چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - 16 Jun 2021
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۲
کد مطلب: 48161
۱

پیدا کردن همخانه به قیمت رفتن تا یک قدمی مرگ

پیدا کردن همخانه به قیمت رفتن تا یک قدمی مرگ
به گزارش جوان، شامگاه ۲۳‌تیرماه امسال بود که ساکنان ساختمانی در خیابان سعادت‌آباد با شنیدن فریاد‌های دلخراش از خانه همسایه، پلیس را با خبر کردند. لحظاتی بعد تیمی از مأموران پلیس در محل حاضر شدند و در حمام خانه با پیکر نیمه‌جان دختر جوان در حالی که براثر سوختگی دچار جراحت شدید شده‌بود، مواجه شدند و او را به بیمارستان منتقل کردند.

دختر جوان پس از بهبودی نسبی مورد تحقیق قرار گرفت. او توضیح داد: من دانشجوی دکترای روان شناسی هستم و به تنهایی در آپارتمانی در خیابان سعادت‌آباد زندگی می‌کنم. چند روز قبل بود که تصمیم گرفتم برای خودم همخانه‌ای پیدا کنم برای همین به سایت دیوار آگهی دادم.

وی ادامه داد: شب حادثه در خانه مشغول کار بودم که زنی تماس گرفت و درباره آگهی که داده‌بودم، سؤال کرد. بعد از کمی حرف زدن آدرس خانه‌ام را به او دادم و ساعتی بعد هم به خانه‌ام آمد و درباره شرایط آن با هم حرف زدیم. او بعد از شنیدن حرف‌هایم گفت که می‌رود و چند ساعت بعد به من جواب می‌دهد. هنوز لحظات زیادی از رفتن او نگذشته بود که ناگهان زن جوان همراه مردی افغان وارد شد. آن‌ها به من حمله کردند و دست و پا و دهانم را بستند. بعد با تهدید خواستند پول و طلاهایم را به آن‌ها بدهم. زن و مرد خشن من را به حمام کشانده و با آب‌جوش نقاط مختلف بدنم را سوزانده و به شدت شکنجه کردند و سرانجام با سرقت پول، طلا و یک قطعه هارد که عکس‌های خصوصی‌ام را در آن ذخیره کرده‌بودم، فرار کردند.

بعد از مطرح شدن شکایت پرونده به دستور قاضی احمدزاده، بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس‌آگاهی تهران قرار گرفت. کارآگاهان پس از حضور در محل و بررسی دوربین‌های مداربسته موفق شدند، تصاویر دو متهم را به دست آوردند و زن جوان را شناسایی و بازداشت کنند.

متهم روز گذشته به شعبه‌سوم دادسرای ویژه سرقت منتقل شد و مورد تحقیق قرار گرفت. متهم در بازجویی‌ها به سرقت و شکنجه کردن دختر دانشجو با همدستی مردی افغان اعتراف کرد.

وی توضیح داد: من صاحب شوهر و دو فرزند هستم. از آنجا که شوهرم با من رفتار بدی دارد به پارک رفته‌بودم تا کمی قدم بزنم. آنجا با مردی افغان آشنا شدم و شروع به درد دل کردم و گفتم که قرار است از شوهرم طلاق بگیرم. بعد از آن با آن مرد تماس داشتم تا اینکه به من پیشنهاد داد به این شیوه سرقت کنیم و پول خوبی به دست بیاوریم که من قبول کردم. شب حادثه مطابق نقشه وارد خانه دختر دانشجو شدم. بعد از کمی حرف زدن خانه را ترک کردم، اما در را برای وارد شدن مرد افغان باز گذاشتم. لحظاتی بعد من همراه مرد افغان وارد شدیم و اقدام به شکنجه شاکی و سرقت از او کردیم.

متهم گفت: پس از حادثه هر دو از محل فرار کردیم و اموال سرقتی را هم مرد افغان با خودش برد و من از مخفیگاه او خبری ندارم.

براساس این گزارش و به دستور بازپرس احمدزاده تحقیقات برای بازداشت مرد افغان در جریان است.
مرجع : روزنامه جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

آیا مشاوره روانشناسی راهی برای تسکین یا نصیحت های بی پایان است؟
اختلال چندشخصیتی چیست؟
پایان عجیب‌ترین سال تحصیلی مدارس
علائمی که خبر از اختلال وسواس فکریتان می‌دهند!
این علامت ها درمردان یعنی افسرده شدند
تفاوت استرس و اضطراب و درمان آنها در روانشناسی
سایکوپت؛ اختلالی برای اشخاص ضد اجتماعی
اروین یالوم؛ پادشاه داستان‌های روان‌درمانی
تکنیک شش کلاه تفکر چیست و چه کاربردی دارد؟
استرس والدین چه بلایی بر سر نوزادان می‌آورد؟
چرا دوست خوب دیگه پیدا نمیشه؟
اگر فرزند خردسال دارید این ترفندهای روانشناسی حتما به کارتان می‌آید
کلمات بیش از آنچه که شما تصور می کنید تاثیر گذارند. همیشه پیش از صحبت کردن فکر کنید.