سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ - 28 Nov 2023
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۰ / ۰۷:۱۲
کد مطلب: 7642
۰

دانشگاه شهید رجایی باقی می‌ماند/ برنامه‌ریزی برای ادامه تحصیل فرهنگیان

سرپرست مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم (ص) از ادامه فعالیت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به موازات دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت: برای ادامه تحصیل فرهنگیان در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه، تمهیداتی اندیشیده می‌شود.
 اسدالله اسدی گرمارودی، سرپرست مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم (ص) در گفت‌وگو با در رابطه با وضعیت ادامه فعالیت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی پس از استقرار دانشگاه ویژه فرهنگیان، اظهار داشت: دانشگاه شهید رجایی با توجه به اساسنامه آن، مسئولیت تربیت دبیر فنی و غیرفنی مورد نیاز آموزش و پرورش را داشته و دارد، اما به دلیل آنکه «قانون متعهدین خدمت» در قانون مدیریت خدمات کشوری لغو و ایجاد تعهد خدمت ممنوع اعلام شد، این دانشگاه مجبور شد که از دانشجویان آزاد نیز استفاده کند. وی افزود: به این دانشگاه ابلاغ کرده‌ایم که تمام ظرفیت خود را به وزارت آموزش و پرورش اعلام کند و ما نیز تلاش می‌کنیم که برای سال آینده تمام ظرفیت این دانشگاه را با دانشجویان متعهد خدمت تحت پوشش قرار دهیم؛ همچنین تلاش می‌کنیم که در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری برای ادامه تحصیل همکاران فرهنگی تمهیداتی اندیشیده شود. اسدی گرماردوی تصریح کرد: دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی یکی از دانشگاه‌های خوب، با سابقه و با امکانات مناسب است که به موازات دانشگاه ویژه فرهنگیان به کار خود ادامه می‌دهد و آموزش و پرورش نیز به عنوان یک دستگاه بزرگ فرهنگی در میان وزارتخانه‌ها، این دو دانشگاه را با هم خواهد داشت. سرپرست مجتمع آموزش عالی پیامبر اعظم (ص) خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم که تمام نیازهای دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را با اولویت متعهدین خدمت تکمیل کنیم.  
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

وسواس شده اید اگر این نشانه ها را دارید!
انواع هوش/ 16روش برای باهوش‌تر شدن
لینک ثبت‌نام و دریافت دفترچه آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران
فتحی آشتیانی:  آزمون صلاحیت حرفه‌ای نیاز به مطالعه هیچ منبعی ندارد
درخواست حذف مصاحبه نظام روانشناسی برای دریافت پروانه اشتغال!!
پیامد روانیِ جست‌وجوی موفقیت به‌ جای شادمانی
این ۶ سوال را قبل از خواب از فرزندتان بپرسید
چرایی خونسردی آدم‌ها با بالارفتن سن
خواب کمتر از ۵ساعت در شبانه‌روز چه بلایی سر ما می‌آورد؟
هر فعالیتی حتی خوابیدن سالم‌تر از نشستن است
افسردگی شدید در کمین این افراد
جزئیات برگزاری آزمون صلاحیت حرفه‌ای روانشناسان و مشاوران
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.