شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ - 2 Dec 2023
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۰ / ۰۸:۳۲
کد مطلب: 4689
۰
۲

پردیس بین الملل ارس دانشگاه تبریز دانشجوی داخلی و خارجی می پذیرد

پردیس بین الملل ارس دانشگاه تبریز، از بین داوطلبان داخلی و خارجی در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته برای سال تحصیلی 91-90 دانشجو می پذیرد.
به گزارش خبرنگار مهر، پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز، برای سال تحصیلی جدید در 9 رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشجویان داخلی و خارجی را جذب می کند. پذیرش دانشجو در پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز از طریق بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی و مصاحبه علمی صورت می گیرد. دانشجویان می بایست مدرک کارشناسی مرتبط با رشته انتخابی از دانشگاههای معتبر داخلی و  خارجی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دارا باشند. شرط ادامه تحصیل پذیرفته شدگان نهایی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز، ارائه نمره قابل قبول از آزمونهای معتبر زبان است. پردیس بین المللی ارس برای متقاضیانی که مدارک زبان را ارائه نکنند، دوره های ویژه زبان برگزار می کند تا حد نصابهای قابل قبول را کسب کنند. در مورد داوطلبان شاهد و ایثارگر بر اساس آئین نامه های موجود وزارتی در خصوص پذیرش دانشجو عمل خواهد شد. محتوای آموزشی برنامه های پردیس بین المللی ارس مطابق با محتوای برنامه و نظام آموزشی دانشگاه تبریز و تعداد واحد مورد نیاز برای فراغت از تحصیل و دریافت مدرک طبق ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود. گذراندن دروس جبرانی مورد نیاز براساس تشخیص پردیس بین المللی ارس برای دانشجویان الزامی است. طول مدت تحصیل در این دوره حداقل 2 سال تحصیلی (4  نیمسال) و حداکثر 3 سال تحصیلی (6 نیمسال) اعلام شده است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

سلام من در مقطع کارشناسی ارشد ارس قبول شدم برای نیمه دوم می خواستم ببینم که تا چه زمانی برای ثبت نام فرصت دارم و مدارک مورد نیاز چه است؟
Iran, Islamic Republic of
سلام من برای مقطع کارشناسی ارشد ارس ثبت نام کردم قرار بود مدارک ، 20 تا 25 شهریور بررسی بشه و تاریخ مصاحبه علمی از سایت اعلام، ولی من تا امروز که 28 شهریور ماهه آگهی دعوت به مصاحبه رشته "سنجش از راه دور و اطلاعات جغرافیایی " گرایش شهری و روستایی" اعلام نشده .لطفا اگه ممکنه حداقل یک اطلاع رسانی عمومی در مورد زمان تقریبی مصاحبه در سایت اعلام نمایید.با تشکر از زحمات شما
وسواس شده اید اگر این نشانه ها را دارید!
انواع هوش/ 16روش برای باهوش‌تر شدن
لینک ثبت‌نام و دریافت دفترچه آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران
فتحی آشتیانی:  آزمون صلاحیت حرفه‌ای نیاز به مطالعه هیچ منبعی ندارد
درخواست حذف مصاحبه نظام روانشناسی برای دریافت پروانه اشتغال!!
پیامد روانیِ جست‌وجوی موفقیت به‌ جای شادمانی
این ۶ سوال را قبل از خواب از فرزندتان بپرسید
چرایی خونسردی آدم‌ها با بالارفتن سن
خواب کمتر از ۵ساعت در شبانه‌روز چه بلایی سر ما می‌آورد؟
هر فعالیتی حتی خوابیدن سالم‌تر از نشستن است
افسردگی شدید در کمین این افراد
جزئیات برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران
طوری زندگی كن كه اسمت با جسمت زیر خاك نرود