کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

آمادگی بهزیستی برای ارائه خدمات روان شناسی به بازماندگان پلاسکو

خبرگزاری ایسنا migna.ir , 1 بهمن 1395 ساعت 23:42

معاون دفتر مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور از آمادگی بهزیستی برای ارائه خدمت به بازماندگان و آسیب‌دیدگان حادثه پلاسکو خبر داد.


میگنا: معاون دفتر مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور از آمادگی بهزیستی برای ارائه خدمت به بازماندگان و آسیب‌دیدگان حادثه پلاسکو خبر داد.

مهدی میرمحمدصادقی، معاون دفتر مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور با حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو گفت: تلاش می‌کنیم تا با استفاده از متخصصان روانشناسی و مشاوران تحت نظارت سازمان بهزیستی به سلامت روان افراد حاضر در این حادثه، بازماندگان و همچنین آسیب‌دیدگان ارائه خدمت داشته باشیم.

وی تاکید کرد: سلامت روان عمومی جامعه برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد و با استفاده از تخصص مشاورین و روانشناسان سعی داریم تا از افزایش آسیب و همچنین تبعات روانی آن جلوگیری کنیم.
معاون دفتر مشاوره و امور روانشناختی بهزیستی کشور افزود: در حال حاضر اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور طی ارتباط با خانواده‌های مصدومین و جانباختگان سعی در کاهش تبعات روانی این حادثه دارد.
میرمحمدصادقی افزود: همچنین روانشناسان بخش خصوصی و دولتی، نیروهای داوطلب و انجمن روان شناسی ایران نیز در این زمینه همکاری خوبی با بهزیستی آغاز کرده‌اند.


کد مطلب: 39808

آدرس مطلب :
https://www.migna.ir/news/39808/آمادگی-بهزیستی-ارائه-خدمات-روان-شناسی-بازماندگان-پلاسکو

میگنا
  https://www.migna.ir