چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ - 15 Jul 2020
تاریخ انتشار :
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰ / ۱۰:۴۶
کد مطلب: 8472
۰
۲

دلیل عدم صدور حکم ریاست دانشگاه آزاد

دبیر هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به علت اصلی امضا نشدن حکم ریاست فرهاد دانشجو از سوی آیت الله هاشمی رفسنجانی تاکنون، گفت: مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص ریاست فرهاد دانشجو تازه عصر روز گذشته به دست رئیس هیأت امنا رسیده است.
حمید میرزاده در گفتگو با مهر اضافه کرد: طی چند روز گذشته این سوال که "چرا رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی حکم فرهاد دانشجو را امضا نمی کند"، تبدیل به یک علامت سوال شده است.

عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد گفت: این در حالیست که دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی تازه عصر روز گذشته به صورت دستی، حکمی را که رئیس جمهور در تاریخ 8 بهمن ماه به عنوان مصوبه این شورا امضا کرده است، به آیت الله هاشمی رفسنجانی تسلیم کرد.

وی گفت: این بدان معنا است که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بعد از گذشت 2 هفته از برگزاری جلسه 27 دی ماه این شورا که ریاست فرهاد دانشجو در آن تایید شد، به رئیس هیأت امنای این دانشگاه رسید.

به گفته میرزاده حکمی که دکتر احمدی نژاد 8 بهمن ماه به عنوان مصوبه شورایعالی انقلاب فرهنگی امضا کرده بر اساس گزارش وزیر علوم در جلسه 27  دی ماه این شورا بوده است.

دبیر هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه اظهار داشت: طبق مقررات تا زمانیکه حکمی به رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد ابلاغ و یا در روزنامه رسمی کشور درج نشود، جنبه اجرایی ندارد.

میرزاده گفت: رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی بنا دارد فرهاد دانشجو را در جلسه هیأت امنا دعوت کند تا وی برنامه های خود را برای ریاست این دانشگاه اعلام کند. پس از آن نسبت به صدور حکم وی تصمیم گیری می شود.

به گفته عضو هیأت امنای دانشگاه آزاد، مصوبه ای که دیروز ابلاغ شده، نمی تواند بلافاصله تبدیل به حکم ریاست دانشگاه آزاد شود بلکه مستلزم برگزاری جلسه هیأت امنا و ارائه برنامه ها از سوی فرهاد دانشجو است.

وی خاطرنشان کرد: جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد احتمالا به زودی برگزار می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

با سلام جالب است اینکه امور آموزشی و علم کشور دردست یک خانواده قرار میگیرد حتماً این خانواده دارای قدرت خارق العاده است؟!!!!!!!!!!!در کنار آقایان لاریجانیها آقایان دانشجو در حال شکل گیری هستند.
راستی چرا دکتر اصرار داره بر روی دانشگاه آزاد هم تسلط پیدا کنه:
آثار روانشناختي گسترش بیماری کووید-19 بر وضیعت سلامت روان افراد جامعه
چند روش برای داشتن زندگی بی دغدغه
دلایل جدی نگرفتن «کرونا» در جامعه از دیدگاه روانشناسی
زمان جديد برگزاری آزمون‌های ارشد و دکتری اعلام شد/کنکور تغییر نکرد
ریشه‌ محبت کردن در انسان چیست؟
ویژگی‌های رواندرمانگر ممتاز
نگاهی به نظریه فرانکل در روانشناسی دین
چه کنیم قضاوت دیگران برایمان مهم نباشد؟
بازار مکاره مشاوره‌های مجازی
ترامپ مانند دوران کودکی به دنبال جلب توجه است
نور خیابان بر خواب و سلامت روان نوجوانان تاثیر دارد
شرحی بر نظریه های رشد اخلاقی
مانعی برای پرواز آرزوهایت نباش. آسمان همواره پذیرای قاصدک هایی است که امیدهایت را سوار بر آن کرده ای