چهارشنبه ۲ تير ۱۴۰۰ - 23 Jun 2021
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ / ۲۲:۱۵
کد مطلب: 42831
۰

سرپرست دانشگاه شیراز منصوب شد

به گزارش وزارت علوم، در متن این حکم آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست دانشگاه شیراز منصوب می شوید. امید است با جلب مشارکت مسئولین استان و استفاده از ظرفیت های خیرین، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و ماموریت های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید. امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های موثر به منظور صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، با اتکال به خداوند متعال بکوشید.»

حمید نادگران فارغ التحصیل رشته فیزیک از دانشگاه های شیراز، فردوسی مشهد و منچسترانگلستان بوده و در حال حاضر استاد پایه ۳۵ دانشکده علوم دانشگاه شیراز با تخصص اپتیک و لیزر است.

وی تاکنون راهنمایی و مشاوره ۱۵۰ رساله دکتری تخصصی و پایان نامه کارشناسی ارشد را به عهده داشته وبیش از ۸۰ مقاله علمی - پژوهشی در مجلات معتبر داخلی و بین المللی و بیش از ۱۲۰ مقاله در همایش ها و کنفرانسهای ملی و بین المللی به چاپ رسانده است.

معاون اداری، مالی دانشگاه شیراز، رئیس دانشکده علوم و معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم این دانشگاه، ‌عضو هیات ممیزه دانشگاه، عضو شورای دانشگاه، نماینده دانشگاه شیراز در نهاد ریاست جمهوری و عضو کارگروه لیزر معاونت علمی ریاست جمهوری از سوابق اجرایی وی است.
همچنین وزیرعلوم در نامه جداگانه ای ضمن موافقت با استعفای ابراهیم گشتاسبی راد از خدمات وی در دوران سرپرستی دانشگاه شیراز تقدیرکرد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

نگرانی چیست؟
روانشناسی کودک چیست و چرا اهمیت دارد؟
نشخوار فکری چیست؟ راه‏‌های مقابله با آن کدامند؟
عادت های روزمره را چطور تغییر دهیم؟
استرس بالا احتمال "سندرم قلب شکسته" را افزایش می دهد
طلاق در کمین چه کسانی است؟
چرا بیماری‌های ذهنی مطالعه را دشوار می‌کنند؟
پاسخ به پنج سوال کلیدی درباره وسواس
رابطه اثربخش در مشاوره
والدین به تفاوت های ذهنی بچه ها احترام بگذارند
حرف و عمل ما چه زمانی هم‌خوانی دارد
ازدواج سفید چیست؟
ميزان هوش، با توانايى تغيير كردن، اندازه گيرى ميشود. آلبرت انشتين