جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - 25 Sep 2020
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ / ۱۷:۴۱
کد مطلب: 49405
۱

انتصاب دکتر افروز به عنوان سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی خانواده و پژوهش

انتصاب دکتر افروز به عنوان سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی خانواده و پژوهش
به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ذوعلم معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در حکمی دکتر غلامعلی افروز را به عنوان "سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی خانواده و پژوهش" منصوب نمود.
متن کامل حکم دکتر ذوعلم خطاب به دکتر افروز به شرح زیر می باشد:

برادر ارجمند جناب آقای دکترغلامعلی افروز

با سلام و تحیت
نظر به شایستگی و سوابق علمی ـ پژوهشی و برخورداری از خلاقیت اجرایی و رویکرد تحولی، به موجب این ابلاغ جناب عالی را به عنوان "سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی خانواده و پژوهش" منصوب می‌ نمایم.

پیشبرد برنامه ها و تقویت جایگاه و رویکرد تخصصی این مجله وزین، نیازمند تلاشی مضاعف برای بسترسازی اشاعه اندیشه ناب تعلیم وتربیت اسلامی و تبیین پژوهش های متقن و ناظر به مسائل عینی جامعة علمی است . لذا با بهره گیری از مجموعة محققان و نویسندگان مومن و خردمند به ویژه معلمان پژوهشگر و پژوهشگران عرصه تعلیم و تربیت، در راستای تداوم رشد و ارتقاء شاخص های علمی ـ پژوهشی مجله اقدام نمایید.

در همین راستا بر ایجاد رویکردی نوین و تحول گرا در اعضای محترم هیئت تحریریه وانتشاربه موقع مجله، رعایت وتطبیق کامل استانداردهای علمی – پژوهشی با آیین نامه های مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز انطباق جهت گیری مقالات در راستای پشتیبانی نظری و پژوهشی از مبانی نظری تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند برنامه درسی ملی، مدیریت بر پایه پژوهش و خلاقیت، و نهایتاً اقناع علمی – پژوهشی مخاطبین و جامعه علمی کشور با غنای مطالب فصلنامه، تأکید می نماید .
توفیق و سربلندی جناب­عالی را از محضر پروردگار سبحان خواستارم و برخویش لازم می دانم از تلاش­ها و زحمات سرکارخانم شکوه نوابی نژاد در دوره طولانی سردبیری فصلنامه قدردانی و تشکر نمایم.

علی ذوعلم
معاون وزیر و رئیس سازمان
 

 
انتصاب دکتر ملکی به عنوان "سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی تعلیم و تربیت"
دکتر حسن ملکی در حکمی از سوی معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به عنوان "سردبیر فصلنامه علمی ـ پژوهشی تعلیم و تربیت" منصوب شد.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی ذوعلم معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در حکمی دکتر حسن ملکی معاون طراحی و تولید بسته های یادگیری سازمان پژوهش و عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طاطبایی را به عنوان سردبیر فصلنامه علمی -پژوهشی تعلیم و تربیت منصوب کرد.

دکتر حسن ملکی استاد رشتۀ برنامه‌ریزی درسی دانشگاه علامه طباطبائی(ره) است و مدیرکلی دفتر برنامه‌ریزی و تألیف کتاب‌های درسی، عضویت در شورای عالی آموزش‌وپرورش، قائم مقامی وزیر در انجمن اولیاء و مربیان را در کارنامۀ خود دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

اشتباهاتی که بعد از طلاق رُخ می‌دهد
نشانه‌ای که جزو ۱۰۰ علائم ویروس کرونا نیست
روزشمار هفته بهداشت روان اعلام شد
میزان خواب کودک در سنین مختلف
مشاوران مطرح زمینه های مختلف روانشناسی کدامند؟
رتبه اولی‌های کنکور چه رشته‌ای انتخاب می‌کنند؟+عكس
زمان آغاز انتخاب رشته کنکور اعلام شد
علت شب ادراری کودکان چیست؟
انواع سبک های دلبستگی در کودکان
۵ دلیل طلاق، از خیانت تا ازدواج برای فراموشی
چند تکنیک برای مقابله با اضطراب ناشی از کرونا
اندازه دور ران پا نشانه چیست؟
ز باغ رعيت، گر مَلك خورد سيبي / برآرند غلامان، درخت از بيخ