جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - 5 Mar 2021
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰ / ۰۹:۴۶
کد مطلب: 4241
۰

نتایج اولیه کنکور سراسری قطعا تا 15 مرداد اعلام می شود

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری سال 90 گفت: نتایج اولیه کنکور سراسری 15 مردادماه اعلام می شود و در صورت تسریع فرایند اعلام نتایج در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.
دکتر محمدحسین سرورالدین در گفتگو با مهر افزود: سعی می کنیم نتایج اولیه کنکور تا 15 مرداد اعلام شود نتایج نهایی نیز شهریورماه اعلام خواهد شد. وی یادآور شد: نتایج قطعاً تا 15 مرداد اعلام می شود اما در صورت تسریع در اعلام نتایج، این موضوع اطلاع رسانی می شود. رئیس سازمان سنجش خاطرنشان کرد: نزدیک به 30 هزار نفر از داوطلبان کنکور سراسری سوابق تحصیلی ندارند که با توجه به تصمیم کارگروه ماده 4 حذف کنکور مبنی بر اعمال تاثیر مثبت سوابق تحصیلی، برای این افراد تنها ملاک نمره آزمون کنکور خواهد بود. سرورالدین یادآور شد: به دلیل اینکه تنها تاثیر مثبت و حداکثر 25 درصد برای سوابق تحصیلی در کنکور 90 اعمال می شود مشکل آن دسته از داوطلبان کنکور که سوابق تحصیلی نداشتند نیز حل شد. برای این گروه تنها ملاک نمره آزمون است و اگر سوابق تحصیلی داشته باشند نیز می توانند ارائه دهند. یک میلیون و 132 هزار و 877 نفر در 5 گروه آزمایشی علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی در روزهای 9 تا 11 تیرماه با هم به رقابت پرداختند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

بیماری شما ریشه عصبی دارد یعنی چه؟
دیگر به جای «تهاجم فرهنگی» باید بگوییم «تجاوز فرهنگی»/«ساسی مانکن» از نظر روان‌شناختی بیمار است
چند نکته برای افرادی که شغل شان را دوست ندارند
تربیت فرزندان شادتر، چرا و چگونه؟
نقش خانواده در مراقبت از نوجوان مبتلابه اختلال "دوقطبی"
سکوت، قاتل خاموش زندگی‌مشترک
قم، شادترین استان کشور+جدول
کرونا با روانمان چه کرد؟
چرا کمال‌ گرایی، آدم را بیچاره می‌کند؟
روانشناسی زرد دکانی برای کسب سود از رنج دیگران
نسبت به هویت جنسی پسرم نگرانم
با افراد مغرور و خودشیفته این گونه رفتار کنید
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی