دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - 1 Mar 2021
تاریخ انتشار :
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۶
کد مطلب: 51991
۰

۸ راه ساده برای موفقیت

موفقیت خود را چگونه تعریف کنیم؟
آیا موفقیت ربطی به حقوق کلان از محل کار ما، زندگی در یک خانه فوق العاده بزرگ یا راندن بهترین خودروی جهان دارد؟
این مسائل قطعا معیار‌های موفقیت نیستند.
ایجاد یک کسب و کار و کارآفرینی مستلزم استعداد‌های منحصر به فرد و عشق به حرفه است و این در خصوص چیز‌های غیر اخلاقی نیست و درمورد فرصت و توانایی شما در کشف رویای خودتان است.

۸ قانون بسیار ساده وجود دارد که می‌توانید برای موفقیت واقعی از آن‌ها پیروی کنید.

علاقه‌مند باشید
کاری که عاشق آن هستید را انجام دهید و اگر آن را دوست ندارید، پس چرا این کار را می‌کنید؟
اگر مشاغلی ایجاد کنیم یا شغلی را ادامه دهیم که مورد علاقه ما نیستند، خودمان را دست کم گرفته ایم و این مانند پسری است که یک مشاور فنی است که واقعا می‌خواهد خواننده اصلی یک گروه باشد.
نتیجه عشق ورزیدن به کار این است که اگر واقعا همان کاری را انجام دهید که می‌خواهید، خلاق تر، با انگیزه‌تر و هماهنگ‌تر خواهید بود و از نظر اقتصادی شخصی مرفه‌تر خواهید بود.

سخت کار کنید
هرگز خودتان را گول نزنید. موفقیت از سخت کوشی ناشی می‌شود و ممکن است دریابید که اگرچه تمام کار‌های سنگین را انجام می‌دهید، امّا رضایت یک کار در خوب انجام دادن آن هم وجود دارد. امّا به یاد داشته باشید که شما باید به دیگران اعتماد کنید. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که خود را با همکارانی که دارای همان اخلاق کاری شما هستند احاطه کنید.

خوب باشید
افراد موفق برای فوق‌العاده بودن تلاش می‌کنند. بنابراین، خود (و تیم خود) را تحت فشار قرار دهید تا اطمینان حاصل کنید که به توانایی بالقوه خود رسیده‌اید و حتماً پیروزی‌های خود را جشن بگیرید که نه تنها اعتماد به نفس در تیم شما ایجاد می‌کند، بلکه باعث می‌شود همکاران شما درگیر کار شوند و همچنین مشتریان شما را از حق رأی دادن نگه دارند. اگر کتاب را از خوب به عالی نخوانده‌اید، یک نسخه از آن را تهیه کنید و مطالعه کنید.

تمرکز کنید
تمرکز همیشه موفقیت را به همراه دارد - که بدون تأکید واضح بر آنچه بیشتر از همه مهم است، امکان‌پذیر نیست و رهبران دائماً باید این حقیقت حیاتی را به خود یادآوری کنند. تمرکز نیاز به پیگیری یک مأموریت و چشم انداز دارد.

محدود نباشید
خود را محدود به یک حوزه فکر کردن نکنید و اجازه ندهید ترس در مسیر شما قرار گیرد. امروز، مردم انتظارات غیر عادی دارند. بنابراین، شما باید فوق‌العاده باشید تا مورد توجه قرار بگیرید و با بازار هدف خود روابط قوی برقرار کنید. چه یک محصول بفروشید و چه خدمات ارائه کنید، باید نهایت تجربه را داشته باشید.

خدمت کنید
بهتر شدن خدمات مشتری همیشه یکی از مهم‌ترین مزیت‌های رقابتی برای هر شغلی بوده و خواهد بود. تأمین نیاز‌های مشتری به شما کمک می‌کند تا یک برند بسیار قدرتمند و به یاد ماندنی بسازید. پاسخگو باشید، گوش دهید و مشاهده کنید - در این صورت ارزش ایجاد خواهید کرد. از اشتباهات در خدمت یاد بگیرید.

ایده بسازید
علاوه بر خدمات، نبوغ، اصالت و فکر رو به جلو در نهایت برند شما را هدایت می‌کند. امید و نبوغ بخشی از فرآیند خلاقیت است.
شما همیشه باید به نوآوری خصوصاً در یک فضای بازار رقابتی ادامه دهید. وقتی نوبت به ایده‌پردازی می‌رسد، خود را محدود نکنید.

سمج باشید
توسعه کسب و کار و کارآفرینی باید از روی عشق شکل بگیرد. و هر عشق بزرگ نیاز به اشتیاق و پشتکار دارد تا رویای شما را به تصویر بکشد. اگرچه شکست و ناکامی‌هایی را تجربه خواهید کرد، موفقیت و پیروزی را نیز در مسیر خود خواهید یافت.
نام شما

آدرس ايميل شما
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود
  • نظرات پس از تأیید مدير حداكثر ظرف 24 ساعت آينده منتشر می‌شود

تربیت بچه حرف‌ گوش‌کن بدون دعوا و قشقرق
برنامه های کلی پیشگیری از خودکشی دانش‌آموزان در مدرسه
چه بر سر سلامت روان کودکانی می آید که تصاویرشان دست به دست میگردد؟
آشنایی با سبک های یادگیری
مغز تنها: تنهایی و گرسنگی در مغز شبیه به‌هم اتفاق می‌افتند؟
پاسخ به سوالات و حل مسائل ریاضی ساده در خواب!
اهمیت سواد رسانه ای و مدیریت فضای مجازی برای نوجوانان
روز امور تربيتي و تربيت اسلامي (8 اسفند)
زنان سریعتر از مردان دچار زوال عقل می‌شوند
۱۰ علامت بیش‌فعالی در بزرگسالان
حقایقی درباره افسردگی که از آن بی خبر هستید
ویژگی‌های یک پدر اثرگذار چیست؟
ميزان هوش، با توانايى تغيير كردن، اندازه گيرى ميشود. آلبرت انشتين