شنبه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 20 Apr 2024
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ / ۲۲:۵۰
کد مطلب: 62628
۴
۴
آمادگی کنکور ارشد و دکتری تخصصی روانشناسی

همایش رایگان آمادگی کنکور ارشد و دکتری تخصصی روانشناسی 1403

آمادگی کنکور 1403 با همایش رایگان، کلاس کنکور و کتاب‌های آموزشی
همایش رایگان آمادگی کنکور ارشد و دکتری تخصصی روانشناسی 1403
رپرتاژ آگهی

همایش رایگان آمادگی کنکور ارشد و دکتری تخصصی روانشناسی  1403 توسط گروه آموزشی دکتر محمدی و تیم تخصصی موسسه آموزش عالی آزاد نگاره برای داوطلبان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی روانشناسی و مشاوره برگزار می‌گردد.

همایش رایگان آمادگی کنکور1403  کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی روانشناسی؛ فرصتی مناسب برای آگاهی و برنامه‌ریزی آمادگی در کنکور 1403 با همایش رایگان، کلاس کنکور و کتاب‌های آموزشی میتوانید نتیجه بهتری بدست آورید.

آغاز سال تحصیلی جدید همواره فرصت‌ها و چالش‌های جدیدی را با خود به‌همراه دارد. یکی از این چالش‌های پیش‌رو، آمادگی برای شرکت در کنکور 1403 است. به‌منظور کمک به داوطلبان در این مسیر، همایش‌ها و کلاس آمادگی کنکور ازجمله راه‌هایی هستند که می‌توانند در ارتقاء سطح داوطلبان تأثیرگذار باشند در این راستا قصد داریم به معرفی همایش رایگان و کلاس‌های آمادگی کنکور روانشناسی و همچنین خدمات مشاوره و فروشگاه منابع و کتاب‌های گروه آموزشی دکتر محمدی (نگاره) بپردازیم.


همایش رایگان آمادگی کنکور 1403؛ فرصتی مناسب برای آگاهی و برنامه‌ریزی
اخیرا، همایش‌های آمادگی کنکور به‌عنوان یکی از ابزارهای مهم در مسیر آمادگی داوطلبان برای شرکت در آزمون مورد توجه قرار گرفته‌اند. این همایش‌ها با ارائه اطلاعات، راهنمایی‌ها و مشاوره‌های مؤثر، داوطلبان را در مسیر تحصیلی‌شان همراهی می‌کنند.

یکی از رویدادهای مهم در این زمینه، همایش رایگان آمادگی کنکور 1403 است که در تاریخ 8 شهریور ساعت 19 الی 21 به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند پس از ثبت‌نام رایگان، از خدمات گسترده این رویداد بهره‌مند شوند. در ادامه به معرفی همایش پیش‌رو و اهمیت آن برای داوطلبان پرداخته خواهد شد.

 


هدف و اهمیت همایش آمادگی کنکور 1403
این همایش با هدف آمادگی و ارائه اطلاعات مهم به داوطلبان برای شرکت در کنکور روانشناسی 1403 برگزار می‌شود و به داوطلبان امکان می‌دهد تا با بهره‌گیری از تخصص و تجربه اساتید، بازنگری کاملی بر نکات کلیدی آزمون داشته باشند.
همچنین با شرکت در این همایش و ارتباط با اساتید و مشاوران تحصیلی آن، داوطلبان می‌توانند سوالات و مشکلات خود را با آنها درمیان گذاشته و در مسیر تحصیلی‌شان از راهنمایی‌های دقیق و کارآمدی برخوردار شوند.
محتوا و مزایای همایش
همایش رایگان آمادگی کنکور 1403 به‌صورت جامع و گسترده، به موضوعات مختلفی ازجمله موارد زیر اختصاص خواهد داشت:
 • معرفی ساختار و محتوای کنکور 1403: ارائه تحلیلی از نحوه برگذاری، منابع و ضرایب کنکور روانشناسی سال 1403.

  سخنرانی اساتید برجسته: سخنرانی اساتید برجسته و با تجربه‌ای نظیر دکتر علیرضا محمدی، دکتر جعفر حبیبی و استاد محسن طورانی و ارائه مشاوره به داوطلبان در زمینه‌های مختلف.

  تکنیک‌های موفقیت در آزمون: آشنایی با ترفندها و تکنیک‌های آزمون و تست‌زنی برای بهبود عملکرد داوطلبان روانشناسی حاضر در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری.
  مدیریت زمان و برنامه‌ریزی مناسب: ارائه راهکارها و راهنمایی‌ها برای مدیریت بهتر زمان مطالعه و آمادگی برای آزمون.

  مهارت‌های مقابله با استرس و اضطراب: آموزش تکنیک‌های کاهش استرس و مدیریت اضطراب قبل و در طی آزمون.

  مشاوره تحصیلی و راهنمایی در انتخاب رشته: فرصت برقراری ارتباط با مشاوران تحصیلی و دریافت راهنمایی برای کنکور 1403 و  انتخاب رشته مناسب پس از آزمون.
در نتیجه، همایش رایگان آمادگی کنکور روانشناسی 1403 فرصتی مناسب برای داوطلبان است تا با استفاده از تخصص اساتید و مشاوران مجرب، به منابع، ضرایب دروس و بهترین تکنیک‌ها برای موفقیت در آزمون پی ببرند.

