چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - 4 Aug 2021
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۸:۵۰
کد مطلب: 47891
۱

شماره تلفن مخصوص تخلفات مدارس تهران اعلام شد

شماره تلفن مخصوص تخلفات مدارس تهران اعلام شد
میگنا: مسعود ثقفی، در پاسخ به این سوال که برخورد آموزش و پرورش استان تهران با مدیران متخلف ۲۷ مدرسه دولتی چیست؟ گفت: اگر مدرسه‌ای خارج از ضوابط تعیین شده توسط آموزش و پرورش اقدامی انجام دهد مدیر مدرسه متخلف محسوب خواهد شد و بسته به میزان تخلفی که صورت گرفته از تذکر کتبی و درج در پرونده تا ارجاع به هیات تخلفات اداری و حتی تعلیق از کار ممکن است با توجه به میزان تخلف تعیین و متناسب با آن هم اجرا می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: در تمام مناطق آموزش و پرورش تهران ستاد فرعی ثبت نام داریم و هر منطقه و یک سیستم ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایت دارد که هر منطقه موضوع خود را ارزیابی می‌کند و تمام مدارس را تحت کنترل خود دارد و نهایتا بعد از بررسی موضوع به اداره کل ارجاع می‌شود.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه درباره بیشترین شکایات گفت: شکایت در زمینه اخذ شهریه بیشترین حجم شکایات را در بر گرفته است. متناسب با قانون با مسئولین مدارس متخلف برخورد خواهد شد.

وی در ادامه افزود: پرونده ۲۷ مدیر مدرسه دولتی که اقدام به اخذ وجه در هنگام ثبت نام کرده اند به هیات رسیدگی به تخلفات ارجاع شده است.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه گفت: اولیا دانش آموزان تهرانی می‌توانند شکایت خود را به شماره تلفن ۸۸۹۶۴۰۰۶ که مربوط به ستاد مرکزی ثبت نام آموزش و پرورش شهر تهران و اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهر تهران است؛ اعلام کنند، تا همکاران ما بلافاصله تیم‌های بررسی موضوع و صحت و سقم ماجرا را جهت برخورد مناسب با تخلفات به مدارس اعزام کنند.

ثقفی گفت: نظارت بر مدارس به صورت مستمر صورت بگیرد و وزارت آموزش و پرورش از طریق هیات‌های بازرسی در سطح شهر تهران نظارت‌های دقیق و مستمر را انجام می‌دهد هم هیات‌های مرتبط با اداره ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش پرورش تهران و هیات‌هایی که از طرف وزارت آموزش و پرورش از مدارس به صورت سرزده بازدید می‌کنند.
 
 
 
مرجع : خبرگزاری میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چند راهکار برای این که حال خود را عالی کنیم
تصمیم‌های ما خودآگاه است یا ناخودآگاه؟
۵ نمونه از عجیب‌ترین موارد روانشناسی در تاریخ
چرا حتما باید "مِن مِن" کنیم؟
سوال‌هایی که خجالت می‌کشید از مرد‌ها بپرسید؟
چرا در اجسام چهره‌هایی می‌بینیم که واقعا وجود ندارند!
تأثیر مخرب ویروس کرونا بر حافظه
چرا این دختر فکر می‌کند "زشت" است؟!
عوامل شخصیتی که کارایی واکسن کووید ۱۹ را تعیین می‌کند
تنبیه روانی کودکان ممنوع
چه کار کنیم تا در محیط کار مضطرب نباشیم؟
راهکارهایی برای کنترل اضطراب قبل از جراحی
با خودت صادق باش و نگران آنچه دیگران درباره ات فکر می کنند نباش . تعریفی را که آنها از تو دارند نپذیر ، خود ، خودت را تعریف کن