جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - 13 Dec 2019
تاریخ انتشار :
شنبه ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۷
کد مطلب: 44060
۲
۱
انحلال اداره سلامت معنوی

وزارت بهداشت بعد چهارم سلامت را از دست داد

وزارت بهداشت بعد چهارم سلامت را از دست داد
میگنا: سهیلا خزائی، رئیس اداره سلامت معنوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در گفت‌وگو با ایکنا؛ از انحلال این اداره در وزارت بهداشت خبر داد و تصریح کرد: اداره سلامت معنوی وزارت بهداشت که ذیل اداره کل سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت کار می‌کرد پس از تغییر مدیرکل و آمدن فرد جدید بنا بر دستور ایشان تعطیل و فعالیت‌های آن متوقف شد.

خزائی عنوان کرد: مشخص نیست که قرار است سلامت معنوی در وزارت بهداشت چگونه پیگیری شود، و چشم انداز روشنی در این رابطه وجود ندارد.

وی ادامه داد: ما در زمان فعالیت در این اداره تلاش کرده بودیم که آرام آرام موضوع سلامت معنوی را وارد کوریکلوم آموزشی کرده و تأییدیه آن را بگیریم سپس به صورت پایلوت آن را به چند دانشگاه علوم پزشکی ارسال کنیم.

عضو گروه سلامت معنوی فرهنگستان علوم پزشکی تأکید کرد: تمامی کار‌های انجام شده بدون هیچگونه بودجه‌ای انجام شد، اما با انحلال اداره سلامت معنوی مشخص نیست که سرنوشت این فعالیت‌ها چه می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

Iran, Islamic Republic of
از زمان تعطیل اداره سلامت معنوی تا کنون به مسئول این اداره دکتر خزاعی اجازه هیچ خدمتی حتی در حیطه های دیگر تخصصی که دارد، داده نشده و حتی بلافاصله بعد از تعطیل اداره ، نام کاربری و پسوورد او در وزارت غیرفعال می شود تا دسترسی به اطلاعات اتوماسیون خود نداشته باشد و آنها به راحتی بتوانند اطلاعات را حذف یا تغییر دهند.
سهیلا خزاعی فوق تخصص بیماری های کودکان است که دوره های تخصص کارشناسی ارشد MPH- آموزش پزشکی و علوم حدیث و اخلاق پزشکی را گذرانده و استخدام هیات علمی وزارت بهداشت است.
سابقه دریافت لوح پژوهشگر نمونه، استاد نمونه، زن نمونه، تندیس تقدیر زنان نخبه و.....و ده سال خدمت تمام وقت در مناطق محروم را در کارنامه خود داشت.

اداره بدون یک ریال صرف بودجه چهار سال فعالیت داشت
نامبرده جهت مسئولیتی که داشت پولی دریافت نکرد و تنها دریافتیش حقوق هیات علمی او بود

با اطلاع غیر مستقیم هنوز وی و دو فرزندش که فرزندخوانده هستند و خود او که سرپرست خانوار است مکرر تهدید و ....می شوند و

فساد اداری وزارت بهداشت، سیستم حق حساب بگیر و اهل بده بستان و رانت و رابطه سالاری و نفاق و دروغ و....را با سلامت معنوی چه کار؟
باید به مسئولین گفت:
اگر دین ندارید لااقل ازاده باشید.
امام حسین ع
کاش به مستندات اداره دسترسی داشتید

ع.ک منابع انسانی وزارت بهداشت
اگر والدین سخت‌گیری برای کودک‌تان هستید این مطلب را بخوانید!
آقایان بخوانند؛ چگونه همسرتان را تشویق کنید تا وزن کم کند؟
هراس از آزمایش، مهم‌ترین چالش مبتلایان به ایدز است
ورزش، راهی برای تنظیم اکسیژن رسانی
با ترس هات روبرو شو! آدم ها رو ببخش! یک راه حل جدید بساز! هدف هات رو مشخص کن! آدم هایی که ازت متنفر هستند رو فراموش کن! ذهنت رو آزاد کن!