شرکت در کلاس‌های آمادگی کنکور؛ گامی به سوی موفقیت
 
 

یکی از مهم‌ترین و موثرترین اقداماتی که داوطلبان گروه آموزشی روانشناسی در مسیر آمادگی و موفقیت در کنکور ارشد و دکتری می‌توانند انجام دهند، ثبت نام کلاس های آمادگی کنکور روانشناسی و مشاوره است.
 
کلاس‌های گروه آموزشی دکتر محمدی (نگاره) با ارائه محتوای تخصصی و مشاوره فردی، داوطلبان را در راستای دستیابی به موفقیت در کنکور همراهی می‌کنند. شایان ذکر است، دوره‌های ترم پاییز این مجموعه صرفا آنلاین برگزار خواهد شد. در ادامه به برخی از مزایا و فواید ثبت نام در این کلاس‌ها اشاره خواهیم کرد:
ارتقاء دانش و تخصص: این کلاس‌ها توسط اساتید متخصص در زمینه روانشناسی تدریس می‌شوند و شرکت درآن به داوطلبان امکان می‌دهد تا با استفاده از اطلاعات و تجربه‌های این اساتید، دانش خود را بهبود دهند.
 
مشاوره تحصیلی فردی: امکان مشاوره فردی با متخصصان و کارشناسان این مجموعه برای داوطلبان فراهم شده و آنها می‌توانند با کارشناسان این مجموعه در مورد برنامه‌ریزی تحصیلی، انتخاب رشته و مدیریت استرس مشورت کنند.
 
آشنایی با نکات و تکنیک‌های تست‌زنی: در این کلاس‌ها، تکنیک‌های تست‌زنی، نکات مطالعه و یادگیری مؤثر به دانشجویان آموزش داده خواهد شد که به داوطلبان کمک می‌کند، بهترین نتایج را از زمان مطالعه خود بگیرند.

تقویت اعتمادبه‌نفس: در اکثر موارد شرکت در کلاس آمادگی کنکور، افزایش اعتمادبه‌نفس داوطلبان را به‌همراه دارد و در نتیجه مسیر پیشرفت تحصیلی برای آنها هموارتر خواهد شد.

 • ایجاد انگیزه و ترغیب به مطالعه: حضور در کلاس‌های آمادگی باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق برای مطالعه شده و داوطلبان بهتر و مداوم‌تر مطالعه می‌کنند.

  فرصت برقراری ارتباط با هم‌داوطلبان: در کلاس کنکور، داوطلبان می‌توانند به‌صورت گروهی درس بخوانند و از تجارب همدیگر بهره ببرند.
گروه آموزشی دکتر محمدی (نگاره)، با ارائه محتوای تخصصی، مشاوره فردی و ایجاد انگیزه، داوطلبان آزمون روان شناسی را در راهی که به موفقیت در کنکور می‌انجامد، همراهی می‌کنند.

منابع مناسب آموزشی و آمادگی برای کنکور روانشناسی
گروه آموزشی دکتر محمدی به‌عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی روانشناسی در ایران، با دریافت مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و داشتن تیمی متشکل از اساتید و متخصصان مجرب در زمینه آموزش، هرساله بهترین دوره‌های آمادگی آزمون کارشناسی، ارشد و دکتری را برگذار می‌کند.

یکی از خدمات مهم این گروه، ارائه فروشگاه آنلاین کتاب‌های آموزشی و منابع کنکور است. در ادامه، به توضیحات بیشتر در مورد فروشگاه کتاب گروه آموزشی دکتر محمدی پرداخته خواهد شد.
منابع تخصصی: فروشگاه کتاب نگاره، مجموعه‌ای از منابع تخصصی در زمینه روان شناسی را ارائه می‌دهد. این منابع به‌طور ویژه برای داوطلبانی که در‌حال آمادگی برای آزمون کنکور هستند، طراحی شده‌اند.
پوشش گسترده: فروشگاه کتاب گروه آموزشی دکتر محمدی، پوشش گسترده‌ای از کتاب‌های روانشناسی بالینی و عمومی را ارائه می‌دهد و با مراجعه به آن، داوطلبان در هر مقطع تحصیلی، به منابع مورد نیاز خود دسترسی خواهند داشت.
کتاب‌های جامع کنکور: مجموعه کتاب‌های این فروشگاه به‌طور جامع و کامل به مباحث آموزشی پرداخته‌اند و با تاکید بر نکات کلیدی، تمرین‌های تستی و تشریحی، مثال و تمرین‌ها، داوطلبان را در مسیر تحصیلشان، به بهترین نحو همراهی می‌کنند.
فروشگاه کتاب گروه آموزشی دکتر محمدی به‌عنوان منبعی جامع و کامل برای آمادگی کنکور، مجموعه کتاب‌های عمومی و تخصصی را در اختیار دانشجویان و داوطلبان کنکور روانشناسی قرار می‌دهد. امکان استفاده از شبکه‌های اجتماعی، به‌همراه تیم پشتیبانی و مشاوره، این فروشگاه را به یک منبع مهم و معتبر برای داوطلبان روان شناسی تبدیل کرده است.

