائد را برام بفرستید.با تشکر
محمد علی رحیمی
خیلی رفتار پرسنل بد
سمیه
با سلام
در صورتی که بخواهیم وقت دکتر پوست بگیریم چگونه بدون مراجعه حضوری می توان این کار را انجام داد؟
امید
Iran, Islamic Republic of
باسلام لطفا آدرس اینترنتی نوبت دهی را برام بفرستید
حدیث
با سلام میخواستم بدونم آیا صخت داره که بیمارستان رازی برای بیماران ویتیلیگو آمپولی رو تجویز میکنه برای سفید کردن دایمی پوست ؟
مریم نوروزی
با سلام لطفا ادرس اینترنتی نوبت دهی را برام بفرستید با تشکر
مریم دوستی
Rsalam man tabehal be bimarestane razi morajee nakardam.nerkho geimat be nesbate kilinikhao bimarestane raziro nemidonam cheghadre.vase leyzere postam.zire chonam ba bala labam.mikhastam.babinam tagriban cheghadr mishe va che roozhaye mitonim beyaim.shaghelam vaghtam mahdodeh.merx.ba tashakor
ناشناس
سلام من نه بار پوستم رو لیزر کردم خوب که نشد هیچ، موی زائد هم درآوردم
حسینی
باسلام لطفا آدرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان رازی را برای بنده بفرستید
sara nikbakhsh
Russian Federation
با سلام.لطفا قیمت لیزر قسمت های مختلف بدن رو برام بفرستین
یاراحمدی
سلام
لطفد و ایه من اطلاعات دهیا در مورد لیزر موهای زائد و اینکه آدرس اینترنتی نوبت دهی بیمارستان رازی
محسن
با سلام.اگه ممکنه آدرس اینترنتی برای تعیین نوبت چون توی سات گزینه غیره فعاله.
با سلام لطفا تعرفه های لیزر قسمتهای مختلف بدن و آدری اینترنتی نوبت دهی این بیمارستان را برای ایمیل من بفرستید.با تشکر
مریم
سلام،فکر کنم بعد نزدیک به یک سال هنوز نتونستین آدرس اینترنتی رو اظلاع بدین به مردم اگه داشتین به ما هم بدین هر چند بعیده.
شهناز شهبازی
سلام.همسر من برای یک شب در بیمارستان بستری خواهد شد ایا من میتوانم در شب همراه او باشم
سیاوش
United States
لطفا آدرس اینترنتی برای وقت گرفتن را قرار دهید. سپاس.
قرناز اکبری شالچی
Iran, Islamic Republic of
لطفا ادرس اینترنتی سیستم نوبت دهی را برایم ارسال فرمایید.

با تشکر-شالچی
رحیم
باسلام و عرض سپاس
میخواستم بدونم در بیمارستان راضی عمل پیوند پست انجام میشه و اگر نمیشه بهترین مرکز پیوند پست ایران کجاست
پروانه حق دوست
لطفا سیستم نوبت دهی اینترنتی را امورش دهید
سهیلا
با سلام لطفا ادرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان رازی را برای من ایمیل کنید
سودابه سرمش
Iran, Islamic Republic of
سلام لطفا ادرس سایت نوبت دهی را برام ایمیل کنید ممنون می شم
sanaz
Iran, Islamic Republic of
سلام .لطفا طریقه نوبت دهی اینترنتی وقیمت لیرز رابرایم ارسال کنید با تشکر
دلسا
Iran, Islamic Republic of
با سلام اگر امکانش هست نرخ جاهای مختلف لیزر رابرام بفرستید.
متشکرم
محبوبه
Iran, Islamic Republic of
با سلام،
لطفا آدرس نوبت دهی اینترنتی و قیمت لیزر قسمتهای بدون را به اینجانب اطلاع بدهید.
زهره صادقی
Iran, Islamic Republic of
سلام خسته نباشید میشه خواهش کنم تعرفه های مختلف لیزر را برام ارسال نمایید. سپاسگزارم
Iran, Islamic Republic of
باسلام
طریقه نوبت دهی بیمارستان رو میخواستم
میشه لطف کنید برام ارسال کنید
TNx
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
سلام ادرس اینترنتی سیستم نوبت دهی بیمارستان راضی رو میخواستم
م نادری
Iran, Islamic Republic of
باسلام ادرس نوبت دهی اینترنتی رابرایم ارسال کنید با تشکر
سارا خوشدل
Iran, Islamic Republic of
اطلاع رسانی بیمارستان در سطح بسیار پایین و همچنین بون نظارت هستش و برای بیمارستانی به بزرگی و معروفی رازی خیلی بده که همه جا از بی نظارتیه یه بیمارستان تخصصی گفته بشه . در ضمن اگه همه ی قسمتها قیمتها و تعرفه هاشون تو سایت بارگذاری بشه هم کلاس بیمارستان حفظ و هم اینهمه اختلاف بین قیمت گفته شده و پالس انجام شده بوجود نمی آید.سپاس
مریم
Iran, Islamic Republic of
اخرش مانفهمیدیم چه طوری میشه ویزیت متخصص پوست از کلینیک رازی گرفت وهزینش چقده؟ازبس که ماروپیچوندین
شیما
Iran, Islamic Republic of
سلام,میشه یه لیست قیمت ازلیزرموهای زایدبدن در سایت بذارید,یابه ایمیلمون ارسال کنید؟ممنون
سميرا حاتمى
Iran, Islamic Republic of
سلام لطف كنيد تعرفه هاى ليزر موهاى زاييد رو برام بفرستيد و طريقه نوبت گرفتن از بيمارستان چگونه است
شیرین
Iran, Islamic Republic of
سلام لطفا برام هزینه لیزر موهای زاید قسمت های مختلف بدن رو بفرستید اگه امکانش هست ممنون
فرشته
Iran, Islamic Republic of
دراین بیمارستان عمل زیبایی انجام دادم اصلا خوب نبود
امیر از رشت
Iran, Islamic Republic of
من تو ایترنت تایپ کردم نوبت دهی پروفسور سمیعی همش از زیبایی پوست و مو مطلب اومد آخر سر هم نتونستم... من بهشون افتخار میکنم ولی در دسرس مردم نباشه و به درد مردم نخوره...
سیما
Iran, Islamic Republic of
سلام و خسته نباشید.من دو سال پیش جای اسکار در ناحیه گردن و لیزر کردم میخوام بدونم دوباره میشه تکرار کنم نتیجه دلخواهو نگرفتم و اینکه هزینه های لیزرو برام ارسال کنید لطفا
سارا
Iran, Islamic Republic of
لطفا تعرفه لیزر موهای زائد را برايم ارسال كنيد.
فرامرز نجفی
Iran, Islamic Republic of
با سلام خسته نباشید خدمت تمام متخصصین پوست
لطفا من را راهنمایی کنید
من دختری دارم ده ساله از روز تولد یک لکه شراب رنگ در ناحیه چپ دخترم است اسم لاتین آن پوت واین که کاملا یک طرف صورت دخترم را گرفته
بعد از یک سال من دخترم را بردم کلینیک مهرگان و سه بار توسط دستگاه پی دی ال
لیز شد و چون بچه بود دوام نمی آورد و گریه میکرد و من خیلی ناراحت می شدم وبعد در سن دو سالگی به علت اینکه دخترم زیر
لیزر ناراحت می شد بردم کلینیک بهسیما تا زیر بیهوشی این کار را انجام بدهیم بعداز درد سرهای زیادی که داشتیم پنج سال طول کشید بعداز 17 جلسه موفقیتی چشم گیری در زمینه حاصل نشد و با هزینه بالا تما م شد
ما فا میل تو آلمان داشتیم و کلینیک خوبی را به گفته خودشان به ما معرفی کرده اند و ما جهت اخذ ویزا موفق شدیم به آلمان جهت مداوا به شهر دوسلدرف سفر کنیم و بعداز سه سال فقط بیست درصد پیشرفت خوبی داشته
وچون با توجه به هزینه بالای که کشور آلمان داره یکی از دکترهای خود کلینیک تو آلمان بیمارستان رازی ایران را به ما معرفی کردند
و به ما گفتند که به این مرکز مراجعه کنیم
لطفا در صورت امکان مرا راهنمای کنید
من در ارومیه زندگی میکنم
najafi2011@hotmail.com
سهیلا
Iran, Islamic Republic of
سلام لطفا آدرس سیستم نوبتدهی و قیمت لیزر قسمت های مختلف بدن واسو بفرستید
سروین
Iran, Islamic Republic of
سلام من از لیزر رازی نهایت رضایت را دارم بخصوص خانم دکتر عباسی که کار لیزرشون و برخورد با نریضاشون فوق العاده است
elham
Iran, Islamic Republic of
سلام در صورت امکان لطفا قیمت لیزر قسمتهای مختلف بدن رو برام بفرستین ممنونم
رویا
Iran, Islamic Republic of
لطفا آدرس اینترنتی سیستم نوبت دهی رو برام بفرستید. ممنون میشم واقعا.
مینا
Iran, Islamic Republic of
قیمت نواحی مختلف بفرستید ممنون میشم
مصطفی مصطفی وند
Iran, Islamic Republic of
باسلام
بنده سال 89دومرتبه به این بیمارستان مراجعه نمودم که توسط اساتیدمعاینه نشدم ودکترایی که بنده رومعاینه کردند مسلط نبودند مشکل من ریزش موبدلیل شوره سربود
احمدی
Iran, Islamic Republic of
با سلام لطفا آدرس اینترنتی نوبت دهی بیمارستان رازی وتلفن مطب دکترای پوست که اونجا کار میکنن .بفرستید .ممنون
زهرا
Iran, Islamic Republic of
با سلام و خسته نباشيد، لطفاً آدرس اينترنتي نوبت دهي بيمارستان رازي را برايم ارسال نماييد.
زهرا
Spain
میشه بفرمایید قسمت لیزر بیمارستان رازی مجهز به دستگاه دایود هست یا خیر؟
با این تمرین‌ها از شر آلزایمر خلاص شوید
روانشناسی شاد بودن چیست و چطور شاد باشیم؟
مواجهه درمانی: اصول، کاربردها و مزایا
اهمیت حضور مشفقانه درمانگر در روان‌درمانی
مدیریت مورد در آموزش و پرورش
افکار منفی از کجا می آیند؟ خودگویی چیست ؟
روان‌درد علت خودکشی است!
چطور اعتماد به نفسمان را تقویت کنیم؟
مصرف سیگار یا مواد توسط والدین چه پیامی به فرزندان منتقل می‌کند؟
نظریه دلبستگی جان بالبی
راه‌های کنترل خشم از دیدگاه روانشناسی
چرا اول مردان می‌گویند دوستت دارم؟!
اندكي غرور به آدم كمك مي كند كه فاصله اش را حفظ كند. آلبر كامو