دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - 24 Jan 2022
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۲
کد مطلب: 56347
۲

کلینیک روانشناسی در مرکز آموزشی درمانی سینا افتتاح شد

کلینیک روانشناسی در مرکز آموزشی درمانی سینا افتتاح شد
به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی سینا فرشچیان، کلینیک روانشناسی عصر این مرکز جهت ارائه خدمات روانشناسی با تخفیف ویژه (دریافت ۶۵ درصد تعرفه مصوب در مراکز درمانی)، و با حضور خانم ایرانمنش نماینده معاونت درمان، دکتر رضوان رئیس بیمارستان، مهندس بخشی مدیر مرکز، دکتر کشاورزی معاون درمان مرکز، دکتر قلعه ایها مدیر گروه روانپزشکی، دکتر احمد پناه و دکتر غضنفری اساتید روانشناس، دکتر ضرابیان، دکتر یزدی، دکتر فرهمند، دکتر ارجی و دکتر افروخته روانشناسان مرکز، ورمزیار نجفی مدیر خدمات پرستاری، آقامحمدی سوپروایزر و بیات مسئول درمانگاه روانپزشکی افتتاح گردید.


در ابتدای مراسم و جلسه‌ای که در دفتر مدیریت برگزار شد، دکتر رضوان ضمن تشکر از حضور اساتید روانپزشک و روانشناس و روانشناسان مرکز، توضیحاتی درباره هدف از افتتاح کلینیک روانشناسی عصر در این مرکز و برنامه های پیش رو ارائه نمود، سپس بیان کرد: با توجه به اینکه این مرکز سانتر روانپزشکی استان می باشد و از طرفی با توجه به شیوع و افزایش قابل توجه بیماران روانپزشکی با علائم بارز، هدف این است که مرکزی داشته باشیم تا افراد با درآمدهای کمتر از خدمات روانشناسی این مرکز استفاده کنند.

رضوان افزود: ضمن اینکه خدمات روانشناسان عزیز، به مردم و مجموعه کمک کننده خواهد بود موجب شناخته شدن روانشناسان و خدمات آنها نیز می شود.

وی در ادامه ضمن تشکر از همراهی و حمایت روانشناسان مرکز بیان نمود: انشالله درمانگاهی فعال جهت خدمت روانشناسی به بیماران با درآمد کم و بی بضاعت که نیاز به همراهی، توجه و عطوفت بیشتر دارند داشته باشیم.


بخشی مدیر بیمارستان گفت: طی چندین جلسه هماهنگی که با روانشناسان مرکز برگزار شد تفاهم های اولیه در مورد تعرفه هاو نحوه حضور روانشناسان اتفاق افتاد. بخشی در ادامه افزود: هدف اصلی از افتتاح کلینیک عصر روانشناسی، وجود مرکز فعالی در سیستم دولتی است که مردم از خدمات روانشناسی این سیستم دولتی بهره مند شوند و مردم ضعیف جامعه هم بتوانند از خدمات روانشناسی سیستم دولتی استفاده کنند. در ادامه جلسه دکتر قلعه ایها و روانشناسان مرکز نیز صحبت و نظرات خود را بیان نمودند.

در پایان دکتر رضوان و هیات همراه از قسمت های مختلف کلینیک روانشناسی و امکانات آن قسمت بازدید کردند.

لازم به ذکر است کلینیک روانشناسی این مرکز در شیفت صبح و عصر هر روز با حضور روانشناسان مرکز در درمانگاه روانپزشکی، طبقه اول ساختمان فرشچیان(واقع در خیابان هنرستان) و با تخفیف ویژه، دریافت ۶۵ درصد تعرفه مصوب در مراکز درمانی، آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز می باشد.
 
  
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

چرا خاطراتمان را فراموش می‌کنیم؟
متلک ها و مزه‌پراکنی نوجوانان نشانه هوش آن‌هاست!
چرا تشخیص افسردگی در مردان سخت‌تر است؟
نشانه‌های ابتلا به افسردگی چیست؟
راهبردهاي آموزش براي دانش‌آموزان داراي ناتواني يادگيري باهوش
فشارهای روانی محیط اطرافتان را کنترل کنید
پنج پرسش برای بازنگری در معنای زندگی
کتاب رضایت جنسی در زنان مبتلا به سرطان منتشر شد
تاثیر استرس در زنان بیشتر است یا مردان؟
چطور صحبت کنیم که دیگران به ما گوش بدهند؟
اینفوگرافی/ خطرات گوشی هوشمند و بازی های آنلاین برای کودکان
منظور ما از به زیستی چیست؟
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی