پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ - 16 Jul 2020
تاریخ انتشار :
شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۰ / ۱۵:۱۲
کد مطلب: 7861
۱
۲

کارگاه دوره آموزشی ضمن خدمت سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش + عکس

  به گزارش میگنا، دكتر حاجي‌بابايي صبح امروز در دوره ضمن خدمت آموزشي سند تحول بنيادين آموزش وپرورش در جمع كاركنان حوزه ستادي اين وزارتخانه در سالن حجاب مركز آفرينش‌هاي هنري كانون پرورشي فكري كودكان و نوجوانان حضور یافت . وزير آموزش و پرورش: دانش‌آموزان با اجراي سند تحول بنيادين آيينه تمام نماي جامعه خواهند بود
وزير آموزش و پرورش در دوره آموزش ضمن خدمت سند تحول بنيادين آموزش و پرورش در جمع كاركنان حوزه ستادي، گفت: با اجراي سند تحول بنيادين در اين وزارتخانه تربيت دانش‌آموزان به گونه‌اي است كه اين قشر از جامعه آيينه تمام نماي جامعه باشند.

حميدرضا حاجي‌بابايي صبح امروز با حضور در دوره ضمن خدمت آموزشي سند تحول بنيادين آموزش وپرورش در جمع كاركنان حوزه ستادي اين وزارتخانه با اشاره به تلاش‌هاي بسيار پس از انقلاب براي ايجاد تحول در آموزش و پرورش اظهار كرد: سند تحول بنيادين آموزش و پرورش امروز پس از دو سال تلاش پياپي در راستاي نقشه جامع علمي كشور و با نگاه به افق 1404 تدوين شده است.

وي ادامه داد: تحقق در نظام آموزشي كشور نه تنها مطالبه مقام معظم رهبري كه درخواست آحاد جامعه است.

حاجي‌بابايي خطاب به كاركنان ستادي آموزش وپرورش تاكيد كرد: شما به عنوان متوليان امر تربيت در خانواده بايد در راستاي تحول بنيادين گام برداريد.   وزير آموزش وپرورش با اشاره به اينكه وزارت آموزش وپرورش تمام توان خود را در راستاي دستيابي دانش‌آموزان به سعادت به كار گرفته است خاطرنشان كرد: به عنوان مسوول در هر جايگاهي كه باشم تلاش مي‌كنم حقي از دانش‌آموزان تضعيف نگردد.

حاجي‌بابايي تحول در آموزش وپرورش را تحول در تمام زواياي آن خواند و تصريح كرد: با اجرايي شدن تحول بنيادين دانش‌آموزان به گونه‌اي تربيت خواهند شد كه آيينه تمام نماي جامعه باشند.


وزير آموزش وپرورش با تاكيد بر عزت‌مندي وزارت آموزش و پرورش اظهار كرد: مسووليت تربيت دانش‌آموزان امر خطيري است كه بر عهده اين وزارتخانه است و انجام آن بايد با دقت، همت و پشتكار تا دستيابي به سعادت دنبال شود.

وزير آموزش و پرورش با اشاره به تاكيد مقام معظم رهبري بر خانواده و انسجام آن، خانواده را از اساسي‌ترين محورهاي ايجاد تحول در جامعه دانست.

وي با اشاره به هفته عفاف و حجاب و مهم‌ترين پيام عاشورا كه امر به معروف و نهي از منكر است، گفت: ايران اسلامي با تمسك به عاشورا هر روز بيش از گذشته در جهت گسترش و ترويج احكام دين در جامعه بكوشد.

وي با تاكيد بر نقش زن در خانواده و تربيت فرزندان خاطرنشان كرد: هيچ‌چيز و هيچ‌كس نمي‌تواند جايگزين نقش تربيتي مادر در خانواده شود.

وزير آموزش وپرورش علم را مانند تربيت دانست و يادآور شد: بخش عمده‌اي از وظيفه تربيت بر عهده خانواده‌هاست و در غير اينصورت اين امر محقق نخواهد شد.

وي ادامه داد: در بحث تحول بنيادين هر كدام از معاونت‌ها و بخش‌ها بايد با پرداختن به كارگروهي با كارمندان زيرمجموعه خود اين موضوع را دنبال كند.

حاجي‌بابايي تحول بنيادين در آموزش وپرورش را در نوع خود بي‌نظير خواند و افزود: نقشه جامع و سند تحول راهبردي نه تنها مطالبه مقام معظم رهبري بلكه نياز تمام كساني است كه هنوز به دنيا نيامده‌اند.

وي بر تعريف آموزش و پرورش تاكيد كرد و خطاب به كاركنان حوزه ستادي گفت: شما نه تنها به عنوان يك كارشناس بلكه به عنوان متولي تعليم و تربيت بايد موضوع تحول در آموزش وپرورش را به جلو ببريد.      
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

United States
با سلام و خدا قوت خوش حالم پس از سالها انتظار شاهد تحولی بنیادین در نظام تعلیم وتربیت هستم امیدوارم این مشعل فروزان روشنگر راه تمامی معلمان کشورم باشد من به نوبه خود همراهی وهمدلی خود را با دولت تا رسیدن به جامعه ای سعادتمند اعلام می دارم و از هیچ کوششی دریغ ندارم بتول چیت ساز مشهد مقدس ناحیه 4 آ.پ 30467021 کد پرسنلی
باعرض سلام وخسته نباشید حضور شمادست اندر کاران تحول بنیادین آموزش وپرورش این یک واقعیت بود که خلاای در آموزش پرورش وجود داشت که بااین سنداین خلاجبران شده وان شاءالله در آیندهای نزدیک شاهد پیشرفت روز به روز آموزش پرورش ودر نتیجه سر افرازی ایران عزیزمان در سراسر جهان باشیم لیلا مصلح آموزش پرورش تاکستان
آثار روانشناختي گسترش بیماری کووید-19 بر وضیعت سلامت روان افراد جامعه
چند روش برای داشتن زندگی بی دغدغه
دلایل جدی نگرفتن «کرونا» در جامعه از دیدگاه روانشناسی
زمان جديد برگزاری آزمون‌های ارشد و دکتری اعلام شد/کنکور تغییر نکرد
ریشه‌ محبت کردن در انسان چیست؟
ویژگی‌های رواندرمانگر ممتاز
نگاهی به نظریه فرانکل در روانشناسی دین
چه کنیم قضاوت دیگران برایمان مهم نباشد؟
بازار مکاره مشاوره‌های مجازی
ترامپ مانند دوران کودکی به دنبال جلب توجه است
نور خیابان بر خواب و سلامت روان نوجوانان تاثیر دارد
شرحی بر نظریه های رشد اخلاقی
آنكه مدام از كمبودها و ناراستي هاي زندگي خويش سخن مي گويد دوست خوبي براي تو نخواهد بود .