شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - 31 Jul 2021
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ / ۲۰:۴۰
کد مطلب: 48842
۰

هم‌اندیشی انجمن‌های روانشناسی، مشاوره و کانون همیاران سلامت روان

هم‌اندیشی انجمن‌های روانشناسی، مشاوره و کانون همیاران سلامت روان
میگنا: دکترسیدعلی‌اکبر هاشمی‌راد، معاون دانشجویی‌فرهنگی دانشگاه علم و فرهنگ در این نشست با تاکید بر نقش و پتانسیل فعالان فرهنگی در ارتقاء سلامت روان دانشجویان جامعه و تقویت حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه‌ها گفت: همکاری و تعامل انجمن‌های علمی و کانون‌های دانشجویی دانشگاه‌ها رویداد بسیار مثبتی است که باید تدوام یافته و با برنامه‌ریزی مناسب در جهت ارتقاء سلامت و روان دانشجویان گام برداشت.

هاشمی‌راد با بیان این‌که در دانشگاه علم و فرهنگ تعامل حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی با فعالان فرهنگی و دانشجویان علاقه‌مند بسیار صمیمانه و هدفمند است؛ افزود: این تعامل دو جانبه موجب می‌شود تا تمامی برنامه‌ها، طرح‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه در راستای محقق کردن اهداف راهبردی معاونت دانشجویی فرهنگی، رفع دغدغه‌های دانشجویان و پرورش آنها از طریق نهادینه کردن فرهنگ مشارکت و کار تیمی انجام پذیرد.

معاون دانشجویی و فرهنگی گفت: دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ بر اساس اصول بنیادی، نگرش و باورهای خاستگاه خود که نهادی فرهنگی، پژوهشی، آموزشی به نام جهاددانشگاهی است؛ در صدد است تا علاوه بر آموزش دانشجویان، مسیر پرورش، رشد و تعالی آنها را در حوزه‌های مختلف هموار سازد. که این رویکرد علاوه بر حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی در سایر حوزه‌های دانشگاه نیز مشهود است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ، وی افزود: بر مبنای این رویکرد، اغلب فعالیت‌های فرهنگی این دانشگاه با مشارکت دانشجویان برنامه‌ریزی شده و به اجرا درمی‌آید که لازمه آن نیز ایجاد حس تعلق و اعتمادسازی دوجانبه میان مسوولان دانشگاه و دانشجویان است و این اعتماد دو جانبه نشاط و پویایی را بر فضای دانشگاه حاکم می‌کند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

راهکارهایی برای کنترل اضطراب قبل از جراحی
عواملی که به افسردگی دامن می‌زنند!
تاب آوری در والدگری کودکان با نیازهای ویژه
بهترین راه برای درمان احساس تنهایی چیست؟
چه وقت به یک مرد نباید اعتماد کرد؟
از مشاوره ازدواج نترسید!
چطور در شبکه‌های اجتماعی بهتر گفت‌و‌گو کنیم؟
پانزده اصل ارتباطی والدين با نوجوانان
تاب آوری زنان و افکار دخترانه
با فرزندانی که با هم دعوا می‌کنند و یکدیگر را کتک می‌زنند چه کنیم؟
رابطه ثروت با طول عمر
«افسردگی مردانه» چیست؟
خدايا،ميشه چند لحظه وقتتو بگيرم! اين دفعه چيزي ازت نمي خوام! فقط مي خوام  خيلي ساده بگم: ممنون براي همه چيز...