پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - 1 Jun 2023
تاریخ انتشار :
جمعه ۷ مرداد ۱۳۹۰ / ۱۰:۰۷
کد مطلب: 4193
۰
۱

زمان دومین فراخوان جذب دانشگاه آزاد/ بورسیه 700دانشجوی ایرانی از 4کشور

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، از زمان جدید فراخوان جذب هیئت علمی در این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه آزاد قطعاً تا 6 ماه آینده فراخوان دوم جذب هیئت علمی خود را آغاز می کند.
حسن احدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام زمان دومین فراخوان جذب هیئت علمی در دانشگاه آزاد تا شش ماه آینده، گفت: در فراخوان داخلی جذب هیئت علمی 27 هزار نفر متقاضی شدند که دانشگاه آزاد از این تعداد و براساس نیاز تنها 2 تا 3 هزار نفر از آنان را جذب می کند.
وی همچنین از جذب 700 دانشجوی بورسیه ایرانی خارجی از کشور خبر داد و اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی 700 دانشجوی ایرانی خارج از کشور را از کشورهای آلمان، بلاروس، مالزی و فرانسه به منظور جذب هیئت علمی تاکنون بورسیه و جذب کرده است.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی درباره روند جذب این دانشجویان در سفارت ایران، اظهار داشت: دانشگاه آزاد از سفارت ایران از هر کدام از کشورهای آلمان، بلاروس، مالزی و فرانسه خواست تمام دانشجویان ایرانی در این سفارت گرد هم آیند تا در ارتباط با جزئیات جذب در دانشگاه آزاد به آنان اطلاع رسانی شود.
احدی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی دانشجویان بورسیه دکتری را در سال اول جذب می کند در حالیکه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فرآیند جذب بورسیه دکتری را در سال سوم انجام می دهد.
به گفته معاون آموزشی دانشگاه آزاد، فرایند جذب دانشجویان ایرانی خارج از کشور در آینده ای نزدیک و در سایر کشورهای جهان گسترش می یابد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

Iran, Islamic Republic of
با سلام من به یقین می گویم که کلا سرکاریه و هیچ کس جذب نمی شود.اینها وعده وعیدهای توخالی برای سرگرم کردن افکار عمومی است پس دلتان را خوش نکنید
احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
تونل هابه ما آموختند که حتی دردل سنگ هم راهی برای عبور هست، تونل ها راست میگویند ؛ راه است ، حتی از دلِ سنگ! " آنجا كه راه نیست ، خداوند راه را می گشاید... "