دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - 21 Jun 2021
تاریخ انتشار :
شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۰ / ۱۶:۳۴
کد مطلب: 4217
۰

جزئیات پذیرش کنکور کارشناسی پودمانی علمی کاربردی/ اسامی منتشر شد

معاون سازمان سنجش با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی گفت: اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته - محل های نیمه متمرکز این آزمون منتشر شد.
دکتر سید جلال طباطبایی در گفتگو با مهر افزود: فهرست اسامی نهایی کد رشته - محل های متمرکز و معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته - محل های نیمه متمرکز دوره کارشناسی ناپیوسته پودمانی وابسته به دانشگاه جامع علمی کاربردی عصر امروز در سایت سازمان سنجش منتشر شد. وی گفت: گزینش متمرکز داوطلبانی که حد نصاب نمره علمی لازم را احراز کرده باشند، بر اساس اولویت کد رشته انتخابی و ظرفیت تخصیص داده شده است. طباطبایی اظهار داشت: پذیرفته شدگان در روزهای 27 تا 31 شهریور ماه 90 با دردست داشتن مدارک لازم می توانند برای ثبت نام به مراکز آموزشی ذیربط مراجعه کنند. وی یادآور شد: در گزینش نیمه متمرکز که به اقداماتی نظیر مصاحبه و یا آزمون عملی نیاز است، داوطلبان برای شرکت در آن باید در روزهای 16 تا 19 مرداد با در دست داشتن مدارک به مرکز آموزشی مربوطه مراجعه کنند. معاون اجرایی سازمان سنجش تاکید کرد: داوطلبانی که در روزهای تعیین نشده به مراکز مربوطه مراجعه نکنند، به منزله انصراف تلقی شده و از گزینش نهایی محروم خواهند شد. وی افزود: در گزینش نیمه متمرکز چند برابر ظرفیت کد رشته ها معرفی شده اند که پس از مصاحبه یا آزمون عملی، اسامی پذیرفته شدگان این گروه تا پایان شهریور ماه اعلام می شود. آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی 29 اردیبهشت ماه سال 90 برگزار شد و تعداد 108هزار و 330 نفر در آن شرکت کردند. از میان داوطلبان این آزمون 57 درصد داوطلبان مرد و 43 درصد داوطلبان زن بودند. آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی در گروه‌های صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برگزار شد و حدود 50 هزار نفر در آن پذیرفته شده اند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

طلاق در کمین چه کسانی است؟
چرا بیماری‌های ذهنی مطالعه را دشوار می‌کنند؟
پاسخ به پنج سوال کلیدی درباره وسواس
رابطه اثربخش در مشاوره
والدین به تفاوت های ذهنی بچه ها احترام بگذارند
حرف و عمل ما چه زمانی هم‌خوانی دارد
ازدواج سفید چیست؟
آینده دخترانی با مادران بداخلاق؛ از بیماری روانی تا فرار
شیوه برخورد با افرادی که مدام در محیط کار ابراز وجود می‌کنند
شکست عصبی چیست و چگونه درمان می‌شود؟
بلایی که گوش دادن به موسیقی قبل از خواب به سرتان می‌آورد
آیا مشاوره روانشناسی راهی برای تسکین یا نصیحت های بی پایان است؟
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی