پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - 1 Jun 2023
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ / ۰۶:۳۳
کد مطلب: 53521
۱

رفتارهایی که دیگران را از شما دور می‌کند

رفتارهایی که دیگران را از شما دور می‌کند
چرا بعضی‌ها دیگران را به خود جذب می‌کنند، اما بعضی‌ها همیشه تنها هستند؟ چیزی که باید بدانید این است که فقط لباس و ظاهر نیست که دیگران را به شما جذب می‌کند بلکه رفتار و ویژگی‌های شخصیتی هم اهمیت زیادی دارند. 

بعضی رفتارها باعث می‌شوند دیگران از ما دور شوند از جمله رفتارهای زیر:
نوع ادبیات
وقتی برای اولین بار در حال آشنایی با شخصی هستید باید مراقب کلماتی که به زبان می‌آورید باشید. ۹۶ درصد زنان دوست ندارند با شخصی که در نوشته‌هایش اشتباهات گرامری و نگارشی دارد چت کنند. مردم بیشتر به لهجه و بیان درست کلمات توجه می‌کنند تا به اضافه وزن و مسائل ظاهری.

کم‌خوابی
قبل از هر قرار ملاقات مهمی که دارید حتما باید استراحت کامل داشته باشید، زیرا کسی که کم خوابی دارد از نظر مردم جذابیت کمتری دارد. کم‌خوابی ما را عصبی و اخمو می‌کند و مردم کسی را که وضعیت سلامتی مناسبی ندارد، دوست ندارند. به گفته روانشناسان اگر می‌خواهید شخصی را از خودتان دور کنید فقط کافی است چند شب کم‌خوابی بکشید.

استرس
در شرایط پر استرس غدد فوق کلیوی هورمون‌های کورتیزول، آدرنالین و پرولاکتین در زنان آزاد می‌کند. وقتی سطح هورمون کورتیزول بالا باشد حتی کسانی که دوست‌تان دارند هم دل‌شان نمی‌خواهد شما را ببینند.

نداشتن تفریح و سرگرمی
برای جذب دیگران نیاز نیست حتما زیبا باشید. تحقیقات نشان داده است کسانی که خلاق هستند به اندازه کسانی که زیبا هستند جذابیت دارند.

مردها زنانی را دوست دارند که به ورزش، رقص، سفر و هنر علاقه دارند. زنان هم مردانی را دوست دارند که به سفر و ورزش علاقه دارند و هنگام تماشای تلویزیون خواب‌شان نمی‌برد.

سلامت دندان‌ها
دندان‌های ناسالم و بهداشت دهان نقش مهمی در جذابیت شما دارد. حتی اگر تمام ویژگی‌های یک فرد جذاب را داشته باشید باز هم دندان‌های ناسالم و نداشتن بهداشت دهان ممکن است دیگران را از شما دور کند.

رفتارهای ناشایست
اگر آداب غذا خوردن بلد نباشید شانس دوباره‌ای برای ملاقات آن شخص نخواهید داشت. با صدا غذا خوردن برای مردم رفتاری مشمئزکننده است. جواب دادن تلفن و خوردن از بشقاب طرف مقابل هم رفتار پسندیده‌ای نیست.

اعتماد به نفس
زن‌ها جذب مردهای با اعتماد به نفس می‌شوند. یک مرد خشن و جدی بیشتراز یک مرد خنده رو برای زن‌ها جذابیت دارد. اما برعکس از نظر مردها زنی که بیش از حد اعتماد به نفس داشته باشد پرافاده است و جذابیت ندارد. برای آن‌ها زنی که لبخند به لب داشته باشد جذابیت بیشتری دارد.
 
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
بادها می وزند، عده ای در مقابل آن دیوار می سازند و تعدادی آسیاب به پا می کنند