شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ - 23 Oct 2021
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ / ۱۱:۳۹
کد مطلب: 40692
۱

حمید میرزاده از ریاست دانشگاه آزاد برکنار شد

حمید میرزاده از ریاست دانشگاه آزاد برکنار شد
به گزارش ایسنا، در جلسه فوری شورای دانشگاه آزاد که بعد از ظهر سوم ارديبهشت برگزار شد حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایران و عضو هیئت مؤسس و هیئت امنای این دانشگاه با تصویب اکثریت هیات امنای دانشگاه ازاد برکنار و علی محمد نوریان به عنوان سرپرست انتخاب شد.

میرزاده در ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ با رأی شش تن از هیئت امنای دانشگاه آزاد از جمله آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، حجت الاسلام سید حسن خمینی، سید حسن قاضی زاده هاشمی، جعفر توفیقی، حمید میرزاده و بهمن یزدی،سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شدو در ۲۸ آبان ۱۳۹۲ با رأی مثبت اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، رسماً ریاست دانشگاه آزاد اسلامی را بر عهده گرفت.
 
دکتر علی‌محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در ديدار با اعضای هیات‌ رئیسه، مدیران کل و مسئولان این دانشگاه بعداز ظهر روز دوشنبه در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به سوابق خود در زمینه های اجرایی و علمی گفت: بنده از اوایل انقلاب و سال ۵۸ سابقه اجرایی در جمهوری اسلامی ایران را دارم که قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در امور هواشناسی و هوانوردی، مشاور رئیس جمهور در امور هواشناسی و تغییرات اقلیمی، قائم مقام معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، قائم مقام وزیر راه و ترابری، معاون وزیر راه و ترابری و رئیس سازمان هواشناسی کشور، معاون وزیر راه و ترابری و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ، عضو و رئیس هیات مدیره هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ، رئیس هیات مدیره شرکت فرودگاه‌های کشور از جمله آنها بوده است.

وی افزود: در زمینه سوابق کار علمی نیز عضویت هیئت علمی دانشگاه شریف و تربیت مدرس،پژوهشگاه هواشناسی و دانشگاه شمال را داشته ام و در سطح بین المللی در سازمان هواشناسی جهانی (WMO)سالها معاون اول سازمان هواشناسی جهانی (WMO)، عضو شورای اجرایی سازمان هواشناسی جهانی WMO) ) و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان هواشناسی جهانی (WMO) از جمله فعالیت های بنده است.همچنین 16 سال سابقه و مسئولیت های مختلف بین المللی داشته ام.

دکتر نوریان خاطر نشان کرد: ایجاد مرکز مطالعات مدیریت و بهره وری وابسته به دانشگاه تربیت مدرس نیز که پنج و نیم سال ریاست آن را بر عهده داشتم از جمله فعالیت های بنده است. این مرکز طوری طراحی شده بود که پیوند بین استاد و دانشگاه و مقامات اجرایی و سیاسی کشور را به وجود آورد. مدون کردن تجربیات مقامات از جمله وظایف و فعالیت های این مرکز بود.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

«ازدواج درمانی» چیست و چگونه زندگی مشترک را نجات می‌دهد؟
تفاوت دیسک کمر و سیاتیک: بهترین راه تشخیص و درمان
با همسر ایرادگیر و غرغرو چه رفتاری کنیم؟
در ایران کدام الگوی بینی و چانه، جذاب است؟
به این درخواست‌های همسر خود با قدرت «نه» بگویید!
تاثير وابستگی و دلبستگی دركودكی
چگونه با اختلالات خُلقی ناشی از تغییر فصل کنار بیاییم؟
با این ۲۰ نکته بی‌نظیر خود را جوان نگه دارید!
جوان ۳۰ساله‌ای که پدر ۴۰فرزند است!
به من نگوئید روانی/ چگونه با بیماران روحی رفتار کنیم؟
راه حل پرخوری چیست؟
غلظت کورتیزول در موی سر معیار سنجش استرس
کلمات بیش از آنچه که شما تصور می کنید تاثیر گذارند. همیشه پیش از صحبت کردن فکر کنید.