سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - 2 Mar 2021
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۸
کد مطلب: 50310
۰

تمهیدات بهداشتی سازمان سنجش برای کنکور دکتری ۹۹

تمهیدات بهداشتی سازمان سنجش برای کنکور دکتری ۹۹
فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمهیدات بهداشتی سازمان سنجش برای برگزاری کنکور دکتری ۹۹، گفت: سازمان سنجش برای برگزاری کنکور دکتری تمهیدات بهداشتی ویژه مانند: فراهم کردن ماسک، دستکش و ژل ضدعفونی کننده را در نظر گرفته است.
 
لزوم افزایش حوزه‌های امتحانی آزمون
سخنگوی سازمان سنجش با اشاره به اینکه در مقایسه با سال گذشته، فاصله گذاری‌ میان داوطلبان افزایش می‌یابد، افزود: برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی فاصله‌ای بیش از فاصله اعلام شده توسط ستاد کرونا در نظر گرفته ایم و پیشنهاد رعایت فاصله ۱.۶ متری بین صندلی‌ها را داده‌ایم که قطعا نیازمند افزایش حوزه‌های برگزاری آزمون هستیم.

زرین آمیزی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا امکان تعویق مجدد کنکور دکتری وجود دارد، بیان کرد: سازمان سنجش یک سازمان مجری است و تصمیم گیری بر عهده ما نیست. زمان برگزاری این آزمون ۹ اسفند بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد، اما اگر باز هم ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کند که امکان برگزاری کنکور وجود ندارد باز هم آن را به تعویق خواهیم انداخت.

امکان ویرایش اطلاعات دکتری تاکنون فراهم نشده است
سخنگوی سازمان سنجش در واکنش به این موضوع که بسیاری از داوطلبان دکتری مکان برگزاری آزمون را شهر محل تحصیل خود انتخاب کرده‌اند، اما اکنون به محل سکونت خود بازگشته‌اند آیا امکان تغییر حوزه امتحانی برای آن‌ها وجود دارد یا خیر، گفت: تاکنون امکان ویرایش اطلاعات و تغییر حوزه برای داوطلبان کنکور دکتری ناپیوسته سال ۹۹ فراهم نشده است، اما اگر درخواست‌ها زیاد باشد و فراهم کردن امکان ویرایش قابل انجام باشد این کار را انجام خواهیم داد.

زرین آمیزی در ادامه درباره میزان فراوانی درخواست‌های داوطلبان به سازمان سنجش، یادآوری کرد: درخواست‌های زیادی به سازمان سنجش از سوی داوطلبان ارسال شده است که بیشترین موضوع درخواست‌ها درباره لغو یا تغییر تاریخ برگزاری کنکور‌ها و امکان ویراش اطلاعات بوده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

قم، شادترین استان کشور+جدول
کرونا با روانمان چه کرد؟
چرا کمال‌ گرایی، آدم را بیچاره می‌کند؟
روانشناسی زرد دکانی برای کسب سود از رنج دیگران
نسبت به هویت جنسی پسرم نگرانم
با افراد مغرور و خودشیفته این گونه رفتار کنید
چند روش مؤثر برای غلبه بر اضطراب و افسردگی
ما خشمگینیم و عضو شبکه‌های اجتماعی!
تربیت بچه حرف‌ گوش‌کن بدون دعوا و قشقرق
برنامه های کلی پیشگیری از خودکشی دانش‌آموزان در مدرسه
چه بر سر سلامت روان کودکانی می آید که تصاویرشان دست به دست میگردد؟
آشنایی با سبک های یادگیری
کلمات بیش از آنچه که شما تصور می کنید تاثیر گذارند. همیشه پیش از صحبت کردن فکر کنید.