پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - 1 Jun 2023
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۱
کد مطلب: 51744
۲
۱

جلوه ای جدید از ایثارگری یک خانم معلم در اوج کرونا +عکس

جلوه ای جدید از ایثارگری یک خانم معلم در اوج کرونا +عکس
خانم ایران مهدی زاده آموزگار دبستان مهری مجتهد زاده در آموزش و پرورش ناحیه دو کرمان که اخیرا درگیر بیماری کرونا شده بود، در همه روزهای بیماری که رفته رفته حالش وخیم تر می شد و حتی تا ساعاتی قبل از فوتش، مشغول آموزش مجازی بود.

وی که به تایید همکاران و خانواده دانش آموزانش بسیار وظیفه شناس بود ضمن تدریس، تعامل بسیار مطلوب و ارتباط عاطفی عمیقی هم با شاگردان و خانواده هایشان برقرار کرده بود.

این آموزگار پرتلاش و ایثارگر که 28 سال از عمر شریفش را در نظام تعلیم و تربیت به معلمی پرداخت در طول دوره بیماری، دانش آموزانش را فرشته هایی پاک خطاب می کرد و از آن ها درخواست دعا برای سلامتی همه بیماران داشت.

ایران مهدی زاده در شرایط اوج بیماری که به تدریج توانش کمتر و حال عمومی اش بدتر می شد همچنان ارتباطش را با دانش آموزان قطع نکرد و به آن ها امید بازگشت از این وضع و ادامه تدریس را می داد تا این که متاسفانه در جدال با کرونا مغلوب شد، به حالت کما رفت و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 
و دیگر بار روایت عشق و دلدادگی معلمان متعهد و سختکوش این سرزمین در دفتر افتخارات آموزش و پرورش ماندگار شد و قطعا کم نیستند معلمانی از جنس همت و غیرت که در این دوران کرونایی در بدترین شرایط ممکن جسمی و روحی، با وجود اختلالات شدید تنفسی و حتی در بیمارستان، کلاس های خود را برخط برگزار می کنند و جلوه های زیبایی از عشق، ایمان و از خود گذشتگی به نمایش می گذارند یا عاشقانه، با وجدانی آسوده و روحی آرام پس از درک طعم شیرین خدمت صادقانه و خالصانه به دیدار معبود می شتابند.


اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان برای همه بیماران کرونایی به ویژه فرهنگیان بیمار این دیار، آرزوی بهبودی و سلامتی و برای خانواده های داغ دیده از این بیماری آرزوی شکیبابی و آرامش دارد.

روحش شاد
مرجع : روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

Iran, Islamic Republic of
حقوق اندک معلم ها صبح تا شب در تلویزیون و رسانه ها به مصاحبه و گزارش گذاشته می شود. تاسف
احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.