شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - 31 Jul 2021
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۷:۳۷
کد مطلب: 53446
۱

دختری 3 ساله با هوشی نزدیک به اینشتین!

دختری 3 ساله با هوشی نزدیک به اینشتین!
به گزارش العالم تی وی؛ دختری انگلیسی به نام Dial Core پس از کسب ضریب هوشی ۱۴۲ در آزمایش هوش Mensa، توانست نزدیک‌ترین ضریب هوش به اینشتین که عدد ۱۶۰ است را کسب کند.

این دختر کوچک پس از موفقیت در این آزمون در لندن، که یک آزمون بین المللی برای افراد با ضریب هوشی بالا است و در ۸۰ کشور جهان برگزار می‌شود و بیش از ۱۰۰ هزار نفر عضو دارد، توانست همه را متحیر کند.

والدین Dayal اظهار داشتند که علائم نبوغ و هوش کودک از همان کودکی ظاهر شد، او در دو سالگی توانست نام تمام سیارات منظومه شمسی را حفظ کند.

این دختر همچنین دارای توانایی‌ها و مهارت‌هایی است که بسیار بیشتر از سنش است که این مهارت‌ها در ورزش، خواندن و نوشتن و همینطور توانایی شرکت در گفتگو با بزرگسالان است.

والدین Dayal توضیح دادند که او یک دختر سه ساله است. او از بازی با دوستانش، نقاشی، آواز و همه چیز‌های طبیعی که بچه‌های هم سن او انجام می‌دهند، لذت می‌برد، اما به مسائلی که برای سن او نیست هم علاقه دارد.

سربجیت سینگ مادر این دختر نابغه می‌گوید که دیال همیشه با ما بحث می‌کند و حتی قبل از اینکه به دو سالگی برسد، حرف زدن را آغاز می‌کند. مدیر مهدکودک این دختربچه گفت که تاکنون و در ۱۵ سالی که مدیر بوده هیچ بچه‌ای را با این توانایی‌ها ندیده است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

عواملی که به افسردگی دامن می‌زنند!
تاب آوری در والدگری کودکان با نیازهای ویژه
بهترین راه برای درمان احساس تنهایی چیست؟
چه وقت به یک مرد نباید اعتماد کرد؟
از مشاوره ازدواج نترسید!
چطور در شبکه‌های اجتماعی بهتر گفت‌و‌گو کنیم؟
پانزده اصل ارتباطی والدين با نوجوانان
تاب آوری زنان و افکار دخترانه
با فرزندانی که با هم دعوا می‌کنند و یکدیگر را کتک می‌زنند چه کنیم؟
رابطه ثروت با طول عمر
«افسردگی مردانه» چیست؟
توصیه‌هایی برای پاک کردن ذهن از افکار آزار دهنده
تنها مانع موجود بر سر شادماني و نشاط، اعتقاد شما به وجود مانع بر اين راه است. به همين دليل راه را اشتباه مي رويد و گرفتار مشكل مي شويد. الهی قمشه ای