پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - 30 Mar 2023
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۱ / ۱۶:۰۵
کد مطلب: 60179
۱

معرفی کتاب عنصر کلیدی

اثر ریحانه شوقی
معرفی کتاب عنصر کلیدی
به گزارش میگنا رسانه سلامت روان کشور کتاب عنصر کلیدی ، 23 استراتژی برای رشد و توسعه فردی اثر ریحانه شوقی توسط انتشارات بهار سبز در 236 صفحه منتشر و اختیار علاقه مندان قرار گرفته است
 
 در بخشی از این کتاب که در توسعه فردی و رشد شخصی نوشته شده  آمده است :می‌گویند چیزهای بزرگ همیشه آغازی کوچک دارند و ما چیزهایی بزرگ هستیم که نمی‌دانیم در آغازیم.

پوسته‌ای زمخت به دور خود کوچکمان کشیده‌ایم تا آسیب نبینیم و نمی‌دانیم که این دقیقا همان چیزی است که به ما صدمه خواهد زد، باشد که این پوسته را بشکافیم و بشکفیم. وقتی آنقدر بزرگ باشیم که بتوانیم با هر چیزی مقابله کنیم دیگر نیازی به این پوسته‌ نخواهد بود.

حال آنکه برای شکافتن‌اش، جوانه زدن و شکفتن نیاز به ابزاری قدرتمند است

این کتاب با تکیه بر متون تخصصی روان‌شناسی و توسعه‌ی فردی، همچنین با وام گرفتن از اصول برنامه‌ریزی استراتژیک و ارایه بیست‌وسه استراتژی قوی به صورت گام به‌گام به شما کمک خواهد کرد تا یک برنامه‌ی توسعه فردی قدرتمند طراحی کنید که با استفاده از هرکدام از آنها می‌توانید گامی بلندتر در راستای رشد شخصی و توسعه‌ی فردی خود بردارید و به موفقیت‌های عظیم برسید.
بسیاری از ما توسعه‌ی فردی، بزرگ و موفق شدن را با دست‌وپا زدن اشتباه می‌گیریم در این کتاب خواهید دید که چگونه با کشف خود واقعی‌تان، می‌توانید بازتعریفی تازه از خود ارایه دهید و تبدیل به عنصری کلیدی و موثر در زندگی شخصی، شغلی و اجتماعی‌تان خواهید شد، بدون آنکه دست‌وپا بزنید یا تقلای بیهوه کنید.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

«اهمال‌کاری تحصیلی» و عوامل موثر بر بروز آن
این علائم نشان‌دهنده اختلال تغذیه است
چگونه از زندگی پس از بازنشستگی لذت ببریم؟
خودکشی می‌تواند در میان نوجوانان واگیر شود
از سندرم قلب تعطیلات چه می‌دانید؟
پیامدهای مخرب مقایسه کردن بر روح و روان کودکان
۴ تکنیک موثر در مواجهه با رفتار بد کودک
ویژگی‌های یک برنامه‌ریزی موفق چیست؟!
آیا ۶ ساعت خواب شبانه کافی است
درمان راه حل مدار اضطراب اجتماعی
تفاوت‌های اختلال دوقطبی و اختلال شخصیت مرزی
قاطعیت در تصمیم‌گیری و یا انعطاف پذیری؛ کدام راه‌حل بهتری است؟!
در نهان به آنان دل می بندیم ؛ که دوستمان ندارند و در آشکار از آنان که دوستمان دارند غافلیم شاید این است دلیل تنهایی ما... دکتر علی شریعتی