پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - 1 Jun 2023
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ / ۰۱:۰۰
کد مطلب: 57256
۰

ناامیدی تشدید کننده شکست است

ناامیدی تشدید کننده شکست است
 آنتونی یانارینو، رهبر فروش می‌گوید: اولین راهی که ممکن است منجر به شکست شود، نداشتن هدف یا سرانجامی است که به دنبال آن هستید. اگر حتی برای یک دقیقه به وضوح ندانید که به کدام نقطه می‌خواهید برسید، شکست در کمین خواهد بود. نداشتن هدف به معنای شکست خوردن حتی در زمان تلاش کردن است در واقع بدون هدفی معین برای شکست خوردن هدف گذاری کرده اید.
 
نداشتن برنامه ریزی
به گفته این کارآفرین هدف بدون برنامه ریزی مشخص برای رسیدن به آن، بهتر از نداشتن هدف نیست. بی انضباطی در زندگی اکسیر شکست است، اکثر افرادی که در رسیدن به هدف خود شکست می‌خورند، این کار را نتیجه عدم تدوین برنامه‌ای مشخص برای دستیابی به هدف خود می‌دانند.

نداشتن تلاش کافی
او می‌گوید، اگر برنامه خود را اجرا نکنید شکست خواهید خورد. پس بدون تلاش، اجرای برنامه ریزی برای رسیدن به اهدافتان ممکن نخواهد بود. موفقیت تا حد زیادی به اقدامات منظم در طول زمان بستگی دارد و در اکثر موارد موفقیت تلاشی بیشتر از آنچه که لازم است و برنامه ریزی کرده بودید نیاز دارد.

ناامید شدن
یانارینو می‌گوید: ناامیدی دشمن تلاش است، اگر شما برای رسیدن به هدف خودتان امیدی نداشته باشید قطعا تلاشی نیز نخواهید کرد. نا امیدی بهترین دوپینگ برای شکست و بهترین دارو برای درجا زدن است، پس باید هدف خود را بشناسید تا انگیزه خود را به دست آورید و درگیر ناامیدی نشوید.

بی تدبیری و ریسک پذیر نبودن
به گفته این نویسنده کتاب‌های پرفروش کلید زود تسلیم نشدن، توانایی در امتحان کردن چیز‌های جدید و خلاق بودن است. اگر فقط یک برنامه برای هدف خود داشته باشید احتمال شکست خوردن خود را افزایش می‌دهید. شما به برنامه‌ها و مسیر‌های متفاوتی برای رسیدن به هدف خود نیاز دارید تا موفقیت خود را تضمین کنید.

گوش کردن به دیگران
یانارینو می‌گوید: قطعا افرادی وجود دارند که عقاید و نظرات خود را با شما درمیان می‌گذارند که یا باید تسلیم شوید یا هدف متفاوتی را انتخاب کنید، اما گوش دادن به این صدا‌ها باعث شکست افراد می‌شود. تنها صدایی که می‌تواند شما را هدایت کند، صدای انگیزه درونی شماست.

بی توجهی به توانایی و استعداد
این متخصص بازرگانی می‌گوید: در مسیر رسیدن به اهداف خود باید استعداد و توانمندی‌های خود را بشناسید، زیرا در تمامی مواردی که تا به الان بیان شد توانمندی نقش کلیدی را ایفا میکند. توجه به استعداد‌ها می‌تواند انگیزه را دو چندان کند و شجاعت شما را در مواجهه با ناملایمات افزایش دهد.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

احساساتی که نشان می‌دهد ضریب هوشی شما بالا است
چگونه مشاوره روانشناسی بگیریم ؟
چطوری در محل کار عذرخواهی کنیم؟
اختلالات شخصیت کلاستر B
نارسایی توجه /بیش فعالی اختلال رفتاری پیچده اما قابل مدیریت
کشف تاثیر استرس محل کار روی تایپ‌ کردن
اضطراب با بدن زنان چه می‌کند؟
روش‌های غلبه بر استرس امتحانات
نشانه های روابط عاشقانه ناکارآمد وسمی کدامست ؟
معنویت در حل مشکلات روانی بیرون‌زاد راهگشاست
تعریف و طبقه بندی کودکان استثنایی
اعلام ضوابط کارورزی، برگزاری کارگاه و دوره‌های توانمندسازی روانشناسی
ميزان هوش، با توانايى تغيير كردن، اندازه گيرى ميشود. آلبرت انشتين