چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ - 25 May 2022
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ / ۱۶:۰۸
کد مطلب: 58700
۴

انعقاد تفاهم‌نامه بین پلیس و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

انعقاد تفاهم‌نامه بین پلیس و سازمان نظام روانشناسی و مشاوره
به گزارش فارس، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از انعقاد تفاهم ‌نامه همکاری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

سرهنگ مراد مرادی در دیدار با رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، محمد حاتمی اظهار داشت: در راستای دستیابی به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و سیاست های برنامه ششم توسعه کشور در حوزه سلامت روان، برای بهبود تاب آوری در زندگی روزمره و ادامه ارائه خدمات به منظور همکاری، همفکری و هم‌افزایی نهادها و سازمان‌ها در خدمت‌رسانی به اقشار مختلف جامعه در امور مربوط به خدمات روان‌شناسی و مشاوره، تفاهم ‌نامه همکاری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران تنظیم شد.

وی در خصوص اهداف این تفاهم نامه تصریح کرد: این تفاهم نامه برای ایجاد و استمرار ارتباط میان دو سازمان در جهت تحقق اهداف مشترک و تبادل دانش، تجربه و تخصص در زمینه ایجاد توانمندی‌های علمی و فرهنگی منعقد شد.

سرهنگ مرادی گفت: تشریک مساعی و استفاده حداکثری از امکانات، ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود در توسعه و پیشبرد اهداف مشترک و هماهنگی و همکاری در برگزاری دوره‌های آموزشی،کارگاه ها وجلسات پرسش وپاسخ، انجام مطالعات پژوهشی مشترک و انتقال دانش و تجربه در زمینه‌های مورد تفاهم مدنظر است.

 

وی خاطر نشان کرد: مشارکت در دوره‌های آموزشی تدوین متون و تأمین اساتید موردنظر و صدور گواهی نامه پایان دوره طبق ضوابط سازمان و ایجاد کارگروه مشترک زیر نظر کمیسیون های مربوطه سازمان و اطلاع رسانی و فراخوان برای استفاده از خدمات ارائه شده از سوی نظام روانشناسی از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

در تایید اقدام سازمان نظام در معرفی روانشناسان فاقد مجوز
اعلام اسامی روانشناس نماهای فاقد مجوز
چرخهٔ پُرخوری‌های هیجانی را بشناسید
روانشناسی انتقام
آشنایی با گروه درمانی و مزایای آن
گربه‌های هم‌خانه یکدیگر را به نام می‌شناسند!
چرا نداشتن شریک زندگی باعث قضاوت زودهنگام مردم می‌شود؟!
۱۰ توصیه برای مقابله با عصبانیت
بررسی تاثیر حمایت اجتماعی بر سلامت روان
۱۷ مهارت ضروری که بچه‌ها باید یاد بگیرند
علائم شخصیت ضد اجتماعی
.افراد مبتلا به افسردگی بیشتر در اینستاگرام پست می‌گذارند
هرگز با آدم نادان مجادله نكنيد، تماشاگران ممكن است نتوانند بين شما را تشخيص دهند