سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - 11 Aug 2020
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۷
کد مطلب: 50957
۱

کرونا بهداشت روانی دانشجویان آمریکایی را به هم ریخت

کرونا بهداشت روانی دانشجویان آمریکایی را به هم ریخت
به گزارش مدیکال نیوز، شیوع ویروس کرونا در آمریکا نگرانی های دانشجویان در مورد فشارهای مالی و نحوه پرداخت شهریه را بیشتر کرده و سردرگمی در مورد نحوه تداوم ارائه خدمات آموزشی و آینده تشکیل کلاس ها بهداشت روحی روانی آنها را کاهش داده است.
 
بررسی که از طریق مصاحبه با ۱۸ هزار دانشجوی کالج های مختلف در ۱۴ دانشگاه صورت گرفته نشان می دهد که میزان افسردگی در میان دانشجویان مذکور از زمان شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است. بررسی یادشده که از ماه مارس تا ماه می انجام شده نشان می دهد روسای دانشگاه ها باید با برنامه ریزی دقیق برای ارائه خدمات آموزشی آنلاین و در پیش گرفتن سیاست های حمایت گرایانه از میزان نگرانی و ترس و وحشت دانشجویان بکاهند.

علاوه بر این به دانشگاه ها توصیه شده مراکزی را برای بررسی وضعیت بهداشت روانی دانشجویان تاسیس کنند یا در این زمینه به دانشجویان خدمات مشاوره ارائه کنند.

بر اساس این بررسی بیش از ۶۰ درصد دانشجویان تصریح کرده اند که شیوع ویروس کرونا دسترسی آنها به مراکز بهداشت روانی را دشوار کرده است. اکثریت دانشجویانی که مورد مصاحبه قرار گرفته اند گفته اند نگرانی از آینده باعث شده عملکرد دانشگاهی آنها تحت تاثیر قرار بگیرد.
 

 
البته حدود ۷۰ درصد از پاسخ دهندگان نیز از وجود حمایت های دانشگاهی از سوی مدیران دانشگاه های خود خبر داده اند و ۷۸ درصد هم گفته اند اساتید آنها از آنها حمایت کرده اند.

همچنین ۱۵ درصد از دانشجویان اظهار داشته اند که احتمال زیادی می دهند که به کرونا مبتلا شده باشند و ۶۰ درصد هم احتمال داده اند که در معرض تماس با ویروس بوده باشند. ۶۵ درصد در مورد تداوم شیوع ویروس کرونا اظهار نگرانی کرده اند.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرا مردان به بهداشت روان خود بی توجه‌اند؟
بازی های کلامی برای کودکان و نوجوانان
تفاوت بین حمله پانیک و حمله اضطرابی
اگر این علائم را دارید، دچار کمبود ویتامین B12 شده‌اید
چرا به روانشناس مان دروغ می‌گوییم؟
طلاق پایان رنج یا آغاز رنج‌ها!
7 اصل واجب در تربیت کودک!
نگرانی با سلامت روانی افراد چه می‌کند؟
بچه‌هایی که همدلی تعامل و گذشت را یاد می‌گیرند
پروتکل بهداشتی برگزاري کنکور ابلاغ شد
افزایش افسردگی با تداوم شرایط کرونا
تولد سالانه ۳هزار نوزاد سندروم داون
موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شود،همان فرصت هایی است که توسط افراد عجوا رها می شود