کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

رئیس سازمان نظام روانشناسی كشور عنوان كرد:

پاسخگویی به سوالات روانشناسی مردم در سامانه 4030

رادیو گفت و گو , 18 فروردين 1399 ساعت 0:18

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ای کشور اظهار داشت: بیش از 600 نفر از روانشناسان ما به سوالات مردم در سامانه 4030 پاسخ می دهند.


برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع تنظیم سبک زندگی جدید برای سه ماه آینده و در ارتباط تلفنی با دکتر محمد حاتمی رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

حاتمی در مصاحبه با رادیو گفت و گو اظهار داشت: سبک زندگی جدید در حال حاضر همان سبک خودمراقبتی و دیگر مراقبتی است اما از منظر روانشناسی هر فردی مطابق با نیازها و امکانات خود باید سبک زندگی خود را تنظیم و بر اساس آن زندگی کند.

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ای کشور افزود: شرایط جامعه و شیوع کرونا باعث شده که ما از برخی امکانات مانند انجام کارهای اجتماعی محروم شویم لذا محور سبک جدید زندگی در حال حاضر، خانواده و در خانه ماندن است.

وی ادامه داد: در این نوع سبک زندگی جدید که محور آن خانه و خانواده است می توان فعالیت های روزانه را در خانه و یا از طریق فضای مجازی انجام داد و ارتباط خوبی هم با اعضای خانواده و کودکان و نوجوانان برقرار کرد.

حاتمی همچنین گفت: به تأکید روانشناسان افراد باهوش کسانی اند که خود را با شرایط جدید سازگار و زندگی کیفی را تجربه می کنند نه اینکه ماننده عده ای متوقف بمانند تا اوضاع بهتر شود.

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ای کشور در پایان عنوان کرد: بیش از 600 نفر از روانشناسان ما به سوالات مردم در سامانه 4030 پاسخ می دهند و در عین حال از طریق فضای مجازی نیز بسته های آموزشی را تهیه کردیم تا روانشناسان آموزش هایی را به مردم ارائه دهند.


کد مطلب: 50113

آدرس مطلب :
https://www.migna.ir/news/50113/پاسخگویی-سوالات-روانشناسی-مردم-سامانه-4030

میگنا
  https://www.migna.ir