دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ - 25 Sep 2023
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۰ / ۰۶:۰۰
کد مطلب: 4185
۱

اسامی قبول شدگان دانشگاه شاهد در کنکور ارشد پزشکی منتشر شد

مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اسامی واجدین شرایط سنجش در دانشگاه شاهد برای رشته های مورد پذیرش آن دانشگاه در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی را اعلام کرد.
به گزارش  مهر، اسامی این 94 نفر در رشته های ایمنی شناسی، اقتصاد بهداشت، پرستاری مراقبتهای ویژه، فیزیولوژی و میکروب شناسی اعلام شده است. سایت های مرتبط:  http://www.sanjeshp.ir/     /   http://sanjeshp.behdasht.gov.ir اسامی اعلام شده بر اساس اولویت نمره مورد سنجش واقع شده و پذیرفته شده این مرحله هستند و به منزله نتایج اولیه محسوب شده و نتیجه نهایی پس از طی مراحل مربوطه، اعلام خواهد شد. افراد معرفی شده باید راس ساعت 8 صبح 8 مرداد 90 با همراه داشتن اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه (کپی صفحه آخردر صورت وجود توضیحات)، اصل و کپی مدرک تحصیلی یا هر مدرک معتبر نشاندهنده وضعیت تحصیلی، دو قطعه عکس 4*3 به آدرس تهران، خیابان جمهوری اسلامی، بعد از تقاطع ولیعصر، جنب مسجد جامع جمهوری، ساختمان شماره 2، دانشکده هنر دانشگاه شاهد مراجعه کنند. عدم حضور در جلسه به منزله انصراف از این مرحله بوده و پس از آن هیچ اقدامی در این رابطه امکان پذیر نخواهد بود. نتیجه نهایی پذیرش در این 5 رشته همزمان با سایر رشته های آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.  نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی که با رقابت 53 هزار و 300 نفر در 54 رشته و 24 شهر در روزهای دوم و سوم تیرماه برگزار شده بود، عید فطر اعلام می شود.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

با این تمرین‌ها از شر آلزایمر خلاص شوید
روانشناسی شاد بودن چیست و چطور شاد باشیم؟
مواجهه درمانی: اصول، کاربردها و مزایا
اهمیت حضور مشفقانه درمانگر در روان‌درمانی
مدیریت مورد در آموزش و پرورش
افکار منفی از کجا می آیند؟ خودگویی چیست ؟
روان‌درد علت خودکشی است!
چطور اعتماد به نفسمان را تقویت کنیم؟
مصرف سیگار یا مواد توسط والدین چه پیامی به فرزندان منتقل می‌کند؟
نظریه دلبستگی جان بالبی
راه‌های کنترل خشم از دیدگاه روانشناسی
چرا اول مردان می‌گویند دوستت دارم؟!
کسانی که شما را دوست دارند حتی اگر هزار دلیل برای رفتن وجود داشته باشد هرگز رهایتان نخواهند کرد، آنها یک دلیل برای ماندن خواهند یافت.