شنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 18 May 2024
تاریخ انتشار :
پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ / ۰۸:۳۴
کد مطلب: 63808
۳
تاب آوری شناختی رفتاری کودکان کتاب کاری برای تقویت تاب آوری کودکان است

کتاب کار تاب‌آوری شناختی رفتاری کودکان

این کتاب کار برای تاب آوری کودکان شماست
کتاب کار تاب‌آوری شناختی رفتاری کودکان
تاب آوری شناختی رفتاری کودکان کتاب کاری برای تقویت تاب آوری کودکان است این کتاب برای کودکان فعالیت‌های جذابی را ارائه می‌دهد که مبتنی بر درمان شناختی رفتاری مبتنی بر شواهد (CBT) و روان‌شناسی مثبت است.
چاپ اول این کتاب کار تاب آوری کودکان با ترجمه دکتر ساراهیات و محمدرضا مقدسی در 240 صفحه با شمارگان 300 نسخه و با قیمت مصوب پشت جلد 315 هزارتومان در اختیار علاقه مندان قرارگرفته است .
این کتاب کار برای تاب آوری کودکان شماست که به فرزند یا دانش آموز شما کمک میکند تا با موفقیت تجربیات دشوار را پشت سر بگذارد
تاب آوری شناختی رفتاری کودکان ( کتاب کار) به فرزند شما کمک خواهد کرد که چگونه با احساسات خود "دوست شود"، روی جه چیزهایی در زندگی تمرکز کند که موجب خوشحالی و شادمانی او باشد 
کتاب کار تاب آوری شناختی رفتاری کودکان کمک میکند که کودکان موضوعات واقعا مهم زندگی خود را یافته و بر آنها متمرکز شوند به کمک این کتاب در نهایت، فرزند شما متوجه خواهد شد که چگونه کمک به دیگران می تواند باعث شود که آنها احساس خوبی نسبت به خود هم داشته باشند، بنابراین می توانند از احساساتی مانند غم، ترس و خشم فراتر روند.

محمدرضا مقدسی مدیر و موسس خانه تاب آوری در ارتباط با این کتاب کاربردی تاب آوری گفت : این کتاب کار تاب آوری بطرز ماهرانه ای برای کودکان و نوجوانان طراحی شده است که برای اتفاقات غیر منتظره زندگی آمادگی داشته باشند.
تاب آوری می تواند به بچه ها کمک کند که قوی بمانند و از تأثیرات منفی استرس در امان بمانند

این کتاب کار به کودک شما کمک می کند تا ابزارهای مورد نیاز برای ایجاد انعطاف پذیری و تاب آوری در مواجهه با استرس را کشف کنند تا عملکردی بهتر از پیش داشته باشند
 
در این دوران چالش برانگیز، کودکان و نوجوانان بیش از هر زمان دیگری به منابعی برای ارتقا سلامت و بهداشت روان نیاز دارند.
این کتاب تاکنون بیش از از 1.6 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است و به این ترتیب به یکی از بهترین کتابهای توصیه شده برای مشاوران و روانشناسان است.

این کتاب توسط دکتر کارن باروک فلدمن متخصص روانشاسی مدرسه و خانم ربکا کومیزیو که البته ایشان هم دانش آموخته روانشناسی مدرسه است نوشته و به رشته تحریر در آمده است. اولین کتاب دکتر کارن باروک قلدمن در سال 2015 و کتاب تاب آوری شناختی رفتاری ایشان که آخرین اثر وی نیز هست در سال 2022 منتشر شده است .
این کتاب با ترجمه محمدرضا مقدسی و سارا هیات وتوسط انتشارات ورجاوند در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. 
مرجع : ایرنا
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

نظریه ویگوتسکی به زبان ساده
۷ شبهه غیرواقعی درباره تعطیلی پنجشنبه ها و پاسخ صحیح به آن
سوگ بعد از سقط و غمی‌ بی‌پایان
نقش تمایز یافتگی در رضایت زناشویی
مشکلات بلوغ در پسران
پرتناقض‌ترین سن کودک کدام است؟
تاثیر مخرب تجربه آزار در دوران کودکی بر سلامت روان
اینفلوئنسرهای نوجوان چگونه بر کودکان تاثیر روانی می گذارند؟
بعضی دفترخانه‌ها با دریافت پول بیشتر،صیغه عقد را برای پسر معتاد جاری می‌کنند!
چرا فنلاند «شادترین مردم جهان» را دارد؟
علت پرحرفی کودکان؛ چطور رفتار کنیم؟
چرا در دیدارهای خانوادگی عصبی هستیم؟
هم اکنون که در حال نفس کشیدن هستید، کس دیگری دارد نفس های آخرش را می کشد. پس دست از گله و شکایت بردارید و بیاموزید چگونه با داشته هایتان زندگی کنید.