يکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - 22 May 2022
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ / ۱۴:۳۸
کد مطلب: 44219
۰

انتصاب نخستین رئیس دانشگاه فرهنگیان/ عكس

انتصاب نخستین رئیس دانشگاه فرهنگیان/ عكس
میگنا: حسین خنیفر به عنوان نخستین رئیس دانشگاه فرهنگیان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، در چهارمین همایش ملی تربیت معلم در دانشگاه خوارزمی، به نمایندگی از سیدمحمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، حکم انتصاب حسین خنیفر به ریاست دانشگاه فرهنگیان برای یک دوره 4 ساله به ایشان ابلاغ و اعطا شد.

بر این اساس خنیفر به اتفاق آرا و تائید شورای عالی انقلاب پس از سه سرپرست پیشین دانشگاه و با گذشت 147 روز سرپرستی به عنوان اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان منصوب شد.

متن حکم وزیر آموزش و پرورش به این شرح است:
برادر ارجمند جناب آقای دکتر خنیفر
با سلام

نظر به تععهد، تخصص و تجارب ارزشمند و مراتب علمی جنابعالی و به استناد ماده 10 اساسنامه دانشگاه و مصوبه بیست و پنجمین جلسه کمیته منتخب تایید صلاحیت روسای دانشگاه ها مورخ 97/01/26 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این حکم به مدت چهار سال به عنوان "رئیس دانشگاه فرهنگیان" منصوب می شوید.

امید است در پرتو توجهات ایزد منان و پیروی از منویات گهربار مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های رییس جمهور محترم و در چارچوب سیاست ها و برنامه های اینجانب به مجلس شورای اسلامی نسبت به انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

انتظار میرود با مشارکت اساتید، صاحبنظران، کارکنان و دانشجومعلمان عزیز و تعامل سازنده با مسئولین محترم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران دانشگاه های سراسر کشور، شاهد تحولات و نوآوری کمی و کیفی در نظام تربیت معلم کشور بر اساس سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش باشیم.

توفیق جناب عالی را در انجام مسئولیت ها در راستای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید از خداوند منان مسالت دارد. شایان ذکر است به استناد اساسنامه این دانشگاه، صدور حکم رئیس دانشگاه منوط به پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش، تأیید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی است که شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه پیشین خود، انتصاب خنیفر به ریاست دانشگاه را تصویب کرده بود.

حسین خنیفر به عنوان چهارمین سرپرست دانشگاه فرهنگیان در تاریخ 20 آذر 1396 از سوی بطحایی وزیر آموزش و پرورش منصوب شده بود. پیش از این اسداله اسدی گرمارودی، جهانبخش محبی‌نیا و محمود مهرمحمدی سرپرستی این دانشگاه را به عهده داشتند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرخهٔ پُرخوری‌های هیجانی را بشناسید
روانشناسی انتقام
آشنایی با گروه درمانی و مزایای آن
گربه‌های هم‌خانه یکدیگر را به نام می‌شناسند!
چرا نداشتن شریک زندگی باعث قضاوت زودهنگام مردم می‌شود؟!
۱۰ توصیه برای مقابله با عصبانیت
بررسی تاثیر حمایت اجتماعی بر سلامت روان
۱۷ مهارت ضروری که بچه‌ها باید یاد بگیرند
علائم شخصیت ضد اجتماعی
.افراد مبتلا به افسردگی بیشتر در اینستاگرام پست می‌گذارند
در هر خودکشی شش نفر به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار می گیرند
۴‌ روان‌زخمِ کودکی و پیامدهای بی‌شمارش
خوشبختی یعنی بدست آوردن یک زندگی و تقسیم آن با دیگران!