يکشنبه ۳۱ تير ۱۴۰۳ - 21 Jul 2024
تاریخ انتشار :
جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲ / ۰۶:۳۰
کد مطلب: 63400
۱

چگونگی گرفتن نوبت اینترنتی برای سنجش سلامت کلاس اولی‌ها

چگونگی گرفتن نوبت اینترنتی برای سنجش سلامت کلاس اولی‌ها
نوبت‌گیری برای سنجش سلامت کلاس اولی‌های سال آینده آغاز شده است و تا ۱۵ آذر ادامه دارد؛ درخواست نوبت به صورت الکترونیکی و توسط والدین انجام می‌شود.

خانواده‌ها با مراجعه به سامانه آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir می‌توانند نسبت به انتخاب مرکز سنجش نزدیک محل سکونت خود و تعیین تاریخ دلخواه اقدام کنند. خانواده‌ها با مراجعه به سامانه my.medu.ir و پس از آن انتخاب گزینه ورود از طریق دولت من، تلفن همراه خود را ثبت کنند و با دریافت رمز یک‌بار مصرف پیامک شده به سامانه وارد شوند، پس از آن درگاه پیشخوان وزارت آموزش و پرورش را انتخاب و بر روی گزینه سنجش سلامت کلیک کنند. پس از آن ابتدا انتخاب نقش والدین را انتخاب کنند و پس از ثبت اطلاعات وارد صفحه بعد می‌شوند که در انتهای صفحه باید گزینه اضافه کردن دانش‌آموز را انتخاب و نام فرزند و کدملی او را ثبت کنند.

همچنین باید به سؤالاتی درباره وضعیت تغذیه و تحرک دانش‌آموز پاسخ بدهند. پس از پاسخ به این سؤالات، امکان انتخاب شهر و منطقه آموزش و پرورش وجود دارد که والدین می‌توانند بر روی نقشه نمایش داده شده، پایگاه‌های سنجش در منطقه محل زندگی خود یا محلات همجوار را انتخاب و روز و ساعت مراجعه را نیز خود تعیین کنند.

در صورتی که ظرفیت پایگاه تکمیل شده باشد، خانواده‌ها می‌توانند پایگاه دیگری را انتخاب کنند همچنین هزینه سنجش سلامت ۶۰ هزار تومان است که به صورت آنلاین قابل پرداخت است.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

تنهایی را دست کم نگیرید
لوازم دیجیتال پستانک نیست/ کودکان در محاصره صفحه نمایش!
منابع رتبه های برتر کنکور ارشد روانشناسی چه بوده است؟
فرق هیجان،عاطفه،احساس با خلق در روانشناسی
ترومای جنسی چیست؟!
علیه اختلال در یادگیری
عاقبت شوم دختر دبیرستانی در خانه دوست پسرش
شکرگزاری می‌تواند عمر طولانی‌تری به ارمغان بیاورد
«سندرم عدم تعهد شناختی» چیست؟
«اختلالات روانی» نقل محافل دوستی و شبکه‌های مجازی
آمار‌ها در مورد خودکشی مردان چه می‌گویند؟
زخم‌کاری روان‌شناس‌نما‌ها به کودکان
هم اکنون که در حال نفس کشیدن هستید، کس دیگری دارد نفس های آخرش را می کشد. پس دست از گله و شکایت بردارید و بیاموزید چگونه با داشته هایتان زندگی کنید.