جمع‌بندی
گروه آموزشی دکتر محمدی با بهره‌گیری از تیم متخصص، اساتید برجسته، برگزاری کلاس آمادگی کنکور، ارائه مشاوره و بسته‌ها و کتاب‌های آموزشی جامع، به دانشجویان و داوطلبان کنکور روانشناسی در راستای مطالعه بهتر کمک می‌کند.

این مجموعه با برگزاری همایش رایگان آمادگی کنکور در شهریورماه 1403، به داوطلبان امکان می‌دهند تا با آشنایی کامل با منابع آزمون و برنامه‌ریزی مناسب، به موفقیت در کنکور دست یابند.

شماره های تماس با گروه آموزشی دکتر محمدی
·         ۰۲۱-۲۶۴۰۷۴۳۱
·         ۰۲۱-۲۶۴۰۷۴۳۲
·         ۰۲۱-۲۲۲۵۳۵۰۹

شماره‌های واتس آپ
    ۰۹۰۲۸۷۵۴۹۵۱ (واحد ثبت نام)
    ۰۹۰۲۸۷۵۴۹۵۲ (واحد انتشارات)
آدرس وبسایت گروه آموزشی دکتر محمدی : https://dmeg.ir
آدرس صفحه گروه آموزشی دکتر علیرضا محمدی در اینستاگرام

 
 
نام شما

آدرس ايميل شما
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
 • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

شنتیا
Iran, Islamic Republic of
سلام . ارشد را کنکور ارشد را رشته مطابق لیسانسم شرکت کنم یا رشته متفاوت ؟
سلیمان
Iran, Islamic Republic of
سلام . من لیسانس فلسفه دارم . به نظر شما مشاور محترم ، کنکور ارشد را هم در رشته فلسفه شرکت کنم یا ارشد را یک رشته غیرمرتبط بخونم ؟ اگر بخواهم در آینده در دانشگاه تدریس کنم به عنوان استاد ، آیا مهمه که لیسانسم و فوق لیسانسم ، هر دو ، فلسفه باشه یا مثلا اگر ارشد را رشته منطق بخونم ؟ تاثیری داره ؟ یا اولویت با کسانی است که مدرک کارشناسی و مدرک ارشد مُتَجانِس و هَمگِن داشته باشن ؟
شیما
Iran, Islamic Republic of
سلام . من لیسانس مددکاری اجتماعی دارم ، آیا رشته مددکاری ارزشش را داره که در آزمون ارشد مددکاری شرکت کنم ؟ اصلا مددکاری اونقدر آینده داره که بخوام دو سال وقت بزارم و ارشد مددکاری بخونم ؟ ارشد وزارت علوم بهتره یا وزارت بهداشت ؟ خواهشاً بفرمایید اصلا رشته مددکاری اجتماعی واسش شغل هست که بخوام ارشد بخونم چون اونقدر سرمایه ندارم که بخوام مرکز خدمات مددکاری تاسیس کنم ، فقط خواستم از مشاور که لطف کنه و بگه این رشته ارزش ادامه تحصیل داره یا همین لیسانسش کافیه ؟
رادین
Iran, Islamic Republic of
سلام . من میخواستم در کنکور ارشد ثبت نام کنم و دوتا رشته مددکاری و مشاوره را دقیقاً به یک اندازه دوست دارم و کاملا اندازه همدیگه دوست دارم و تنها موردی که هست اینه که میخوام بدونم آینده مددکاری بهتره یا مشاوره ؟ بازم میگم واسم هیچ فرقی نداره مددکاری یا مشاوره . فقط واسم مهمه که بدونم فرصت شغلی کدومشون بیشتره ؟ مرسی از مشاور این پِیج واسه راهنمایی که قراره بنویسن اینجا واسم .
۱۰ شگرد رسانه‌ای برای اثرگذاری بر باورهای مخاطب
پنج اقدامی که والدین باید در مواجهه با کودکان کابوس زده انجام دهند!
«آلیس در سرزمین عجایب»؛ اختلال روانی عجیب
سندروم مسأله با پدر / آسیب‌های بی‌مهری پدران به دختران
روانشناسی که دنیای سرمایه گذاری را ۱۸۰ درجه تغییر داد
چرا گاهی نمی‌توان بخشید و فراموش کرد؟!
مغز چطور خاطرات ماندگار می‌سازد؟
روانشناسی جمع‌آوری اشیا و یا کلکسیونر شدن
دربارۀ تاثیرات عجیب «ترس از پشیمانی»
چگونه با ذهن آگاهی حواس کودکان مان را جمع کنیم؟
تقاضا برای سلب اختیار تشخیص اختلال اسکیزوفرنی توسط روانشناسان بالینی!
چرا نباید برای جلب محبت یا عشق التماس کنیم؟
مردم هرگز خوشبختی خود را نمیشناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلو دیدگان آنهاست به داشته هاي خود عميق تَر نگاه كنيم