جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ - 28 Jan 2022
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۷
کد مطلب: 56848
۱۰
۴

مراسم تکریم و الگو سازی از دکتر مصطفی تبریزی-روانشناس+تصاویر

مراسم تکریم و الگو سازی از دکتر مصطفی تبریزی-روانشناس+تصاویر
به گزارش میگنا در ادامه برگزاری برنامه‌های نخبگان و با هدف اشاعه فرهنگ نخبگی و الگوسازی از مفاخر بومی، مراسم تکریم و بزرگداشت دکتر مصطفی تبریزی؛ استاد بازنشسته دانشگاه علامه طباطبایی و سرآمد حوزه روانشناسی و مشاوره به همت بنیاد نخبگان خراسان‌ شمالی برگزار شد.

بزرگداشت چهره‌های شاخص علمی و خیرین نیازی است که به وضوح در جامعه احساس می‌شود؛ این مفاخر نیازی به تکریم ندارند اما تکریم آنان سبب الگوسازی برای نسل‌های بعد و البته گسترش فرهنگ قدرشناسی می‌شود.

در این مراسم ضمن تاکید بر لزوم هدایت نیات خیر و ظرفیت‌های وقف به سمت حوزه‌های علمی و دانش‌آموزی عنوان شد: بزرگداشت چهره‌های شاخص علمی و خیرین نیازی است که به وضوح در جامعه احساس می‌شود؛ این مفاخر نیازی به تکریم ندارند اما تکریم آنان سبب الگوسازی برای نسل‌های بعد و البته گسترش فرهنگ قدرشناسی می‌شود. استاد تبریزی علاوه بر چهره‌ شاخص علمی کشور و استان، از خیران بنام نیز هست و در بسیاری از زمینه‌ها خدمات بسیار ارزنده‌ای را ارائه داده است.

در بخش دیگری از این مراسم گزارشی از آئین‌نامه تکریم از سرآمدان و نحوه انتخاب سرآمدان تکریم شده ارائه و ضمن تعریف سرآمد از دیدگاه بنیاد ملی نخبگان، بیان شد: هدف از برگزاری چنین مراسمی، معرفی و الگوسازی از نخبگان و مفاخر بومی برای نسل جوان و مستعد است که این مهم یکی از تأکیدات سند راهبردی کشور نیز هست و از دیگر اهداف برگزاری مراسم تکریم، ترویج فرهنگ قدرشناسی است.
 

در بخشی از این مراسم بخشی، رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان شمالی ضمن تعریف فعالیت‌های نخبگانی و گروه‌های نخبگان و مستعدان‌برتر، تسهیلات و حمایت‌های اعطایی بنیاد را تشریح کرد و با اشاره به طرح احمدی روشن، اظهار داشت: این طرح دانشجویان را با مسائل و مشکلات واقعی علمی کشور آشنا و آنان را برای حل آنها توانمند می‌کند.
 
همچنین مراسم تجلیل از دکتر مصطفی تبریزی و تقدیر از مساعدتهای ایشان در حوزه آموزش و پرورش استان و مدرسه سازی در منطقه راز و جرگلان صورت گرفت و در ادامه از دانش آموزان مقام آور المپیاد سال ۹۹و جشنواره جوان خوارزمی سال ۱۴۰۰در مراسمی که توسط بنیاد ملی نخبگان استان خراسان شمالی روز چهارشنبه ۸دیماه ۱۴۰۰برگزار گردید توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان و مسولین استانی و شهرستانی تجلیل بعمل آمد.

 

 


مرجع : بنیاد نخبگان
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

Canada
به به استاد عزیزمان جناب دکتر تبریزی ، ایکاش استانهای دیگر و سازمانهای متولی سلامت روان از این کارها بیشتر بکنند ، تبریک به اهالی خراسان عزیز به ویژه شهرستان بجنورد
Iran, Islamic Republic of
ایشون تدریس ش شیرین و عالمانه ست.
شهرزاد فرد
بدون شک استاد مصطفی تبریزی بزرگوار لایق بهترینها هستند ، امیدوارم دنیای ادمیت لیاقت چنین اساتیدی را داشته باشد.❤️🌹
United Arab Emirates
این عالیه کاش بقیه استانها یاد بگیرن
6 خطای ذهنی بزرگ که مانع تصمیم گیری درست می شوند
نظریه اریک برن
۱۰ مهارتی که کودکان برای شغل آینده‌شان به آن نیاز دارند
معرفی  کتاب “جادوی عشق به خویشتن” اثر دکتر مهوش معاذی نژاد
مشاوره پیش از ازدواج و باورهای نادرست
گزارشی از جزئیات تعرفه‌های مشاوره‌های روانشناسی و روانپزشکی در تهران و چالش بیمه‌ها
دختران از کجا به کجا فرار میکنند ؟!
چرا خاطراتمان را فراموش می‌کنیم؟
متلک ها و مزه‌پراکنی نوجوانان نشانه هوش آن‌هاست!
چرا تشخیص افسردگی در مردان سخت‌تر است؟
نشانه‌های ابتلا به افسردگی چیست؟
راهبردهاي آموزش براي دانش‌آموزان داراي ناتواني يادگيري باهوش
موفقیت هایی که نصیب افراد صبور می شود،همان فرصت هایی است که توسط افراد عجوا رها می شود