پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - 24 Sep 2020
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۶
کد مطلب: 51128
۱

تعرفه‌های جدید جلسات روانشناسی و مشاوره به زودی اعلام می‌شود

تعرفه‌های جدید جلسات روانشناسی و مشاوره به زودی اعلام می‌شود
دکتر بهزاد وحیدنیا مدیرکل دفتر مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور درباره آخرین جزئیات از افزایش تعرفه‌های جلسات مشاوره روانشناسی در سال ۹۹، اظهار کرد: طبق قانون سازمان نظام روانشناسی، ارائه پیشنهاد تعیین تعرفه‌های جلسات مشاوره روانشناسی به هیأت دولت، بر عهده این سازمان است، اما ارائه خدمات روانشناسی از وظایف سازمان بهزیستی تلقی شده است.

وی با اشاره به اینکه بعد از اینکه پیشنهادها برای تعیین تعرفه در سال جاری به هیأت دولت می‌رسد، توسط هیأت وزیران بررسی شده و در نهایت تصویب و ابلاغ می‌شود، افزود: سال گذشته این اتفاق نیفتاد، به طوری که سازمان نظام روانشناسی بدون طی مراحل قانونی، تعرفه‌ها را در سایت خود قرار داده بود.

مدیرکل دفتر مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور افزود: با همکاری سازمان حمایت از مصرف کنندگان به این موضوع ورود کردیم و با توجه به تأخیر پیش آمده در تعیین تعرفه‌های سال جاری، دولت نیز به این موضوع ورود کرد.

وحیدنیا گفت: سازمان بهزیستی پیشنهادهای مربوط به تعرفه‌ جلسات مشاوره روانشناسی سال جدید را ارائه کرده و از مراکز مشاوره و روانشناختی‌ نیز بازدید صورت گرفته است تا مبلغ تعرفه براساس شرایط مراکز باشد. در کمیسیون اقتصادی دولت هم پیگیری‌های لازم انجام شده است و امیدواریم به زودی تعرفه‌های سال جدید را به مراکز مشاوره روانشناسی ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: مراکز روانشناسی و مشاوره هنوز براساس تعرفه‌های سال گذشته فعال هستند و این مسأله باعث نارضایتی این مراکز شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

اشتباهاتی که بعد از طلاق رُخ می‌دهد
نشانه‌ای که جزو ۱۰۰ علائم ویروس کرونا نیست
روزشمار هفته بهداشت روان اعلام شد
میزان خواب کودک در سنین مختلف
مشاوران مطرح زمینه های مختلف روانشناسی کدامند؟
رتبه اولی‌های کنکور چه رشته‌ای انتخاب می‌کنند؟+عكس
زمان آغاز انتخاب رشته کنکور اعلام شد
علت شب ادراری کودکان چیست؟
انواع سبک های دلبستگی در کودکان
۵ دلیل طلاق، از خیانت تا ازدواج برای فراموشی
چند تکنیک برای مقابله با اضطراب ناشی از کرونا
اندازه دور ران پا نشانه چیست؟
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی