پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - 24 Sep 2020
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۵:۰۲
کد مطلب: 51129
۱

در مناطق ۱۱ ،۱۶ و ۱۸ کلینیک درمانی ایجاد می شود

در مناطق ۱۱ ،۱۶ و ۱۸ کلینیک درمانی ایجاد می شود
حمید چوبینه با بیان اینکه فضای فیزیکی و ساختمانی مرکز جامع سلامت روان در منطقه 2 در حال استفاده است اما افتتاح آن با حضور شهردار تهران به زودی انجام خواهد شد، گفت: فعالیت این مرکز به لحاظ نرم افزاری و اموری که باید توسط متخصصان و شورای تخصصی حوزه روانشناسی و روانپزشکی انجام شود، از حدود پنج ماه گذشته و با شیوع کرونا آغاز شد.
 
وی درباره افتتاح کلینیک منطقه 9 اظهارکرد: این کلینیک جامع در حوزه بهداشتی درمانی خدمات مختلفی از جمله آزمایشگاه، فیزیوتراپی، داروخانه، بینایی سنجی، اورژانس، بخشهای تخصصی زنان کودکان و تخصص های داخلی و عفونی ارائه می دهد.

چوبینه ادامه داد: ساختمان این کلینیک توسط شهرداری منطقه 9 آماده شده است و شرکت شهر سالم تجهیزات لازم را در آن مستقر کرده و هفته آینده با حضور شهردار تهران افتتاح خواهد شد.

چوبینه در ادامه درباره ساخت و ایجاد کلینیک در دیگر مناطق شهر تهران اظهارکرد: ایجاد کلینیک هایی در سه منطقه 11، 16 و 18 در دست اقدام است همچنین در منطقه 7 مرکز جراحی محدود دندانپزشکی از گذشته طراحی شده که به دلیل مشکلات مالی هنوز ساختمان آن توسط شهرداری منطقه به شهر سالم تحویل داده نشده است.

به گزارش سایت شهر مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در پایان با اشاره به همکاری شهرداری و سازمان نظام پزشکی گفت: برنامه ریزی سازمان نظام پزشکی این است که با همکاری شهرداری روز پزشک (بزرگداشت ابوعلی سینا) به عنوان یک رویداد ملی خدمات پزشکی و تکریم خدمات پزشکی منظور شود تا از پزشکان و پرستاران کادر درمانی قدرشناسی شود.

علاوه بر آن همکاری های لازم شهرداری تهران با سازمان نظام پزشکی برای حفظ سلامت و آموزش شهروندان برای مقابله با بیماری کرونا انجام می شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

اشتباهاتی که بعد از طلاق رُخ می‌دهد
نشانه‌ای که جزو ۱۰۰ علائم ویروس کرونا نیست
روزشمار هفته بهداشت روان اعلام شد
میزان خواب کودک در سنین مختلف
مشاوران مطرح زمینه های مختلف روانشناسی کدامند؟
رتبه اولی‌های کنکور چه رشته‌ای انتخاب می‌کنند؟+عكس
زمان آغاز انتخاب رشته کنکور اعلام شد
علت شب ادراری کودکان چیست؟
انواع سبک های دلبستگی در کودکان
۵ دلیل طلاق، از خیانت تا ازدواج برای فراموشی
چند تکنیک برای مقابله با اضطراب ناشی از کرونا
اندازه دور ران پا نشانه چیست؟
خوشبختی یعنی بدست آوردن یک زندگی و تقسیم آن با دیگران!