دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ - 25 Sep 2023
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۲ آبان ۱۳۹۰ / ۱۸:۱۷
کد مطلب: 5578
۰

ملاباشی رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی معاون دانشجویی این وزارتخانه را به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان منصوب کرد.
به گزارش مهر، کامران دانشجو با صدور حکمی محمود ملاباشی را به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم منصوب کرد. در حکم وزیر علوم خطاب به ملاباشی آمده است: نظر به مراتب تعهد دانش، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی در امور آموزش عالی به ویژه در حوزه دانشجویی، به استناد بند 5 ماده 20 قانون پنجم توسعه و مصوبه یکصد و چهلمین جلسه شورای عالی اداری مبنی بر تشکیل سازمان امور دانشجویی به منظور ایجاد مدیریت واحد در سازماندهی امور دانشجویان دانشگاههای کشور، به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان منصوب می شوید. در ادامه این حکم وزیرعلوم تاکید کرده است که با توجه به تصویب و ابلاغ نمودار سازمانی سازمان امور دانشجویان، تمام واحدهای مصوب در نمودار ابلاغی مکلف به همکاری خواهند بود و ضروری است ساز و کارها و فرایندهای مناسب را برای مدیریت امور مختلف دانشجویان کشور مبتنی بر دقت، سرعت و کیفیت مطلوب تهیه و جاری کنید. وزیر علوم در پایان توفیق رئیس سازمان امور دانشجویان و همکاران وی را در انجام شایسته ماموریت محوله براساس ملاک ها و اهداف تبیین شده در برنامه تقدیمی به مجلس شورای اسلامی و اعمال سیاستهای موثر به منظور صرفه جویی در هزینه های غیرضرور و پاسخگویی متناسب به انتظارات و مطالبات دانشجویان را، از خداوند متعال خواستار شده است. محمود ملاباشی پیش از این عهده دار مسئولیت معاونت دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بود که با توجه به ضرورت ایجاد مدیریت واحد برای ساماندهی امور دانشجویان کشور با استناد قانون برنامه پنجم توسعه و مصوبه شورایعالی اداری، این سازمان تشکیل شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

با این تمرین‌ها از شر آلزایمر خلاص شوید
روانشناسی شاد بودن چیست و چطور شاد باشیم؟
مواجهه درمانی: اصول، کاربردها و مزایا
اهمیت حضور مشفقانه درمانگر در روان‌درمانی
مدیریت مورد در آموزش و پرورش
افکار منفی از کجا می آیند؟ خودگویی چیست ؟
روان‌درد علت خودکشی است!
چطور اعتماد به نفسمان را تقویت کنیم؟
مصرف سیگار یا مواد توسط والدین چه پیامی به فرزندان منتقل می‌کند؟
نظریه دلبستگی جان بالبی
راه‌های کنترل خشم از دیدگاه روانشناسی
چرا اول مردان می‌گویند دوستت دارم؟!
صعود به اورست 13 روز به طول مي انجامد، اما سقوط از آن فقط « 8 ثانيه ». ساختن روابط مدتها به طول مي انجامد اما از بين رفتن آن فقط در چند ثانيه!