کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

دکتر نورانی پور استاد بزرگ مشاوره کشور درگذشت

28 آبان 1400 ساعت 7:23

دکتر رحمت اله نورانی پور استاد و مدرس مطرح دروس مشاوره و روانشناسی دانشگاه هها و موسس انجمن مشاوره ایران، در سن 80 سالگی بر اثر بیماری درگذشت.


به گزارش میگنا استاد فرهیخته دکتر نورانی پور - رئیس کمیسیون مشاوره تحصیلی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره، در رسانه ها خود را اینگونه معرفی می کرده است:

اینجانب رحمت الله نورانی پور متولد ۱۳۲۰، دانشیار دانشگاه شهید بهشتی و دارای شماره پروانه اشتغال از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور به شماره ۳۱۶ می باشم.

لازم به ذکر است که فارغ التحصیل علوم اجتماعی در مقطع کارشناسی از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد رشته مشاوره و راهنمایی از دانشگاه تربیت معلم و دکترای تخصصی در همین زمینه (مشاوره و راهنمایی) از دانشگاه کلرادو آمریکا هستم.

مدتی را عضو هیئت مدیره انجمن مشاوره ایران بودم، در حال حاضر مدیریت مرکز مشاوره و روان شناسی دکتر نورانی پور را عهده دار هستم. از دیگر فعالیت های خود می توانم به تألیف و ترجمه کتاب، چاپ مقاله در مجلات معتبر داخل کشور و همکاری در طرح های تحقیقاتی اشاره کنم.

سوابق و تجارب مدیریتی
تاسیس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی 1368
تاسیس انجمن مشاوره ایران 1375
معاون آموزشی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی
مدیر کل امور دانشجویان داخل وزارت فرهنگ و آموزش عالی
همکاری در تالیف کتاب روان شناسی دوره متوسطه
مدیر مسئول مجله تازه ها و پژوهشهای مشاوره از 1377 تا کنون
مدیریت مرکز خدمات روان شناسی و مشاوره دکتر رحمت الله نورانی پور مقطع تحصیلی
 

با عرض تسلیت به خانواده محترم و بازماندگان داغدار، جامعه روانشناسی و مشاوره کشور، همکاران و دانشجویان استاد فقید. روحش شاد
-

 


کد مطلب: 56036

آدرس مطلب :
https://www.migna.ir/news/56036/دکتر-نورانی-پور-استاد-بزرگ-مشاوره-کشور-درگذشت

میگنا
  https://www.migna.ir