چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - 1 Dec 2021
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ / ۱۶:۰۱
کد مطلب: 55003
۲

ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir

ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir
سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir به منظور تسهیل انجام برخی امور دانشجویان مورد استفاده قرار می گیرد.

دانشجویان پردیس های دانشگاه فرهنگیان در تمامی استان ها و مقاطع تحصیلی برای انجام بسیاری از امور دانشگاهی و مرتبط با آموزش می بایست به سامانه گلستان مراجعه کنند. سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای تمامی دانشجویان این دانشگاه در سراسر کشور یکسان می باشد.

دانشجویان برای ورود به پرتال دانشجویی خود باید به سایت education.cfu.ac.ir مراجعه کرده و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده وارد صفحه خود شوند.

با توجه به اهمیت آشنایی دانشجویان با سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای انجام امور آموزشی و اداری خود، در ادامه این مقاله علاوه بر لینک ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان، مراحل و نحوه ورود به این سامانه به همراه راهنمای تصویری مرحله به مرحله ارائه شده است.
 دانشجویان برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان باید وارد سایت education.cfu.ac.ir شوند.

همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است، سیستم جامع دانشگاهی گلستان سامانه ای جامع و یکپارچه بوده که برای انجام امور آموزشی بسیاری از دانشگاه های سراسری من جمله دانشگاه فرهنگیان استفاده می شود. دانشجویان دانشگاه فرهنگیان برای ورود به سامانه گلستان باید وارد لینک اختصاصی این دانشگاه به نشانی education.cfu.ac.ir شوند.
 
سوالات متداول
1- برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟
ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان مستلزم ارائه شناسه کاربری (کد ملی) و گذرواژه (شماره دانشجویی) می باشد.

2- دلیل بروز خطا هنگام ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان چیست؟
در صورتی که هنگام مراجعه به این سامانه با مشکل مواجه شدید، لازم است از طریق مرورگر Internet Explorer استفاده نمایید.

3- آیا امکان ارسال درخواست به شورای آموزشی و کمیسیون موارد خاص از طریق سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان فراهم می باشد؟
بله، انجام فرآیند مربوطه از طریق منوی پیشخوان خدمت موجود در حساب کاربری دانشجویان فراهم است.


دانشجویان دانشگاه های تربیت معلم، پس از مراجعه به سامانه گلستان به نشانی education.cfu.ac.ir با وارد کردن اطلاعات خواسته شده " نام کاربری و کلمه عبور " می توانند به صفحه شخصی خود در این سامانه دست یابند.سامانه شمیم دانشگاه فرهنگیان به منظور افزایش سطح علمی دانشجویان و اساتید این دانشگاه ارائه شده که در آن آموزش ها به صورت فیلم و ویس در اختیار افراد گذاشته می شود.


راهنمای تصویری ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان education.cfu.ac.ir
برای تسهیل در روند ورود به سایت دانشگاه فرهنگیان برای دانشجویان، علاوه بر مراحل و لینک مستقیم ورود به سامانه که پیش از این ارائه شده، در ادامه راهنمای تصویری مرحله به مرحله ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir را ارائه داده ایم.

جست و جوی عبارت " education.cfu.ac.ir " و یا " سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر سیستم
 

 

انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان " سامانه گلستان فرهنگیان - مروارید - دانشگاه فرهنگیان "
سامانه گلستان فرهنگیان مروارید با هدف اسون تر شدن امور تحصیلی و الکترونیکی شدن امور دانشجویی راه اندازی شده و دانشجوهای پردیس های فرهنگیان می تونن با ورود به سایت education.cfu.ac.ir فرایند انتخاب واحد، پرداخت شهریه و ... رو انجام دهند.  

 ورود به سایت و انتخاب گزینه " ورود به سیستم "
 

وارد کردن اطلاعات خواسته شده در کادرهای مربوطه و کلیک روی گزینه " ورود "
 
شناسه کاربری و گذرواژه خود را در کادرهای مشخش شده وارد نمایید و سپس روی عبارت “ورود” کلیک کنید.

پس از ورود به حساب کاربری خود، با صفحه زیر مواجه می شوید. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید، این صفحه از دو بخش کلی “منوی کاربر” و “پیشخوان خدمت” تشکیل شده است.
 

از طریق گزینه “منوی کاربر” می توانید به بخش های دانشجو (پذیرش غیرحضوری، مشخصات دانشجو و درخواست ها)، جلسه درس، امتحان و نمره، شهریه، نامه های اداری، گزارش های آموزش و اطلاعات جامع دانشجو دسترسی پیدا کرده و از خدمات هر یک از آن ها استفاده نمایید.

قسمت بعدی مربوط به گزینه “پیشخوان خدمت” است و دارای پنج بخش مختلف تحت عناوین “کارت دانشجویی”، “درخواست بررسی مشکلات آموزشی”، “ثبت نام اصلی”، “ترمیم” و ” تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی” می باشد که هر یک از آن ها می توانند برطرف کننده نیاز دانشجویان در زمینه مربوطه باشند.
 
 
این بخش مختص انجام امور ثبت نامی می باشد. به عنوان مثال دانشجویان می توانند از این طریق، گزارش ثبت نامی خود را مشاهده نموده و یا در صورت تمایل، نسبت به حذف یک یا تعدادی از دروس خود اقدام نمایند.

 

 سامانه lms.cfu.ac.ir یکی دیگر از سامانه های آموزش مجازی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می باشد. برای آشنایی با این سامانه مطالعه مقاله زیر پیشنهاد می گردد.

دانشجویان جهت ورود به سامانه گلستان، باید عبارت " education.cfu.ac.ir " و یا " سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر سیستم خود تایپ کرده و کلیک جستجو را بزنند.

امکان بازیابی رمز ورود به سامانه گلستان، برای تمامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان فراهم گردید.

دانشجویان دانشگاه های تربیت معلم، پس از مراجعه به سامانه گلستان به نشانی education.cfu.ac.ir با وارد کردن اطلاعات خواسته شده " نام کاربری و کلمه عبور " می توانند به صفحه شخصی خود در این سامانه دست یابند.

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای تمامی دانشجویان این دانشگاه در سراسر کشور یکسان می باشد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

آیا شاد بودن به ژنتیک وابسته است؟
چرا خواهر و برادرها کارد و پنیرند؟! راه حل چیست؟
آیا سفید کردن دندان ها کاری اشتباه است؟
درمان متمرکز بر هیجان (emotional focused therapy) چیست ؟
۵ فوبیای نادر بین افراد در جهان
چگونه تصمیماتی ماهرانه و سالم بگیریم؟
چهار دلیل برای اینکه همیشه گرسنه هستید
درون سازی و برون سازی از دیدگاه پیاژه
این موارد نشان می‌دهد شما افسرده‌اید
بحران ‌خاموش در بین مردان!
عادتهای روا‌نشناختی رایج که عملکرد ذهنی و هوش را دچار اختلال می‌کند
تونل هابه ما آموختند که حتی دردل سنگ هم راهی برای عبور هست، تونل ها راست میگویند ؛ راه است ، حتی از دلِ سنگ! " آنجا كه راه نیست ، خداوند راه را می گشاید... "