سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - 6 Jun 2023
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۸:۵۰
کد مطلب: 47891
۱

شماره تلفن مخصوص تخلفات مدارس تهران اعلام شد

شماره تلفن مخصوص تخلفات مدارس تهران اعلام شد
میگنا: مسعود ثقفی، در پاسخ به این سوال که برخورد آموزش و پرورش استان تهران با مدیران متخلف ۲۷ مدرسه دولتی چیست؟ گفت: اگر مدرسه‌ای خارج از ضوابط تعیین شده توسط آموزش و پرورش اقدامی انجام دهد مدیر مدرسه متخلف محسوب خواهد شد و بسته به میزان تخلفی که صورت گرفته از تذکر کتبی و درج در پرونده تا ارجاع به هیات تخلفات اداری و حتی تعلیق از کار ممکن است با توجه به میزان تخلف تعیین و متناسب با آن هم اجرا می‌شود.

وی در ادامه بیان کرد: در تمام مناطق آموزش و پرورش تهران ستاد فرعی ثبت نام داریم و هر منطقه و یک سیستم ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایت دارد که هر منطقه موضوع خود را ارزیابی می‌کند و تمام مدارس را تحت کنترل خود دارد و نهایتا بعد از بررسی موضوع به اداره کل ارجاع می‌شود.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه درباره بیشترین شکایات گفت: شکایت در زمینه اخذ شهریه بیشترین حجم شکایات را در بر گرفته است. متناسب با قانون با مسئولین مدارس متخلف برخورد خواهد شد.

وی در ادامه افزود: پرونده ۲۷ مدیر مدرسه دولتی که اقدام به اخذ وجه در هنگام ثبت نام کرده اند به هیات رسیدگی به تخلفات ارجاع شده است.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران در ادامه گفت: اولیا دانش آموزان تهرانی می‌توانند شکایت خود را به شماره تلفن ۸۸۹۶۴۰۰۶ که مربوط به ستاد مرکزی ثبت نام آموزش و پرورش شهر تهران و اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهر تهران است؛ اعلام کنند، تا همکاران ما بلافاصله تیم‌های بررسی موضوع و صحت و سقم ماجرا را جهت برخورد مناسب با تخلفات به مدارس اعزام کنند.

ثقفی گفت: نظارت بر مدارس به صورت مستمر صورت بگیرد و وزارت آموزش و پرورش از طریق هیات‌های بازرسی در سطح شهر تهران نظارت‌های دقیق و مستمر را انجام می‌دهد هم هیات‌های مرتبط با اداره ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش پرورش تهران و هیات‌هایی که از طرف وزارت آموزش و پرورش از مدارس به صورت سرزده بازدید می‌کنند.
 
 
 
مرجع : خبرگزاری میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

قلدری چیست و انواع آن کدامست ؟
انواع فوبیا و ترس‌هایی که باید درمان آن را جدی بگیرید
پسران بیشتر از دختران بیش فعال می‌شوند؟
مهارت‌های ده‌گانه برای غلبه بر خشونت علیه کودکان
تاثیر خیانت بر روی همسر وفادار چیست؟
چگونه به دام «فرسودگی تحصیلی» نیفتیم؟
احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شود،همان فرصت هایی است که توسط افراد عجوا رها می شود