جمعه ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - 22 Sep 2023
تاریخ انتشار :
چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۰ / ۱۱:۲۵
کد مطلب: 9156
۰

تعداد داوطلبان کنکور از یک میلیون نفر گذشت

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ثبت نام 50 هزار نفر در مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری سال 91 گفت: با این میزان، تعداد ثبت نام کنندگان کنکور سراسری از مرز یک میلیون نفر گذشت.
fبه گزارش میگنا ، دکتر حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: مهلت ثبت نام در فرصت مجدد کنکور سراسری سال 91 ساعت 24 امشب 3 اسفند ماه به پایان می رسد و داوطلبان تا این زمان ثبت نام جدید نداشته اند می توانند در آزمون ثبت نام کنند و هم داوطلبانی که پیش از این ثبت نام کرده اند می توانند موارد قابل ویرایش را تصحیح کنند.

وی افزود: پیش از این در فرصت اولی که برای ثبت نام در کنکور سراسری سال 91 درنظر گرفته شده بود، 964 هزار و 891 نفر در کنکور ثبت نام کرده بودند.

توکلی خاطرنشان کرد: سیستم مشاهده و بررسی اطلاعات فردی و دانش آموزی داوطلبان آزمون سراسری سال 91 مخصوص داوطلبان آزمون سراسری سال 1391 است که در یکی از سالهای 1384، 1385، 1386، 1387، 1388، 1389 یا 1390 دیپلم خود را در یکی از رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی یا علوم و معارف اسلامی اخذ کرده اند.

وی اظهار داشت: همچنین سایر داوطلبانی که سال 1383 و قبل از آن دیپلم خود را اخذ کرده ‌اند یا شامل این بند نیستند نیازی به مراجعه به این سیستم ندارند و برای ثبت نام به سایت سازمان مراجعه کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون ثبت نام کرده ولی موفق به اعلام علاقمندی به دانشگاه پیام نور و موسسات غیرانتفاعی نشده اند و یا علاقمند به شرکت در گروههای آزمایشی هنر یا زبانهای خارجی بوده ولی علاقمندی خود را در مرحله ثبت نام اعلام نکرده اند می توانند در فرصت اعلام شده نسبت به اعلام علاقمندی اقدام کنند.
کنکور سراسری سال 91  در روزهای پنجشنبه 8 تیر، جمعه 9 تیر و شنبه 10 تیر 91 برگزار می شود.


نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

روانشناسی شاد بودن چیست و چطور شاد باشیم؟
مواجهه درمانی: اصول، کاربردها و مزایا
اهمیت حضور مشفقانه درمانگر در روان‌درمانی
مدیریت مورد در آموزش و پرورش
افکار منفی از کجا می آیند؟ خودگویی چیست ؟
روان‌درد علت خودکشی است!
چطور اعتماد به نفسمان را تقویت کنیم؟
مصرف سیگار یا مواد توسط والدین چه پیامی به فرزندان منتقل می‌کند؟
نظریه دلبستگی جان بالبی
راه‌های کنترل خشم از دیدگاه روانشناسی
چرا اول مردان می‌گویند دوستت دارم؟!
علی فتحی آشتیانی، رئیس جدید سازمان نظام روانشناسی و مشاوره شد
بادها می وزند، عده ای در مقابل آن دیوار می سازند و تعدادی آسیاب به پا می کنند