يکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - 4 Jun 2023
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۰
کد مطلب: 54771
۳

تحصیل دکتری در دانشگاه علامه طباطبایی چقدر آب می‌خورد؟

تحصیل دکتری در دانشگاه علامه طباطبایی چقدر آب می‌خورد؟
بر اساس دستورالعمل ثبت نام ورودی‌های دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، ثبت نام همه پذیرفته شدگان در دو مرحله الکترونیکی و ارسال مدارک صورت می‌گیرد.
 
بر این اساس ثبت نام الکترونیکی دانشجویان تا روز سه شنبه ۹ شهریور انجام شده و کلیه پذیرفته شدگان موظف بودند با ورود به سامانه آموزشی گلستان به نشانی https://ems.atu.ac.ir نسبت به ثبت نام در بازه زمانی تعیین شده اقدام کنند.

پذیرفته شدگانی که حین ثبت نام کنکور دکتری، دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی ارشد بوده‌اند، باید فرم مخصوص معدل و تعداد واحدهای گذرانده دانشجویان سال آخر را تکمیل و اسکن کنند.

پذیرفته شدگان سهمیه مربی با استفاده از سهمیه ۱۰ درصد مازاد بر ظرفیت آزاد در صورت نیاز دانشگاه محل خدمت به تخصص ایشان با رعایت آیین نامه‌های داخلی و امکان انجام تعهدات بعد از فارغ‌التحصیلی، موظف به تامین شهریه حداکثر به مدت چهار و نیم سال از سوی دانشگاه محل خدمت، حسب مصوبه هیات امنای دانشگاه محل تحصیل هستند. در غیر این صورت تامین شهریه تحصیلی بر عهده خود مربی است.

پـذیرفته شدگان دوره نوبت دوم و پردیس دانشگاهی باید مــبلغ شهریه را علی الحساب به صورت آنلاین در زمان ثبت نام الکترونیکی از طریق درگاه‌های اینترنتی پرداخت کنند.

بر این اساس دانشجویان رشته‌های علوم انسانی برای نوبت دوم باید حدودا ۸ میلیون تومان و سایر گروه‌ها نیز ۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان شهریه بپردازند.

برای ثبت نام در رشته‌های علوم انسانی پردیس دانشگاه علامه طباطبایی نیز باید ۱۱ میلیون و ۵۰۰ و برای سایر گروه‌ها نیز ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پرداخت شود.

هزینه صدور کارت دانشجویی ۲۰ هزار تومان است که در زمان ثبت نام الکترونیکی از طریق درگاه‌های اینترنتی قابل پرداخت است. مراحل پرداخت هزینه صدور کارت دانشجویی مطابق دستورالعمل پرداخت شهریه است و کلیه دانشجویان ملزم به پرداخت آن هستند.

کلیه پذیرفته شدگان مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، ضروری است پس از ثبت نام الکترونیکی و انجام مرحله اول، مدارک زیر را تا ۱۶ شهریور به دانشگاه ارسال کنند.

مدارک لازم شامل اصل معرفی نامه از معاونت آموزشی دانشگاه محل خدمت مبنی بر موافقت با ادامه تحصیل، به علاوه حکم کارگزینی سال ۱۴۰۰ برای پذیرفته شدگان سهمیه مربی) استفاده از این سهمیه مخصوص مربیان رسمی دانشگاه های کشور است، البته مربیان پیمانی مجاز به استفاده از این سهمیه نیستند.

ثبت نام پس از طی دو مرحله (الکترونیکی و ارسال مدارک) قطعیت می‌یابد و در صورتی که هر یک از مراحل طبق زمانبندی اعلام شده طی نشود، به منزله انصراف از ثبت نام تلقی خواهد شد و کلاس‌های دانشجویان جدیدالورود پذیرفته شده نیمسال اول از روز شنبه مورخ ۲۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ خواهد بود.
 
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

مهارت‌های ده‌گانه برای غلبه بر خشونت علیه کودکان
تاثیر خیانت بر روی همسر وفادار چیست؟
چگونه به دام «فرسودگی تحصیلی» نیفتیم؟
احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
کلمات بیش از آنچه که شما تصور می کنید تاثیر گذارند. همیشه پیش از صحبت کردن فکر کنید.