يکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ - 29 May 2022
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۲۱:۱۳
کد مطلب: 52368
۰

ارائه مشاوره به بیش از ۳۰ هزار نفر در مراکز مشاوره روانشناسی ناجا

ارائه مشاوره به بیش از ۳۰ هزار نفر در مراکز مشاوره روانشناسی ناجا
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار حاجیان در نشست خبری درباره راه اندازی مراکز مشاوره روانشناسی ناجا، افزود: ما سامانه ۰۹۶۵۸۰ را راه‌اندازی کردیم و به بیش از ۳۰ هزار نفر که با این سامانه تماس گرفته بودند، خدمات مشاوره روانشناسی ارائه شد و مطالب روانشناسی بسیاری در بحث کرونا در این سامانه بارگذاری شد.

وی گفت: در همین ایام نیز ۵۲۰ هزار پرونده به مراکز مشاوره روانشناسی در سراسر کشور در کلانتری‌ها ارجاع شد و حدود ۷۰ درصد از این پرونده‌ها به مصالحه انجام شد و ۳۳۰ هزار پرونده نیز با مصالحه ختم به خیر شد.

سخنگوی ناجا افزود: نیروی انتظامی در دوران مدیریت بیماری کرونا همراه کادر سلامت و درمان انجام وظیفه کرد چرا که نیروی انتظامی یک نقش انضباط بخشی را برعهده دارد، تعطیل بردار نیست و ما هم تعدادی از همکاران را از دست دادیم و در این راه شهید شدند. باتوجه به اینکه پلیس بیشترین ارتباط را با مردم دارد تعداد مبتلایان نیرو‌های ما به کرونا شاید بیش از سایر ارگان‌ها باشد.

حاجیان درباره تأثیرگذار نبودن جریمه‌ها، گفت: نمره منفی برای افراد متخلف به ویژه در تخلفات راهنمایی و رانندگی برای این است که افراد اگر از حدی نمره منفی بیشتری گرفتند باید دوباره آموزش‌های لازم را در این حوزه ببینند.

 وی درباره اینکه در موج چهارم کرونا نیروی انتظامی خدمات خود را در بحث سلامت و درمان افزایش خواهد داد، گفت: اقدامات نیروی انتظامی در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کروناست. تخت‌های ویژه در بیمارستان‌های نیروی انتظامی سه برابر و تخت‌های بستری دو برابر شده است و برای موج چهارم آمادگی لازم ایجاد شده، اما امیدواریم موج چهارم نداشته باشیم.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرا ازدواج می‌کنید؟
۸ نشانه افسردگی در کودکان ۵ تا۶ ساله
نگاهی به خدمات روان شناسی و مشاوره حرفه ای
در تایید اقدام سازمان نظام در معرفی روانشناسان فاقد مجوز
اعلام اسامی روانشناس نماهای فاقد مجوز
چرخهٔ پُرخوری‌های هیجانی را بشناسید
روانشناسی انتقام
آشنایی با گروه درمانی و مزایای آن
گربه‌های هم‌خانه یکدیگر را به نام می‌شناسند!
چرا نداشتن شریک زندگی باعث قضاوت زودهنگام مردم می‌شود؟!
۱۰ توصیه برای مقابله با عصبانیت
بررسی تاثیر حمایت اجتماعی بر سلامت روان
برای اینکه دوستت داشته باشم و به تو احترام بگذارم، مجبور نیستم با تو هم عقیده باشم.