پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - 2 Feb 2023
تاریخ انتشار :
دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۰ / ۰۹:۴۷
کد مطلب: 8010
۰

دانشگاه علوم پزشکی کردستان دانشجوی دکتری پژوهشی می پذیرد

دانشگاه علوم پزشکی کردستان در چهار گرایش تحقیقاتی دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی (Ph.D.by Research) می پذیرد و داوطلبان تا اول اسفند فرصت دارند در این دوره ثبت نام کنند.
به گزارش مهر، مرکز تحقیقات بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی کردستان در نظر دارد در راستای تحقق اهداف پژوهشی خود نسبت به پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی با گرایش بهداشت محیط اقدام کند.

داوطلبان می توانند در زمینه های پژوهشی کاربرد فناوری نانو در کنترل آلاینده های زیست محیطی، کیفیت آب، میکروبیولوژی محیط و شیمی محیط در دوره دکتری تخصصی پژوهشی شرکت کنند.

مهلت ارسال مدارک داوطلبان اول اسفند ماه 90 است و مصاحبه افراد واجد شرایط در 6 اسفند برگزار می شود. مهلت ارائه مدرک زبان حداکثر تا روز مصاحبه 6 اسفند خواهد بود.

به گزارش مهر، دانشجویانی که ضوابط و شرایط لازم را دارند پس از پذیرش و طی مرحله "دوره عالی پژوهش" (MPhil یا Master of Philosophy) و موفقیت در آن وارد دوره "دکتری تخصصی پژوهشی" (Ph.D by Research) می شوند و پس از آن حق التحقیق به عنوان حقوق دریافت می کنند.

دوره دکتری تخصصی پژوهشی (Ph.D by Research) به اعطای مدرک دکتری تخصصی پژوهشی می انجامد و مجموعه ای هماهنگ از فعالیت پژوهشی و آموزشی است هدف از ایجاد این دوره تربیت افرادی است که ضمن احاطه یافتن به علوم مرتبط در زمینه ای خاص و آشنا شدن با روشهای پیشرفته تحقیق و دستیابی به جدیدترین مبانی پژوهشی بتوانند بستری جهت حل مشکلات مبتلا به جامعه و در دست گرفتن رهبری پژوهش فراهم کنند.


نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

افراد مبتلا به اوتیسم درد را شدیدتر احساس می کنند!
عادات روزانه کارشناسان حوزه شادی
چرا نمی‌توانیم تمرکز کنیم؟
مزایا و معایب زندگی با خانواده همسر
اعتیاد تکنولوژیک؛ گزارشی پیرامون اعتیاد به تلفن همراه,
روان خود را با چه کسی خوب کنیم؟
آیا مادری‌کردن می‌تواند نوعی طغیان باشد؟
اضطراب وجودی و روانشناسی وجود نگر
عملکرد نورون‌های آینه‌ای در زندگی  
درمان وابستگی شدید کودک به مادر
چگونگی مراقبت از دانش آموزان در برابر آسیب های اجتماعی
چرا باید عزت نفس داشته باشیم؟
یک رابطه خوب زمانی است که کسی پذیرای گذشته، پشتیبان امروز و مشوق فردایتان باشد.