شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - 25 Sep 2021
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۶
کد مطلب: 51128
۲

تعرفه‌های جدید جلسات روانشناسی و مشاوره به زودی اعلام می‌شود

تعرفه‌های جدید جلسات روانشناسی و مشاوره به زودی اعلام می‌شود
دکتر بهزاد وحیدنیا مدیرکل دفتر مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور درباره آخرین جزئیات از افزایش تعرفه‌های جلسات مشاوره روانشناسی در سال ۹۹، اظهار کرد: طبق قانون سازمان نظام روانشناسی، ارائه پیشنهاد تعیین تعرفه‌های جلسات مشاوره روانشناسی به هیأت دولت، بر عهده این سازمان است، اما ارائه خدمات روانشناسی از وظایف سازمان بهزیستی تلقی شده است.

وی با اشاره به اینکه بعد از اینکه پیشنهادها برای تعیین تعرفه در سال جاری به هیأت دولت می‌رسد، توسط هیأت وزیران بررسی شده و در نهایت تصویب و ابلاغ می‌شود، افزود: سال گذشته این اتفاق نیفتاد، به طوری که سازمان نظام روانشناسی بدون طی مراحل قانونی، تعرفه‌ها را در سایت خود قرار داده بود.

مدیرکل دفتر مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور افزود: با همکاری سازمان حمایت از مصرف کنندگان به این موضوع ورود کردیم و با توجه به تأخیر پیش آمده در تعیین تعرفه‌های سال جاری، دولت نیز به این موضوع ورود کرد.

وحیدنیا گفت: سازمان بهزیستی پیشنهادهای مربوط به تعرفه‌ جلسات مشاوره روانشناسی سال جدید را ارائه کرده و از مراکز مشاوره و روانشناختی‌ نیز بازدید صورت گرفته است تا مبلغ تعرفه براساس شرایط مراکز باشد. در کمیسیون اقتصادی دولت هم پیگیری‌های لازم انجام شده است و امیدواریم به زودی تعرفه‌های سال جدید را به مراکز مشاوره روانشناسی ارائه دهیم.

وی خاطرنشان کرد: مراکز روانشناسی و مشاوره هنوز براساس تعرفه‌های سال گذشته فعال هستند و این مسأله باعث نارضایتی این مراکز شده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

انگ یا استیگما؛ مشکلی واقعی در درمان بیماران روانی
کدام خواستگار شما را خوشبخت می‌کند؟
سندروم توره یا سندروم تورت را بشناسید!
شناخت انواع سبک زندگی در روانشناسی
چگونه استاد دانشگاه شویم؟/ تمام نکات لازم برای رسیدن به کرسی دانشگاه
چگونه در مقابل افراد خودخواه از خودمان حفاظت کنیم؟
در مورد مسائل جنسی چگونه با فرزند خود صحبت کنیم؟ نکته‌ها و پیشنهادهایی برای والدین
۱۵ روش تقویت روحیه و انرژی مثبت در زندگی
زن‌ها بوی ترس را می‌فهمند؟
قوانین خانه امن
اختلالی که با تغییر فصل خود را نشان می‌دهد
پنج مهارت افراد موفق که در مدرسه یاد نمی‌گیریم
تونل هابه ما آموختند که حتی دردل سنگ هم راهی برای عبور هست، تونل ها راست میگویند ؛ راه است ، حتی از دلِ سنگ! " آنجا كه راه نیست ، خداوند راه را می گشاید... "