کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

33rd Annual Congress of Iranian Psychiatric Association

زمان برگزاري سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران

خبرگزاری آنا migna.ir , 12 مهر 1395 ساعت 14:35

سی و سومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران از بیست و هفتم تا سی ام مهرماه 1395 به مدت چهارروز در تهران سالن همایش های بیمارستان میلادبرگزار خواهد شد.


ميگنا: دبیر اجرایی سی و سومین همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران بر لزوم انجام کارِگروهی در حوزه سلامت روان تاکید کرد و گفت: بدون همکاری حرفه ای نمی توان در حوزه سلامت روان چه در حوزه پیشگیری و چه در بحث درمان به نتیجه بهینه و مطلوب رسید.

دکتر محسن رحیم نیا از برگزاری سی و سومین همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران در مورخ 27 تا 30 مهرماه خبر داد و اظهار کرد: یکی از دو محور اصلی این همایش تقویت کار گروهی بین روانپزشکان، متخصصان مغز و اعصاب، متخصصان اعصاب داخلی، جراحان مغز و اعصاب، پزشکان خانواده، روانشناسان، مشاوران، روان پرستاران، مددکاران اجتماعی و ... است.

این فلوشیپ سایکوسوماتیک با تاکید بر کارگروهی در رسیدن به نتیجه مطلوب، گفت: بدون همکاری نمی‌توان در حوزه سلامت روان و درمان بیماران به نتیجه بهینه و مطلوب رسید.

وی افزود: شاغلین حرفه‌های مختلف مرتبط با سلامت روان، در صورتی‌که بتوانند با تعامل و همدلی به کار تیمی و هماهنگ بپردازند، خواهند توانست از حداکثر ظرفیت‌هایشان برای پوشش دادن همه نیازهای پیشگیری و درمان جامعه استفاده کنند. با توجه به این مسأله، تلاش شده است در این همایش روحیه کارگروهی در بین متخصصان تقویت شود. د

بیر اجرایی سی و سومین همایش سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران در ادامه یادآور شد: یکی از مهم‌ترین اهداف همایش امسال، تلاش برای بازتعریف جایگاه هر یک از متخصصان این حیطه در ارتباط با دیگران است، تا بتوانیم بر اساس الگویی مورد توافق، در کنار هم برای هدف مشترک تامین سلامت روان جامعه تلاش کنیم.
این روانپزشک اظهار کرد: به همین دلیل در این همایش، علاوه بر روانپزشکان از سایر متخصص‌های رشته‌هاییمرتبط دعوت شده تا با ایراد سخنرانی و شرکت در مباحثات، درباره نحوه تعامل و همکاری به تبادل اطلاعات و تجربیات بپردازند.
-
موضوع های اصلی همایش:
1- عصب روانپزشکی و علوم اعصاب
2-کار گروهی در سلامت روان
ثبت نام
آدرس الکترونیکی:
www.congress.irpsychiatry.ir

 

دکتر محمد اربابی - دبیر علمی همایش


کد مطلب: 38648

آدرس مطلب :
https://www.migna.ir/news/38648/زمان-برگزاري-سی-سومین-همایش-سالیانه-انجمن-علمی-روانپزشکان-ایران

میگنا
  https://www.migna.ir