دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ - 28 Nov 2022
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ / ۰۰:۳۰
کد مطلب: 59874
۱

اعلام جزئیات ثبت‌نام مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

بر این اساس، نتایج این دوره از طریق سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس «www. azmoon.org» قابل مشاهده است. 

پرونده کلیه پذیرفته شدگان برای احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقباً از طرف دفتر گزینش صلاحیت‌های عمومی سازمان مرکزی دانشگاه ازاد به اطلاع محل‌های دانشگاهی خواهد رسید. 

بنا بر اعلام دانشگاه آزاد اسلامی، سنوات تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به ویژه برای مشمولین ۳ سال است و به هیچ وجه قابل افزایش نیست. 

با توجه به اینکه ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مجازی صورت می پذیرد، کلیه پذیرفته شدگان لازم است از ساعت ۱۰ صبح فردا یکشنبه ۲۰ شهریور ماه لغایت سه شنبه ۲۲ شهریور ماه سال ۱۴۰۱ جهت ثبت نام به سامانه آموزشیار به آدرس «edu. iau. ac. ir» مراجعه نمایند. 

مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که عدم مراجعه پذیرفته شدگان به سامانه آموزشیار در بازه زمانی مقرر به منزله انصراف از ثبت نام تلقی شده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد شد و کلیه پذیرفته شدگان لازم است مطابق زمانبندی اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش با در دست داشتن مدارک ذیل به منظور تکمیل مراحل ثبت نام به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شامل اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا سایر دانشگاه‌های معتبر داخل و خارج کشور که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشد به انضمام ریز نمرات دوره کارشناسی با قید معدل. 

پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) خود نیستند، باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه نمایند. 

از دیگر مدارک مورد نیاز جهت ثبت تصویر کلیه صفحات شناسنامه، تصویر کارت ملی (پشت و رو)، شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ (برای آقایان مشمول ۱۲ قطعه)، مدرکی که وضعیت خدمت وظیفه عمومی آقایان را مشخص نماید، تکمیل کلیه فرم های ثبت نام و فرم های مربوط به تعهدات و سایر فرم‌های که در سامانه آموزشیار قرار گرفته است. 

دانشگاه ازاد اسلامی در خصوص شهریه‌های دریافتی متقاضیان نیز اعلام کرد: هزینه خدمات آموزشی و حق بیمه دانشجویی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ شامل شهریه پذیرفته شدگان از دو بخش شهریه پایه (ثابت) و متغیر است که در هر نیمسال تحصیلی از دانشجویان دریافت می‌شود. 

علاوه بر دو مورد مذکور، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه باید مبلغی را بابت هزینه خدمات آموزشی و مبلغی را نیز به عنوان حق بیمه حوادث در سامانه آموزشیار پرداخت نمایند. 

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت نام اتباع خارجی مقیم، متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت خواهد بود.

نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

این ۹ نشانه می‌گوید شریک عاطفی‌تان در حال خیانت است
پنج توصیه کلیدی برای مهار ترس در کودکان
تفاوت‌های علایم افسردگی در زنان و مردان
ازدواج سفید نه، هم‌باش‌های سیاه!
منشاء تعارض در روابط زناشویی و راه‌حل‌های کلیدی جهت مدیریت آن
سوگ جمعی چیست؟ چطور با آن کنار بیاییم؟
دلیل یادگیری سریع‌تر کودکان نسبت به بزرگسالان
علت تمایل بیشتر زنان در خرید از تولیدکنندگان زن چیست؟
وسواس تقارن و راه‌های درمانی
وقتی حالتان بد است این کارها را نکنید
چه نوع آدم‌هایی به طالع‌بینی اعتقاد دارند؟
نظریه شخصیت جورج کلی
شاید باورتون نشه اما دنیا به کوچک‌ترین خوبی‌های شما نیاز داره، خوب بمونید.